Jako czwarty na nasz kwestionariusz prezydencki odpowiada kandydat z ramienia KWW SLD Lewica Razem, Marcin Chłodnicki. Zachęcamy do zapoznania się z wypowiedziami tego pretendenta do objęcia urzędu prezydenta miasta Kielce.
Po opublikowaniu wypowiedzi Krzysztofa Adamczyka (KLIK) i Artura Gierady (KLIK), otrzymaliśmy odpowiedź od kolejnego pretendenta do objęcia urzędu prezydenta Kielc – Piotra Liroya-Marca. W obliczu zbliżającej się ciszy wyborczej, niezwłocznie zamieszczamy więc wypowiedzi kandydata z ramienia KWW Wolność w Samorządzie.
Na pytania zawarte w naszym kwestionariuszu, odpowiedzi udzieliła kolejna osoba ubiegająca się o urząd prezydenta Kielc. Zachęcamy do zapoznania się z punktem widzenia Artura Gierady, kandydata z ramienia KKW Platforma. Nowoczesna Koalicja Obywatelska.
Już w niedzielę wybory samorządowe. Od naszych głosów zależy, czy prezydentem Kielc pozostanie Wojciech Lubawski, czy zastąpi go jeden z kontrkandydatów. Z tego powodu, idąc śladem lat poprzednich, postanowiliśmy przepytać w temacie polityki miasta wobec sportu każdego z nich. Zdecydowaliśmy się na publikację tekstów według kolejności alfabetycznej, dlatego dziś na nasz kwestionariusz odpowiada Krzysztof Adamczyk, kandydat KW Polskie Stronnictwo Ludowe.
Dziecięca Akademia Piłkarska Kielce 2014 (DAP Kielce) poszukuje nowych trenerów. Szkółka piłkarska, notująca nieustanny rozwój, potrzebuje również kolejnych asystentów szkoleniowców.
15 września podczas największych w Polsce targów rowerowych Kielce Bike-Expo odbędzie się konferencja poświęcona triathlonowi. W programie wydarzenia, znalazły się inspirujące rozmowy i wykłady specjalistów. Na miejscu pojawią się Jakub Chryczyk, Natalia Grzebisz, Wojtek Mazurkiewicz i Larry Zębatka.
Miłośnicy rowerów, fani hulajnóg i wielbiciele deskorolek – dosłownie wszyscy będą mogli wpaść na Dzień dla Publiczności podczas targów Kielce Bike Expo. Już 15 września bramy największego wydarzenia branży rowerowej staną otworem, a najwięksi producenci sprzętu i akcesoriów zaproszą gości Targów Kielce do zapoznania się z ich ofertą.
To był przełomowy moment dla właściciela serwisu rowerowego w Kielcach, który powołał do życia akcję „Wielka radość na małych kółkach”. Celem jest przekazanie jak największej ilości jednośladów maluchom z domów dziecka. – Sprawmy im radość – kwituje Dominik Kowalik, inicjator.
Nowi zawodnicy Dziecięcej Akademii Piłkarskiej mogą skorzystać z bezpłatnego ostatniego miesiąca wakacji. Szkółka prowadzi właśnie zapisy. – Przyjmujemy dzieci od lat czterech. Górna granica nie jest ustalona bowiem od tego sezonu zawodnicy z grup Top Talent będą prowadzeni także po 12. roku życia aż do wieku seniorskiego – wyjaśnia Dawid Kukła z akademii DAP.
Akademia Piłkarska DAP w Kielcach zorganizowała łącznie 10 tygodni wakacyjnych przeżyć w ramach piłkarskich półkolonii przeznaczonych dla dzieci chcących rozpocząć przygodę z piłką nożną. – To właśnie dzięki piłce u maluchów kształtowane są takie cechy jak obowiązkowość, odpowiedzialność i wytrwałość – podkreśla Dawid Kukła, dyrektor ds. szkolenia i marketingu DAP.

Zobacz archiwum informacji

Copyright © 2018 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group