Korona Kielce nie zatrzymuje się na rynku transferowym. Nowym zawodnikiem żółto-czerwonych został Chorwat z bośniackim paszportem - Marko Pervan. Grający na pozycji ofensywnego pomocnika zawodnik podpisał półtoraroczny kontrakt z możliwością przedłużenia na kolejny sezon.
Obrońca Korony Kielce Themistoklis Tzimopoulos straci cały okres przygotowawczy do drugiej części sezonu. To efekt kozutji mięśnia dwugłowego, jakiego nabawił się podczas jednego z ostatnich treningów.
Czy to nie koniec transferów na linii Kielce–Częstochowa? Jak poinformował Sport.pl, do Rakowa może trafić Wiktor Długosz, 21-letni wychowanek Korony. Sprawa powinna wyjaśnić się w najbliższych dniach.
Iwo Kaczmarski jest kolejnym piłkarzem Korony Kielce, po Marcinie Cebuli i Danielu Szelągowskim, który zasilił szeregi Rakowa Częstochowa. Trener Maciej Bartoszek widzi zarówno dobre jak i złe strony tego ruchu transferowego.
Kolejne zmiany w strukturach Korony Kielce. Klub ma nową dyrektor marketingu i komunikacji. Została nią Daria Wollenberg, która ostatnio pracowała w Rakowie Częstochowa.
Iwo Kaczmarski został oficjalnie zaprezentowany jako nowy zawodnik Rakowa Częstochowa. Wychowanek Korony Kielce podpisał z ekstraklasowym klubem kontrakt ważny do do 31 grudnia 2023 roku.
Trener Sławomir Grzesik nie poprowadzi w rundzie wiosennej drugiej drużyny Korony Kielce. Szkoleniowiec żółto-czerwonych został zwolniony z klubu. - Taka jest decyzja i trzeba to uszanować - powiedział 50-letni trener.
Mateusz Cetnarski po pół roku żegna się z Koroną Kielce. Umowa 32-letniego zawodnika z klubem została rozwiązana na zasadzie porozumienia stron.
Zbliża się do końca pierwszy tydzień przygotowań Korony Kielce po noworocznej przerwie. Żółto-czerwoni od siedmiu dni pracują na własnych obiektach i tu będą szlifować formę aż do wznowienia rundy wiosennej na zapleczu ekstraklasy. – W końcu jako klub wiemy na czym stoimy. MOSiR robi wszystko, abyśmy mogli trenować. Cieszy mnie, że wraca to co urzekło mnie w czasie mojego pierwszego pobytu w Kielcach – wszyscy zaczynają działać dla dobra klubu – przyznaje Maciej Bartoszek.
Korona Kielce wzmacnia atak. Nowym zawodnikiem żółto-czerwonych został Turek, posiadający też austriacki paszport, 24-letni Kubilay Yilmaz. Środkowy napastnik podpisał umowę do końca sezonu 2021/22 z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy. W Koronie ma rozwiązać problemu zespołu ze skutecznością.
Testowani w Koronie Kielce David Panka oraz Ednilson Furtado nie zostaną piłkarzami Korony Kielce. Sztab szkoleniowy na czele z trenerem Maciejem Bartoszkiem po sprawdzaniu tych zawodników w czasie treningów z pierwszą drużyną, nie zdecydował się na ich zatrudnienie.
Były piłkarz Korony – Bojan Cecarić wraca do Serbii. Zagra w ekstraklasowym FK Napredak.
Nic nie powinno stanąć już na przeszkodzie, aby Iwo Kaczmarski, zdolny wychowanek Korony Kielce, zmienił klub. Niespełna 17-letni piłkarz przejdzie w piątek testy medyczne, a po nich uda się do Turcji, gdzie do drugiej części sezonu przygotowuje się zespół z Częstochowy. To będzie trzeci najdroższy transfer w historii Korony Kielce.
Łukasz Jabłoński, dotyczasowy prokurent w spółce Korona S.A. może zostać nowym prezesem klubu piłkarskiego. Warunek jest jeden - zakup przez niego 1% udziałów w spółce i zgoda radnych. Projekt uchwały w tej sprawie zostanie skierowany na najbliższą sesję Rady Miasta.
Potwierdziły się nasze informacje. Korona Kielce oficjalnie zaprezentowała transfer Portugalczyka Filipe Oliveiry. 26-latek związał się z klubem do końca czerwca 2022 roku z opcją przedłużenia o kolejny sezon.
Iwo Kaczmarski od dawna znajduje się na celowniku innych klubów. We wrześniu utalentowany, niespełna 17-letni pomocnik Korony Kielce podpisał z klubem nowy kontrakt, ale może odejść z klubu już zimą. Jest o krok od transferu do Rakowa Częstochowa.
Rada Nadzorcza Korona S.A. wybrała nowego prezesa klubu. Zostanie on zaprezentowany w czwartek, 14 stycznia.
Były trener Korony Kielce, Jose Rojo Martin, znany jako "Pacheta", będzie miał szansę trenowania drużyny w jednej z najlepszych lig świata. 52-letni szkoleniowiec został ogłoszony nowym trenerem występującej w hiszpańskiej La Liga Hueski.
26-letni pomocnik z Portugalii Filipe Oliveira zostanie nowym piłkarzem Korony Kielce. Transfer potwierdził w swoich kanałach społecznościowych obecny klub zawodnika, UD Vilafranquense.
Bardzo dobrze po odejściu z Korony Kielce radzi sobie Zlatko Janjić. 34-letni Bośniak, który posiada także niemieckie obywatelstwo strzelił w tym sezonie już dziewięć bramek w niemieckiej trzeciej Bundeslidze i wspiął się na drugie miejsce w klasyfikacji wszechczasów rozgrywek.

Zobacz archiwum informacji

REKLAMA

Copyright © 2021 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group