Korona Kielce - Arka Gdynia. Gdzie obejrzeć mecz w TV?

28-04-2019 08:25,
Redakcja

"Angielski tydzień" trwa w najlepsze! Korona Kielce rozegra dziś swój trzeci mecz w przeciągu siedmiu dni, a jej rywalem na stadionie przy ul. Ściegiennego będzie walcząca o utrzymanie w lidze Arka Gdynia. Kielczanie są już pewni, że w następnym sezonie zagrają w najwyższej klasie rozgrywkowej, więc mogą podejść do tego meczu na dużo większym luzie. Informujemy, gdzie obejrzeć to spotkanie w telewizji.

Transmisję z meczu przeprowadzi stacja Canal+Sport, a relacja rozpocznie się już o godz. 15:10 - dwadzieścia minut przed rozpoczęciem meczu. Pierwszy gwizdek na Suzuki Arenie wybrzmi o godz. 15:30.

REKLAMA

Mecz skomentują Robert Skrzyński oraz Grzegorz Mielcarski.

Spotkanie można obejrzeć także w Internecie - na platformie NC+go oraz na Canalplussport.pl, ale te usługi jest dostępne tylko dla abonentów.

Zapraszamy także na łamy naszego portalu, gdzie przeprowadzimy relację tekstowo-zdjęciową bezpośrednio z kieleckiego stadionu.

Relacja NA ŻYWO - kliknij TUTAJ

Transmisja TV: Canal+Sport

Stream w Internecie: NC+go, Canalplussport.pl

Relacja na żywo: CKsport.pl

fot: Anna Benicewicz-Miazga

Wasze komentarze

Konrad2019-04-28 09:11:26
Ja jak proponuje swój skład na mecz z Arką
Hamrol, Kosakiewicz, Malarczyk, Tamm , Kalastte , Bjelica, Gnjatić, Jukić, Arveladze, Brown Farbes, Soriano
Ławka : Osobiński, Marquez, Petrak, Kovacević, Sewerzyński, Długosz, Górski
@Konrad2019-04-28 10:45:24
Zostań trenerem korony chlopie.
miki2019-04-28 10:50:45
@ Konrad, daj sobie człowiecze spokój z tym Kosą , stawiam pięć stów że lepiej zagra Oskar Lub Długosz niż ten melepeta . Oby tylko sędzie nie zagrał tak jak wczoraj w Gdańsku . W taki właśnie sposób legia będzie mistrzem . Ciekaw jestem opinii Bońka który był na tym meczu . Sędzia cudak powinien powąchać sędziowania w klasach A,B i jak przyszło by uciekać z boiska wtedy szanowałby E-sę . Dla mnie okradł Lechię .
miki2019-04-28 11:00:32
Jak to gdzie obejrzeć , Na Suzuki Arenie .

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group