Kielczanki: Karolina Młodawska i Katarzyna Furmanek zdobyły medale drużynowych mistrzostw Polski.
Kilkadziesiąt kielczan w czwartek wieczorem biegało po stadionie lekkoatletycznym z latarkami. Wszystko to w ramach inicjatywy "Światłobieżnia", aby zwrócić uwagę na brak oświetlenia na kieleckim obiekcie.
Katarzyna Furmanek z Kieleckiego Klubu Lekkoatletycznego zakończyła zmagania w krótkim, ale niezwykle udanym dla niej sezonie 2020. Podczas piątkowych zawodów w Poznaniu zajęła drugie miejsce z wynikiem 71.63.
Katarzyna Furmanek, mistrzyni Polski w rzucie młotem, zajęła 3. miejsce na 11. LOTTO Memoriale Kamili Skolimowskiej. Na Stadionie Śląskim w Chorzowie uzyskała 71.99.
Karolina Młodawska z KKL-u Kielce wróci z mistrzostw Polski we Włocławku z dwoma medalami. Do sensacyjnego „złota” wywalczonego w trójskoku dorzuciła „brąz” w swojej koronnej dyscyplinie – skoku w dal.
Znakomicie dla Kieleckiego Klubu Lekkoatletycznego rozpoczęły się 69. Mistrzostwa Polski w Lekkoatletyce. We Włocławku po złote medale sięgnęły Katarzyna Furmanek (rzut młotem) i Karolina Młodawska (trójskok).
Siedmiu zawodników Kieleckiego Klubu Lekkoatletycznego wystartuje w rozpoczynających się w piątek 69. Mistrzostwach Polski w Lekkoatletyce we Włocławku. Ogromne szanse medalowe mają młociarka Katarzyna Furmanek i skoczkini w dal Karolina Młodawska.
Adam Masaczyński z KKL Kielce zdobył złoty medal Halowych Mistrzostw Polski Juniorów w Toruniu w biegu na 1500 metrów. Był to jedyny krążek wywalczony przez lekkoatletów z naszego regionu na tych zawodach.
Dlaczego kielecki ratusz zmienił termin biegu "Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych"? Prezentujemy komunikat.
Przed nami piąta, ale wyjątkowa edycja sieBIEGA Półmaratonu Kieleckiego. Po raz pierwszy w historii będzie to bieg nocny!

Zobacz archiwum informacji

Copyright © 2021 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group