Z okazji Świąt Wielkanocnych, cała redakcja portalu CKsport.pl pragnie złożyć wszystkim naszym Czytelnikom najserdeczniejsze życzenia – mnóstwo zdrowia, wielu radosnych chwil, dużo emocji oraz ciekawych widowisk sportowych, które będą przynosiły same pozytywne skojarzenia!
Wielki sukces odniosła grupa Top Talent z rocznika 2010 Dziecięcej Akademii Piłkarskiej DAP Kielce pod wodzą trenera Dawida Kukły. Młodzi chłopcy wygrali grupę eliminacyjną, a o triumfie przesądziła bramka dosłownie w ostatniej akcji meczu!
To był piękny dzień, w którym legendy polskiej piłki ręcznej znów wybiegły razem na boisko. Bezpośrednio po zakończeniu meczu Polski z Niemcami drużyna Handball Legedns zmierzyła się w meczu charytatywnym z Politechniką Śląską. Na parkiecie znów zobaczyliśmy m. in. Grzegorza Tkaczyka, Sławomira Szmala, Artura Siódmianka, Marcina Lijewskiego, a drużyną z ławki dyrygował Bogdan Wenta. A to wszystko w szczytnym celu - ratowania 5-letniego Sebastiana z Buska-Zdroju, który od urodzenia zmaga się z kr
To będzie wielkie święto handballa. W środę reprezentacja Polski zmierzy się w Gliwicach z Niemcami w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2020. Bezpośrednio po tym spotkaniu odbędzie się mecz Handball Legends z zespołem Politechniki Śląskiej. Na parkiet znów wybiegną zawodnicy, którzy dziesięć lat temu sięgnęli po brązowy medal mistrzostw świata. A wszystko to w szczytnym celu - aby ratować życie 5-letniego Sebastiana, który od urodzenia zmaga się z krytyczną wadą serca.
Już w sobotę w Kielcach będziemy mieli okazję do wspierania naszych i zobaczenia walki młodych szczypiornistów na wysokim poziomie - reprezentanci Świętokrzyskiego zagrają w finale rozgrywek chłopców w piłce ręcznej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych.
Takie historie zawsze mocno chwytają za serce. 5-letni Sebastian z Buska-Zdroju przyszedł na świat z krytyczną wadą serca, która przytrafia się raz na kilkadziesiąt tysięcy urodzeń... Miał nie przeżyć pierwszej doby, ale zdarzył się cud - wytrzymał sześć tygodni schowany przed śmiercią w ramionach matki. Dłużej już nie może czekać. Jeżeli chłopiec nie przejdzie szybko operacji, zabraknie mu tlenu i umrze w męczarniach. Do akcji ratowania Sebastiana przyłączyły się wielkie gwiazdy kieleckiej i eu
Każde dziecko obecnie chciałoby być takim Robertem Lewandowskim, albo chociaż Krzysztofem Piątkiem. Także na kieleckich Orlikach nie brakuje biało-czerwonych trykotów z numerem „9”. Co więcej, również rodzicie chcieliby spełnienia marzeń swoich pociech. Co za tym idzie? Oczywiście rosnąca popularność szkółek piłkarskich. Na przykładzie Dziecięcej Akademii Piłkarskiej sprawdziliśmy m.in. dlaczego tak ważną rolę w szkoleniu dzieci mają rodzice, albo czym jest tajemniczy skrót „KOR”.
W sobotę, 2 lutego w hali Zespołu Szkół Katolickich w Kielcach, odbędą się testy do grup TOP Talent Dziecięcej Akademii Piłkarskiej. Obejmą one wszystko roczniki w przedziale 2007-2013.
Dziecięca Akademia Piłkarska Kielce podczas zbliżających się ferii zimowych oferuje dwa tygodnie darmowych treningów! Ilość miejsc w tej specjalnej ofercie jest ograniczona.
Z okazji nadchodzącego 2019 roku, pragniemy złożyć wszystkim naszym Czytelnikom jak najlepsze życzenia zdrowia, szczęścia, radości oraz wszelkiej pomyślności w każdej sferze życia. Mamy nadzieję, że nowy rok przyniesie wszystkim kibicom kieleckiego sportu same pozytywne wiadomości, a kluby z naszego miasta dadzą nam mnóstwo powodów do radości!

Zobacz archiwum informacji

Copyright © 2019 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group