JAK ZAGŁOSOWAĆ? Kliknij TUTAJ!

Mieszkańcy Kielc! Trwa kolejna, trzecia już edycja Budżetu Obywatelskiego.

W ramach tegorocznego programu zgłoszono 147 wniosków dotyczących inwestycji miejskich, a proces weryfikacji przeszło 94 z nich. To właśnie one zostaną poddane pod głosowanie.

Teraz ruch do nas. To my zdecydujemy, które projekty zostaną zrealizowane ze środków budżetu miasta.

Od 8 do 21 czerwca każdy z nas może zagłosować na te propozycje, które najbardziej przypadły nam do gustu. To w naszych rękach leży los tych projektów. Inwestycje, które zdobędą najwięcej głosów, zostaną wykonane! Do dyspozycji mieszkańców jest aż 5 milionów złotych.

My prosimy Was o głos na nasz projekt: „Budowa boiska ze sztuczną nawierzchnią do piłki nożnej przy ZSO nr 16 w Kielcach”.

W poniższych informacjach zapoznacie się ze szczegółami tej propozycji.

Boisko przy Szkole Podstawowej nr 27 na kieleckim Uroczysku doczekało się remontu. Zakończyła się wymiana nawierzchni, z której uczniowie będą mogli korzystać już po powrocie do szkoły.
Betfan to jeden z młodszych legalnych bukmacherów, który licencję Ministerstwa Finansów na działalność internetową otrzymał pod koniec października 2018 r. Od tego czasu firma rozpoczęła już normalne funkcjonowanie i przygotowała dla swoich klientów wiele rozmaitych promocji.
Nosan Kielce został drużynowym mistrzem Polski w Bilard! Złoty medal wraca do Kielc po pięciu latach, bo ostatni raz kielczanie triumfowali w ekstraklasie bilardowej w 2013 roku! W niedzielę w kieleckiej Galerii Echo pokonali Konsalnet Warszawa w rzutach karnych.
Projekt budowy boiska piłkarskiego na Barwinku będzie zrealizowany! Zadanie z nr 93, nad którym pieczę promocyjną sprawował nasz portal, znalazło się w gronie laureatów tegorocznego Budżetu Obywatelskiego.
Dobiega końca czas intensywnej pracy. Takiej wyjątkowej i dla wielu niezrozumiałej, bo jedynym wynagrodzeniem za nią była wewnętrzna satysfakcja. To praca, która polegała nie tylko na zachęceniu mieszkańców Kielc do oddawania głosów na nasz projekt z nr 93, ale przede wszystkim na uświadamianiu, że istnieje coś takiego, jak Budżet Obywatelski. Bo to dla wielu zagadnienie wciąż mocno zagadkowe.
Kolejna znaną osobą związaną z Koroną Kielce, która całym sercem postanowiła wesprzeć działania mieszkańców Barwinka w temacie budowy nowoczesnego boiska piłkarskiego, jest ten, który na tym osiedlu mieszka od kilku lat - Kamil Kuzera.
Wchodzimy w decydujący okres głosowania w Budżecie Obywatelskim 2015 – na oddanie głosu mamy już tylko 6 dni. A my przedstawiamy kolejnego Koroniarza z krwi i kości, który nie dość, że sam zagłosował na projekt nr 93 i zachęcił do tego swoją rodzinę oraz najbliższych przyjaciół, to bardzo pomaga nam w całej akcji promocyjnej. On w tej sprawie nie siedzi cicho... Przemysław Cichoń!
Mnóstwo młodych osób z Barwinka - w tym kibice Korony Kielce - zaangażowało się w akcję zachęcenia mieszkańców do głosowania na projekt nr 93 w Budżecie Obywatelskim. Na osiedlu praktycznie nie ma już żadnego miejsca, gdzie nie przebija się hasło "zbudujmy razem boisko na Barwinku!".
To nie było tak, że zadzwoniliśmy do Leszka Ojrzyńskiego i powiedzieliśmy, żeby po starej znajomości pomógł nam promocyjnie swoją twarzą, a on tę propozycję bez wahania zaakceptował. To pół prawdy - zadzwoniliśmy, pokrótce streściliśmy temat, ale usłyszeliśmy: „OK, ja wspieram inicjatywy sportowe, ale najpierw muszę poznać szczegóły. Później podejmę decyzję”.
Do udziału w akcji zbierania podpisów zachęciliśmy nie tylko miejscowe placówki edukacyjne – szkoły i przedszkola, ale też lokalnych przedsiębiorców. "Strefa przyjazna projektowi budowy Boiska na Barwinku" to grupa dobrych miejsc handlowo-usługowych.
Od 8 do 21 czerwca wszyscy mieszkańcy Kielc, którzy ukończyli 16 lat, mogą oddawać głosy w tegorocznym Budżecie Obywatelskim. Każdy z nas może zagłosować tylko raz, ale na dowolną liczbę projektów. My po raz kolejny zachęcamy do głosowania na projekt budowy Boiska na Barwinku.
Zgodnie z harmonogramem, Urząd Miasta opublikował dzisiaj listę zadań dopuszczonych i odrzuconych w ramach Budżetu Obywatelskiego 2015. Nasz projekt zyskał akceptację, ale zmianie uległa jego wycena.
W przeddzień ogłoszenia listy zweryfikowanych projektów, ruszamy z naszą akcją promocyjną. Z tego, co udało nam się dowiedzieć, nasze zadanie przeszło bez większych zastrzeżeń. Wciąż czekamy na oficjalne potwierdzenie, ale tymczasem już zachęcamy internautów do wspomożenia nas swoim głosem!
Dziś ogłoszono wszystkie nadesłane projekty do Budżetu Obywatelskiego 2015. Nasza inicjatywa tj. budowa boiska piłkarskiego typu "orlik" na Barwinku będzie miała sporą konkurencję. I dobrze, niech wygrają lepsi, choć w tym przypadku bez wątpienia będą to ci bardziej zdeterminowani.
15 osób - tylu mieszkańców Kielc musiało podpisać się pod wnioskiem do Budżetu Obywatelskiego, żeby ten w ogóle został wzięty pod uwagę. Nie było z tym problemu, bo nasz projekt przypadł do gustu zarówno mieszkańcom osiedla, jak i sympatykom sportu.
Dobra wiadomość. Składamy wniosek do komisji Budżetu Obywatelskiego. Szkoła z chęcia przystała na moją propozycję - jest zgoda, jest chęć do działania!
Tu się urodziłem, tu wychowałem, tu spędziłem kilkanaście lat życia. Do dzisiaj Barwinek traktuje jako "swoje" osiedle, często tu przybywam, spaceruję, oglądam... Wracam do ulubionych miejsc z dzieciństwa - zwłaszcza tych sportowych, gdzie rozegrało się wiele pasjonujących meczów. Ja się zmieniam, starzeję. Niestety, boiska robią to jeszcze szybciej.

Zobacz archiwum informacji

Copyright © 2024 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group