„Wdech Wydech” – pod takim szyldem już wkrótce odbędzie się I Kielecka Konwencja Fitness, którą poprowadzą doświadczone kieleckie instruktorki oraz propagatorki zdrowego stylu życia. Ich starania doceniło rodzinne miasto – patronem imprezy jest prezydent Bogdan Wenta.
Po niespełna półtora roku pracy, z funkcją redaktora naczelnego portalu CKsport.pl żegna się Marcin Długosz.
Niemalże 10 lat aktywności na lokalnym rynku informacyjnym. To właśnie tutaj odnieśliśmy sporo dziennikarskich sukcesów. Co więcej, nasze artykuły – zasięgiem i uznaniem – nie zatrzymywały się w granicach województwa świętokrzyskiego. Cytowały nas największe gazety, portale i stacje telewizyjne w kraju. Przez lata zbudowaliśmy silną markę, którą teraz każdego miesiąca odwiedza ok. 50 tys. fanów. To potencjał, który może wykorzystać lokalne środowisko biznesowe.
Portal CKsport.pl w ciągu niemal dziesięciu lat zbudował sobie w Kielcach stabilną pozycję serwisu internetowego, jaki na co dzień dostarcza wszystkim rzetelnych informacji. Każdego miesiąca robimy to dla około 60 tysięcy użytkowników. Cenisz naszą pracę? Wesprzyj nas!
Już w najbliższą sobotę odbędą się III Otwarte Mistrzostwa Kielc Steel Darts organizowane przez Kieleckie Stowarzyszenie Darta. Na chwilę obecną pula nagród finansowych i rzeczowych wynosi 2000 złotych, jednak organizatorzy zastrzegają, że może ona jeszcze wzrosnąć.
Firma, którą możecie znać przede wszystkim jako podmiot wydawniczy portalu CKsport.pl, komercyjnie zajmuje się nieco inną formą działalności, którą moglibyśmy określić mianem outsourcingowej współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami w przestrzeni marketingowej. O co tak naprawdę chodzi?
Dziecięca Akademia Piłkarska Kielce jest jedną z najprężniej działających szkółek piłkarskich dla dzieci w województwie świętokrzyskim. Pośród wielu swoich inicjatyw posiada grupy TOP Talent, zrzeszające najbardziej utalentowanych zawodników, a także rozgrywki wewnętrzne – Ligę DAP-owską. O całym projekcie porozmawialiśmy z założycielem DAP Kielce, Adrianem Leszczyńskim.
Kolejny rocznik Dziecięcej Akademii Piłkarskiej DAP Kielce zagra w Ekstralidze Talentów. Tym razem do projektu dołącza rocznik 2012 kieleckiej szkółki. Zawody zostaną rozegrane 9 czerwca w Chełmku.
Choć sport jest naszą pasją i chętnie poświęcamy jej każdą chwilę, to nie jedyna branża, którą na co dzień się zajmujemy. CK Media Group to w głównej mierze Agencja Social Media, jaka ma na swoim koncie owocną współpracę z wieloma firmami z naszego regionu, i nie tylko. Jesteśmy odpowiedzialni na przykład za pełną obsługę reklamowo-marketingową ogólnopolskiej imprezy sportowej.
Historyczny sukces odniosła drużyna Pactum Scyzory Kielce, która w miniony weekend wywalczyła mistrzostwo Polski w koszykówce na wózkach. Podopieczni Przemysława Sztorca wygrali oba spotkania finałowe z ubiegłorocznym triumfatorem rozgrywek, IKS GTM Konstancin. W pierwszym meczu we własnej hali kielczanie wygrali 73:60, w rewanżu natomiast rozgromili rywali 70:31. A to nie jedyny sukces zespołu Pactum Scyzorów w tym sezonie!

Zobacz archiwum informacji

Copyright © 2019 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group