Katarzyna Furmanek z Kieleckiego Klubu Lekkoatletycznego zakończyła zmagania w krótkim, ale niezwykle udanym dla niej sezonie 2020. Podczas piątkowych zawodów w Poznaniu zajęła drugie miejsce z wynikiem 71.63.
Katarzyna Furmanek, mistrzyni Polski w rzucie młotem, zajęła 3. miejsce na 11. LOTTO Memoriale Kamili Skolimowskiej. Na Stadionie Śląskim w Chorzowie uzyskała 71.99.
Karolina Młodawska z KKL-u Kielce wróci z mistrzostw Polski we Włocławku z dwoma medalami. Do sensacyjnego „złota” wywalczonego w trójskoku dorzuciła „brąz” w swojej koronnej dyscyplinie – skoku w dal.
Znakomicie dla Kieleckiego Klubu Lekkoatletycznego rozpoczęły się 69. Mistrzostwa Polski w Lekkoatletyce. We Włocławku po złote medale sięgnęły Katarzyna Furmanek (rzut młotem) i Karolina Młodawska (trójskok).
Siedmiu zawodników Kieleckiego Klubu Lekkoatletycznego wystartuje w rozpoczynających się w piątek 69. Mistrzostwach Polski w Lekkoatletyce we Włocławku. Ogromne szanse medalowe mają młociarka Katarzyna Furmanek i skoczkini w dal Karolina Młodawska.
Adam Masaczyński z KKL Kielce zdobył złoty medal Halowych Mistrzostw Polski Juniorów w Toruniu w biegu na 1500 metrów. Był to jedyny krążek wywalczony przez lekkoatletów z naszego regionu na tych zawodach.
Dlaczego kielecki ratusz zmienił termin biegu "Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych"? Prezentujemy komunikat.
Przed nami piąta, ale wyjątkowa edycja sieBIEGA Półmaratonu Kieleckiego. Po raz pierwszy w historii będzie to bieg nocny!
Już po raz szósty Klub Uczelniany AZS Politechniki Świętokrzyskiej i Centrum Sportu Politechniki Świętokrzyskiej zapraszają do sprawdzenia swojej kondycji. Jak dotąd najmocniej obsadzona była Edycja 2014 Testu Coopera, która przyciągnęła na stadion lekkoatletyczny aż 424 uczestników. Ilu śmiałków w tym roku zdoła pobiegać w ciągu 12 minut?
Łukasz Woźniak ze Strawczyna, reprezentujący Kielecki Klub Lekkoatletyczny, zajął bardzo wysokie, trzecie miejsce w elitarnym Biegu Niepodległości w Warszawie!

Zobacz archiwum informacji

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group