W sobotę, 2 lutego w hali Zespołu Szkół Katolickich w Kielcach, odbędą się testy do grup TOP Talent Dziecięcej Akademii Piłkarskiej. Obejmą one wszystko roczniki w przedziale 2007-2013.
Dziecięca Akademia Piłkarska Kielce podczas zbliżających się ferii zimowych oferuje dwa tygodnie darmowych treningów! Ilość miejsc w tej specjalnej ofercie jest ograniczona.
Z okazji nadchodzącego 2019 roku, pragniemy złożyć wszystkim naszym Czytelnikom jak najlepsze życzenia zdrowia, szczęścia, radości oraz wszelkiej pomyślności w każdej sferze życia. Mamy nadzieję, że nowy rok przyniesie wszystkim kibicom kieleckiego sportu same pozytywne wiadomości, a kluby z naszego miasta dadzą nam mnóstwo powodów do radości!
Redakcja portalu CKsport pragnie złożyć wszystkim swoim czytelnikom najlepsze życzenia - zdrowych, wesołych, spędzonych w rodzinnym gronie Świąt Bożego Narodzenia! I oczywiście wielu szczęśliwych chwil w życiu prywatnym, spełnienia w życiu zawodowym, a także - rzecz jasna - wielu pozytywnych sportowych emocji!
Podczas przerwy zimowej w rozgrywkach na świeżym powietrzu, wystartowały zmagania halowe o Puchar Prezesa Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej. To inicjatywa łącząca drużyny z całego województwa.
W Kielcach powstał plan budowy centrum rekreacyjno-sportowego, w który miała by się znaleźć m. in. skocznia narciarska. Odbyło się już nawet pierwsze spotkanie, podczas którego władze miasta dyskutowały na ten temat z pomysłodawcami. I nie ma w tym nic dziwnego, bo w przeszłości w stolicy województwa świętokrzyskiego był już taki obiekt.
Znakomity turniej rozegrała w miniony weekend grupa Top Talent 2010 Dziecięcej Akademii Piłkarskiej Kielce. W drugim dniu Mitsubishi Cup 2018 młodzi zawodnicy wygrali wszystkie mecze!
W sobotę, 24 listopada w hali na Dąbrowie, odbył się 25. Turniej Grudniowy trójek piłkarskich w kategorii rocznika 2010. Zawody całkowicie zdominowała Dziecięca Akademia Piłkarska Kielce, która wystawiła cztery zespoły i zajęła miejsca… od pierwszego do czwartego!
Choć główną ideą Dziecięcej Akademii Piłkarskiej Kielce jest rozwój dzieci i młodzieży, szkółka nie zapomina też o tych, bez których to wszystko nie byłoby możliwe. Dzięki inicjatywie DAP-u już 1 grudnia do rywalizacji staną ci nieco starci - tatusiowie! A wszystko w turnieju piłkarskim, który obędzie się w hali Zespołu Szkół Katolickich Diecezji Kieleckiej.
„Wielka radość na małych kółkach” to pojedyncza akcja, która poruszyła serca mieszkańców nie tylko w Kielcach, regionie, ale także w całym kraju. Jej pomysłodawca Dominik Kowalik, który zarazem jest właścicielem warsztatu rowerowego, postanowił wyremontować kilka rowerków otrzymanych od ludzi dla dzieci z domów dziecka. Jak się okazało, akcja przerosła wszelkie oczekiwania.

Zobacz archiwum informacji

Copyright © 2019 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group