Znakomity turniej rozegrała w miniony weekend grupa Top Talent 2010 Dziecięcej Akademii Piłkarskiej Kielce. W drugim dniu Mitsubishi Cup 2018 młodzi zawodnicy wygrali wszystkie mecze!
W sobotę, 24 listopada w hali na Dąbrowie, odbył się 25. Turniej Grudniowy trójek piłkarskich w kategorii rocznika 2010. Zawody całkowicie zdominowała Dziecięca Akademia Piłkarska Kielce, która wystawiła cztery zespoły i zajęła miejsca… od pierwszego do czwartego!
Choć główną ideą Dziecięcej Akademii Piłkarskiej Kielce jest rozwój dzieci i młodzieży, szkółka nie zapomina też o tych, bez których to wszystko nie byłoby możliwe. Dzięki inicjatywie DAP-u już 1 grudnia do rywalizacji staną ci nieco starci - tatusiowie! A wszystko w turnieju piłkarskim, który obędzie się w hali Zespołu Szkół Katolickich Diecezji Kieleckiej.
„Wielka radość na małych kółkach” to pojedyncza akcja, która poruszyła serca mieszkańców nie tylko w Kielcach, regionie, ale także w całym kraju. Jej pomysłodawca Dominik Kowalik, który zarazem jest właścicielem warsztatu rowerowego, postanowił wyremontować kilka rowerków otrzymanych od ludzi dla dzieci z domów dziecka. Jak się okazało, akcja przerosła wszelkie oczekiwania.
Jako czwarty na nasz kwestionariusz prezydencki odpowiada kandydat z ramienia KWW SLD Lewica Razem, Marcin Chłodnicki. Zachęcamy do zapoznania się z wypowiedziami tego pretendenta do objęcia urzędu prezydenta miasta Kielce.
Po opublikowaniu wypowiedzi Krzysztofa Adamczyka (KLIK) i Artura Gierady (KLIK), otrzymaliśmy odpowiedź od kolejnego pretendenta do objęcia urzędu prezydenta Kielc – Piotra Liroya-Marca. W obliczu zbliżającej się ciszy wyborczej, niezwłocznie zamieszczamy więc wypowiedzi kandydata z ramienia KWW Wolność w Samorządzie.
Na pytania zawarte w naszym kwestionariuszu, odpowiedzi udzieliła kolejna osoba ubiegająca się o urząd prezydenta Kielc. Zachęcamy do zapoznania się z punktem widzenia Artura Gierady, kandydata z ramienia KKW Platforma. Nowoczesna Koalicja Obywatelska.
Już w niedzielę wybory samorządowe. Od naszych głosów zależy, czy prezydentem Kielc pozostanie Wojciech Lubawski, czy zastąpi go jeden z kontrkandydatów. Z tego powodu, idąc śladem lat poprzednich, postanowiliśmy przepytać w temacie polityki miasta wobec sportu każdego z nich. Zdecydowaliśmy się na publikację tekstów według kolejności alfabetycznej, dlatego dziś na nasz kwestionariusz odpowiada Krzysztof Adamczyk, kandydat KW Polskie Stronnictwo Ludowe.
Dziecięca Akademia Piłkarska Kielce 2014 (DAP Kielce) poszukuje nowych trenerów. Szkółka piłkarska, notująca nieustanny rozwój, potrzebuje również kolejnych asystentów szkoleniowców.
15 września podczas największych w Polsce targów rowerowych Kielce Bike-Expo odbędzie się konferencja poświęcona triathlonowi. W programie wydarzenia, znalazły się inspirujące rozmowy i wykłady specjalistów. Na miejscu pojawią się Jakub Chryczyk, Natalia Grzebisz, Wojtek Mazurkiewicz i Larry Zębatka.

Zobacz archiwum informacji

Copyright © 2018 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group