Kolejny rocznik Dziecięcej Akademii Piłkarskiej DAP Kielce zagra w Ekstralidze Talentów. Tym razem do projektu dołącza rocznik 2012 kieleckiej szkółki. Zawody zostaną rozegrane 9 czerwca w Chełmku.
Choć sport jest naszą pasją i chętnie poświęcamy jej każdą chwilę, to nie jedyna branża, którą na co dzień się zajmujemy. CK Media Group to w głównej mierze Agencja Social Media, jaka ma na swoim koncie owocną współpracę z wieloma firmami z naszego regionu, i nie tylko. Jesteśmy odpowiedzialni na przykład za pełną obsługę reklamowo-marketingową ogólnopolskiej imprezy sportowej.
Historyczny sukces odniosła drużyna Pactum Scyzory Kielce, która w miniony weekend wywalczyła mistrzostwo Polski w koszykówce na wózkach. Podopieczni Przemysława Sztorca wygrali oba spotkania finałowe z ubiegłorocznym triumfatorem rozgrywek, IKS GTM Konstancin. W pierwszym meczu we własnej hali kielczanie wygrali 73:60, w rewanżu natomiast rozgromili rywali 70:31. A to nie jedyny sukces zespołu Pactum Scyzorów w tym sezonie!
Portal CKsport.pl w ciągu niemal dziesięciu lat zbudował sobie w Kielcach stabilną pozycję nie tylko serwisu internetowego, jaki na co dzień dostarcza wszystkim rzetelnych informacji. To również solidny parter biznesowy, którego kontent każdego miesiąca dociera średnio do 60 tysięcy użytkowników.
Zawodnicy Dziecięcej Akademii Piłkarskiej Kielce z rocznika 2008 poszli w ślad za swoimi rok starszymi kolegami i otrzymali powołania na konsultację selekcyjną kadry Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej. Wyróżnionych zostało czterech zawodników DAP.
Z okazji Świąt Wielkanocnych, cała redakcja portalu CKsport.pl pragnie złożyć wszystkim naszym Czytelnikom najserdeczniejsze życzenia – mnóstwo zdrowia, wielu radosnych chwil, dużo emocji oraz ciekawych widowisk sportowych, które będą przynosiły same pozytywne skojarzenia!
Wielki sukces odniosła grupa Top Talent z rocznika 2010 Dziecięcej Akademii Piłkarskiej DAP Kielce pod wodzą trenera Dawida Kukły. Młodzi chłopcy wygrali grupę eliminacyjną, a o triumfie przesądziła bramka dosłownie w ostatniej akcji meczu!
To był piękny dzień, w którym legendy polskiej piłki ręcznej znów wybiegły razem na boisko. Bezpośrednio po zakończeniu meczu Polski z Niemcami drużyna Handball Legedns zmierzyła się w meczu charytatywnym z Politechniką Śląską. Na parkiecie znów zobaczyliśmy m. in. Grzegorza Tkaczyka, Sławomira Szmala, Artura Siódmianka, Marcina Lijewskiego, a drużyną z ławki dyrygował Bogdan Wenta. A to wszystko w szczytnym celu - ratowania 5-letniego Sebastiana z Buska-Zdroju, który od urodzenia zmaga się z kr
To będzie wielkie święto handballa. W środę reprezentacja Polski zmierzy się w Gliwicach z Niemcami w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2020. Bezpośrednio po tym spotkaniu odbędzie się mecz Handball Legends z zespołem Politechniki Śląskiej. Na parkiet znów wybiegną zawodnicy, którzy dziesięć lat temu sięgnęli po brązowy medal mistrzostw świata. A wszystko to w szczytnym celu - aby ratować życie 5-letniego Sebastiana, który od urodzenia zmaga się z krytyczną wadą serca.
Już w sobotę w Kielcach będziemy mieli okazję do wspierania naszych i zobaczenia walki młodych szczypiornistów na wysokim poziomie - reprezentanci Świętokrzyskiego zagrają w finale rozgrywek chłopców w piłce ręcznej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych.

Zobacz archiwum informacji

Copyright © 2019 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group