Portal CKsport.pl w ciągu niemal dziesięciu lat zbudował sobie w Kielcach stabilną pozycję serwisu internetowego, jaki na co dzień dostarcza wszystkim rzetelnych informacji. Każdego miesiąca robimy to dla około 60 tysięcy użytkowników. Cenisz naszą pracę? Wesprzyj nas!
Już w najbliższą sobotę odbędą się III Otwarte Mistrzostwa Kielc Steel Darts organizowane przez Kieleckie Stowarzyszenie Darta. Na chwilę obecną pula nagród finansowych i rzeczowych wynosi 2000 złotych, jednak organizatorzy zastrzegają, że może ona jeszcze wzrosnąć.
Firma, którą możecie znać przede wszystkim jako podmiot wydawniczy portalu CKsport.pl, komercyjnie zajmuje się nieco inną formą działalności, którą moglibyśmy określić mianem outsourcingowej współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami w przestrzeni marketingowej. O co tak naprawdę chodzi?
Dziecięca Akademia Piłkarska Kielce jest jedną z najprężniej działających szkółek piłkarskich dla dzieci w województwie świętokrzyskim. Pośród wielu swoich inicjatyw posiada grupy TOP Talent, zrzeszające najbardziej utalentowanych zawodników, a także rozgrywki wewnętrzne – Ligę DAP-owską. O całym projekcie porozmawialiśmy z założycielem DAP Kielce, Adrianem Leszczyńskim.
Kolejny rocznik Dziecięcej Akademii Piłkarskiej DAP Kielce zagra w Ekstralidze Talentów. Tym razem do projektu dołącza rocznik 2012 kieleckiej szkółki. Zawody zostaną rozegrane 9 czerwca w Chełmku.
Choć sport jest naszą pasją i chętnie poświęcamy jej każdą chwilę, to nie jedyna branża, którą na co dzień się zajmujemy. CK Media Group to w głównej mierze Agencja Social Media, jaka ma na swoim koncie owocną współpracę z wieloma firmami z naszego regionu, i nie tylko. Jesteśmy odpowiedzialni na przykład za pełną obsługę reklamowo-marketingową ogólnopolskiej imprezy sportowej.
Historyczny sukces odniosła drużyna Pactum Scyzory Kielce, która w miniony weekend wywalczyła mistrzostwo Polski w koszykówce na wózkach. Podopieczni Przemysława Sztorca wygrali oba spotkania finałowe z ubiegłorocznym triumfatorem rozgrywek, IKS GTM Konstancin. W pierwszym meczu we własnej hali kielczanie wygrali 73:60, w rewanżu natomiast rozgromili rywali 70:31. A to nie jedyny sukces zespołu Pactum Scyzorów w tym sezonie!
Portal CKsport.pl w ciągu niemal dziesięciu lat zbudował sobie w Kielcach stabilną pozycję nie tylko serwisu internetowego, jaki na co dzień dostarcza wszystkim rzetelnych informacji. To również solidny parter biznesowy, którego kontent każdego miesiąca dociera średnio do 60 tysięcy użytkowników.
Zawodnicy Dziecięcej Akademii Piłkarskiej Kielce z rocznika 2008 poszli w ślad za swoimi rok starszymi kolegami i otrzymali powołania na konsultację selekcyjną kadry Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej. Wyróżnionych zostało czterech zawodników DAP.
Z okazji Świąt Wielkanocnych, cała redakcja portalu CKsport.pl pragnie złożyć wszystkim naszym Czytelnikom najserdeczniejsze życzenia – mnóstwo zdrowia, wielu radosnych chwil, dużo emocji oraz ciekawych widowisk sportowych, które będą przynosiły same pozytywne skojarzenia!

Zobacz archiwum informacji

Copyright © 2019 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group