Maciej Giemza z Piekoszowa obok Kielc wraz z pilotem Rafałem Martononem zwyciężyli w pierwszej rundzie Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych – rajdzie Baja Drawsko Pomorskie 2024.
Motocyklista ORLEN Teamu Maciej Giemza przeszedł skomplikowany zabieg ręki uszkodzonej podczas 46. Rajdu Dakar.
Podczas szóstego etapu 46. Rajdu Dakar Maciej Giemza miał wypadek. Złamany nadgarstek spowodował wycofanie się z wyścigu.
Już w najbliższy piątek, 5 stycznia rozpocznie się kolejna edycja największej imprezy motosportowej na świecie, Rajdu Dakar. W wyścigu weźmie udział Maciej Giemza, 28-letni zawodnik pochodzący z podkieleckiego Piekoszowa.
Czy to prawda, że rękawice motocyklowe są jednymi z najważniejszych elementów ubioru motocyklisty? A jeśli tak, to dlaczego? Te stosunkowo niewielkich rozmiarów akcesoria, mają do spełniania bardzo ważną funkcję. Nie tylko zapewniają bezpieczeństwo naszym dłoniom, ale także pomagają pewnie i bezpiecznie prowadzić motocykl. Jeśli chcesz kupić nowe rękawice motocyklowe skórzane, w tym artykule dowiesz się wszystkiego na ich temat.
Dobre wieści przed arcyważnym meczem Korony Kielce z Miedzią Legnica. Do dyspozycji trenera Kuzery będą Kyryło Petrow i Piotr Malarczyk, informuje Radio eM Kielce. Na sobotnie spotkanie będzie przewidziany także Dominick Zator, który obecnie przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Kanady.
Trójka kielczan z drużyny Scarab Team wystartuje w Ultra4 Europe, czyli rajdzie offroadowym po czterech krajach Starego Kontynentu.
Przełom roku to czas najtrudniejszego rajdu terenowego świata. Przed nami 45. edycja Rajdu Dakar z udziałem dwunastu Polaków, a w tym Macieja Giemzy zawodnika pochodzącego z podkieleckiego Piekoszowa.
Pochodzący z podkieleckiego Piekoszowa Maciej Giemza dotarł do mety Rajdu Dakar - najtrudniejszej imprezy cross country na świecie.
2 stycznia wystartuje 44. edycja Rajdu Dakar. Wśród Polaków, którzy zmierzą się z liczącą 8 tys. kilometrów piaszczystą trasą będzie kierowca Orlen Team, Maciej Giemza z podkieleckiego Piekoszowa.

Zobacz archiwum informacji

Copyright © 2024 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group