Wraz z oficjalnym potwierdzeniem sfinalizowania umowy nowego trenera Korony Kielce, Kamila Kuzery, członkowie klubu potwierdzili decyzje o kosmetycznych roszadach w sztabie szkoleniowym. Jednym z asystentów 39-latka został Mariusz Arczewski.
Zapraszamy na kolejną korespondencję prosto Kataru, jaką przygotował dla nas Michał Sadowski. Czas wolny od wydarzeń sportowych ekipa ze stolicy województwa świętokrzyskiego poświęciła na poznawanie kultury Bliskiego Wschodu.
Piłkarskie mistrzostwa świata rozgrywane w Katarze dają nam niepowtarzalną możliwość emocjonowania się sportem na najwyższym poziomie. Poznaj statystyki uczestników tego piłkarskiego teatru!
Już oficjalnie można potwierdzić kalendarz przygotowań Korony Kielce przed rundą wiosenną PKO Ekstraklasy. Znamy niemal wszystkie szczegóły harmonogramu.
Na pierwszej konferencji z udziałem nowego trenera Korony Kielce, Kamila Kuzery, nie zabrakło tematu wzmocnień. W tej kwestii głos zabrał jednak, odpowiedzialny za nie, dyrektor sportowy klubu, Paweł Golański.
Korona Kielce 28 listopada rusza z długimi przygotowaniami do rundy wiosennej. Nowy trener żółto-czerwonych, Kamil Kuzera, przekazuje kolejne informacje na temat między innymi meczów sparingowych.
Kamil Kuzera nowym trenerem Korony Kielce. Spekulacje trwające kilka tygodni stały się faktem. Przed nowym szkoleniowcem misja utrzymania klubu w PKO Ekstraklasie. – Mamy jasny cel i trzeba zrobić wszystko, by go osiągnąć – zapowiada.
Z nami pierwsza konferencja prasowa z udziałem nowego trenera Korony Kielce, Kamila Kuzery. Na spotkaniu z przedstawicielami mediów znalazł się także dyrektor sportowy, Paweł Golański, który zdradził m. in. kulisy poszukiwania szkoleniowca, czy plany na zimowe przygotowania - w tym transfery.
Nie było niespodzianki. Nowym trenerem Korony Kielce został jej tymczasowy szkoleniowiec, a poprzednio asystent Leszka Ojrzyńskiego, Kamil Kuzera. 37-latek podpisał umowę do końca sezonu 22/23.
Stowarzyszenie Świętokrzyscy Sędziowie Piłkarscy Pomagają w dniu 3 grudnia 2022 roku zorganizuje Mikołajkowy Turniej Charytatywny im. Kamila Pastuszki. Zmagania odbędą się w Hali Sportowej w Bilczy (ul. Szkolna 1) w godz. 9.00-17.00.
Za nim świetny indywidualnie okres w barwach Korony Kielce. Marceli Zapytowski wszedł z drzwiami do składu żółto-czerwonych w końcówce rundy jesiennej. Jego dobra postawa może zostać doceniona specjalną nagrodą.
Piłkarze grający w III lidze zakończyli właśnie jesienne zmagania. W czwartej grupie, w ostatniej kolejce poprzedzającej zimę, byliśmy świadkami niezwykle prestiżowego starcia, w którym ŁKS Probudex Łagów zmierzył się u siebie z Wieczystą Kraków.
Opakowanie wygląda zacnie, ale środek jest pusty. Ronaldo Deaconu ma papiery na granie, jednak w Koronie do tej pory brakuje mu konkretów - liczb.
Solidny ligowiec z łatką boiskowego zabijaki. Sasa Balić przeplatał dobre występy ze słabymi, ale ekstraklasa po rundzie zapamięta go z bardzo ostrego wejścia w nogi rywala i czterech meczów zawieszenia.
- Celem indywidualnym jest zdobycie kilkunastu bramek - mówił przed sezonem Bartosz Śpiączka. Do tego osiągnięcia, po zakończonej rundzie, daleka droga. Licznik napastnika zaciął się jeszcze w sierpniu.
Jaki los czeka zawodowy sport w Kielcach? Władze miasta zapowiadają brak dofinansowania dla miejscowych klubów w przyszłym roku. Poruszaliśmy ten temat w programie Punkt Widzenia, Radia Kielce.
Miał być jednym z leków na problemy środka pola. Sprawił, że przed wznowieniem sezonu ta pozycja ciągle będzie potrzebowała wzmocnień. Za Adamem Deją rozczarowująca runda.
"Lider z przypadku" - pisaliśmy o nim w czasie bieżącego sezonu. Miłosz Trojak świetnie wypełnił lukę po środkowych obrońcach, stając się, wraz z biegiem sezonu, czołową postacią na tej pozycji i w całym zespole.
We wtorkowe popołudnie na polską wieś Przewodów na Lubelszczyźnie spadły dwie rakiety pochodzenia rosyjskiego. Serca Polaków zabiły mocniej, a domniemane, przypadkowe, zdarzenie kosztowało życie dwóch mężczyzn. Jak na te niepokojące informacje zareagował, był już piłkarz Korony, Roberto Corral? Hiszpański obrońca udzielił wywiadu hiszpańskiej telewizji Antena 3 Deportes.
Wiele pytań, niewiele odpowiedzi, mieliśmy do tej pory w związku z posadą trenera Korony Kielce. Wreszcie pojawiły się jednak konkrety. Jak informuje nas biuro prasowe klubu, nazwisko szkoleniowca zostanie podane 23 listopada.

Zobacz archiwum informacji

REKLAMA

Copyright © 2022 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group