Pochodzący spod kieleckiego Piekoszowa Maciej Giemza wygrał Rajd Grecji. Motocyklista Orlen Teamu drugiego zawodnika w klasyfikacji generalnej wyprzedził o blisko 20 minut.
Po pięciu latach przerwy do rajdów samochodowych wrócił Michał Sołowow. Kielczanin ukończył Rajd Szwecji na 24. miejscu w klasyfikacji generalnej i 8. w kategorii WRC3. - Olbrzymi głód rajdowy, który mam od pięciu lat, został w jakimś stopniu zaspokojony - mówi rajdowiec.
Michał Sołowow po 5 latach przerwy wróci do rywalizacji rajdowej. Nazwisko kielczanina, wraz z pilotem Maciejem Baranem widnieje na liście zgłoszeń Rajdu Szwecji 2020.
Wygrać pakiet VIP na wyścig Formuły 1 w Barcelonie, kurtki Ferrari i zaproszenia na tor kartingowy będzie szansa w najbliższy weekend 24 i 25 listopada w kieleckiej Galerii Korona. Moto Weekend da możliwość przejechania się symulatorami jazdy i rywalizacji z innymi klientami. Obejrzeć będzie można również bolid Roberta Kubicy z 2010 roku.
Trzech kierowców z jednakową liczbą punktów po wyścigach, trzech z sześcioma wyprzedzaniami – detale decydowały o czołowych pozycjach w 2. rundzie Kieleckiej Ligi Kartingowej. Ponownie najlepszy okazał się Mateusz Matys.
Wychowanek szkółki kartingowej toru F1GOKART, Mateusz Matys, został zwycięzcą pierwszej rundy Kieleckiej Ligi Kartingowej 2017. W zawodach po raz pierwszy korzystano z twz. joker lapów, które spodobały sie wszystkim zawodnikom.
Wielkimi krokami zbliża się inauguracja sezonu 2017 Kieleckiej Ligi Kartingowej! Już od 3 marca amatorzy kartingu znów będą mieli okazję do zmierzenia się na torze podczas zawodów. W tym sezonie wprowadzonych zostanie kilka nowości, które znacznie uatrakcyjnią rywalizację.
34 zawodników pojawiło się na starcie inauguracyjnej rundy sezonu 2016 Kieleckiej Ligi Kartingowej. Niezwykle zaciętą walkę rozstrzygnął na swoją korzyść Jakub Olechowski. Nagrody i puchary wręczono w 7 kategoriach, a rywalizować o nie mógł każdy chętny.
Załoga Rafał Grzesiński i Mateusz Tutaj z Kielc zajęła znakomite, 2. miejsce w prestiżowym Rajdzie Barbórka, który został rozegrany w weekend w Warszawie.
Miłośnicy wyścigów w Kielcach po raz kolejny staną w najbliższy piątek przed szansą drużynowej walki na dystansie 3 godzin - na torze F1GOKART rywalizować będą 3-6-osobowe ekipy, a kluczem do zwycięstwa będą równe tempo i brak błędów.

Zobacz archiwum informacji

Projekt i wykonanie: CK Media Group