To był przełomowy moment dla właściciela serwisu rowerowego w Kielcach, który powołał do życia akcję „Wielka radość na małych kółkach”. Celem jest przekazanie jak największej ilości jednośladów maluchom z domów dziecka. – Sprawmy im radość – kwituje Dominik Kowalik, inicjator.
Nowi zawodnicy Dziecięcej Akademii Piłkarskiej mogą skorzystać z bezpłatnego ostatniego miesiąca wakacji. Szkółka prowadzi właśnie zapisy. – Przyjmujemy dzieci od lat czterech. Górna granica nie jest ustalona bowiem od tego sezonu zawodnicy z grup Top Talent będą prowadzeni także po 12. roku życia aż do wieku seniorskiego – wyjaśnia Dawid Kukła z akademii DAP.
Akademia Piłkarska DAP w Kielcach zorganizowała łącznie 10 tygodni wakacyjnych przeżyć w ramach piłkarskich półkolonii przeznaczonych dla dzieci chcących rozpocząć przygodę z piłką nożną. – To właśnie dzięki piłce u maluchów kształtowane są takie cechy jak obowiązkowość, odpowiedzialność i wytrwałość – podkreśla Dawid Kukła, dyrektor ds. szkolenia i marketingu DAP.
Kompleks Świętokrzyska Polana organizuje turniej piłkarski dla dzieci w wieku 7-13 lat. Jedyne, co trzeba zrobić, to zorganizować grupę młodych zawodników w wymienionym przedziale wiekowym, ustalić nazwę drużyny i… zapisać ją do rozgrywek! Zabawa odbędzie się w sobotę, 14 lipca w godzinach 11-16.
Dziecięca Akademia Piłkarska Kielce w najbliższą sobotę przeprowadzi testy, które wyłonią najbardziej wyróżniających się zawodników młodego pokolenia. Trenerzy DAP zachęcają do sprawdzenia swoich umiejętności zawodników 11-letnich i młodszych.
Już 23 czerwca w Targach Kielce rozpoczyna się GAMEON. Wydarzenie co roku gromadzi największych fanów gier komputerowych. Goście, którzy przyjeżdżają do kieleckiego ośrodka z całej Polski zasiądą przed dziesiątkami PCetów i zatoną w wirtualny świat najlepszych światowych produkcji.
Szkoła Podstawowa nr 32 im. Janusza Kusocińskiego w Kielcach, przy ul. Barwinek 31, prowadzi nabór do klasy V sportowej w dyscyplinie pływanie. Ilość miejsc ograniczona.
Do ostatniego kwadransa meczu na Kolporter Arenie wydawało się, że reprezentacja Polski kobiet pokona rywalki ze Szkocji i dopisze do swojego konta komplet punktów w eliminacjach do mistrzostw świata. Mimo iż gospodynie prowadziły 2:0, to jednak w ostatnich kilkunastu minutach niesamowitą pogoń zanotowały Szkotki, które nie dość, że doprowadziły do remisu, to rzutem na taśmę objęły jeszcze prowadzenie i zwyciężyły 3:2.
Cały czas można odbierać darmowe wejściówki na mecz reprezentacji kobiet Polska – Szkocja, który rozpocznie się we wtorek, 12 czerwca o godzinie 15:30 na Kolporter Arenie. Bilety dostępne są w siedzibie Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej przy alei Legionów 3/2.
Już niedługo, bo we wtorek, 12 czerwca, na Kolporter Arenie odbędzie się mecz piłki nożnej kobiet w ramach eliminacji do mistrzostw świata. Rywalkami Polek będą Szkotki, a samo spotkanie jest bardzo ważne dla układu tabeli. Tylko wygrana utrzyma biało-czerwone na poważnie w ogniu walki o awans na mundial. Decyzją Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej, wstęp na ten pojedynek będzie bezpłatny dla wszystkich kibiców.

Zobacz archiwum informacji

Copyright © 2018 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group