Legenda Korony prosi o wsparcie

15-06-2015 20:47,
top

Wchodzimy w decydujący okres głosowania w Budżecie Obywatelskim 2015 – na oddanie głosu mamy już tylko 6 dni. A my przedstawiamy kolejnego Koroniarza z krwi i kości, który nie dość, że sam zagłosował na projekt nr 93 i zachęcił do tego swoją rodzinę oraz najbliższych przyjaciół, to bardzo pomaga nam w całej akcji promocyjnej. On w tej sprawie nie siedzi cicho... Przemysław Cichoń!

Ma 36 lat, żółto-czerwone serce i mnóstwo pięknych meczów rozegranych w barwach Korony Kielce. Znakomity obrońca – przede wszystkim prawy, ale gdy sytuacja tego wymagała, z powodzeniem radził sobie także na lewej stronie. Na początku kariery znakomicie grał również w pomocy. Jego przygodę z ekstraklasą, po awansie klubu do tej klasy rozgrywkowej, przerwała paskudna kontuzja... Wciąż mamy przed oczami ten mecz w Płocku, kiedy obrońca Wisły brutalnym i bezmyślnym faulem wyeliminował „Cichego” z gry na długie miesiące...

Obecnie Przemysław Cichoń wciąż ma kontakt z futbolem. Jest grającym trenerem GKS-u Nowiny, występuje także na amatorskich turniejach piłkarskich w Kielcach. Dwa lata temu, wyborem kibiców, „Cichy” znalazł się w najlepszej jedenastce 40-lecia Korony.

Ale czy my naprawdę musimy go przedstawiać?

Skupmy się zatem na tym, dlaczego wychowanek żółto-czerwonych wspiera akcję budowy boiska na Barwinku. – Bo uważam, że jest to świetna inicjatywa. Od czterech lat mieszkam na Barwinku i widze, że tutaj bardzo brakuje takiego obiektu. W dzisiejszych czasach każde osiedle powinno mieć orlik, by ci młodsi, ale też nieco starsi mogli pobiegać za piłką. Popieram to w każdy możliwy sposób, bo jestem przekonany, że to wpłynie bardzo pozytywnie na aktywność sportową mieszkańców Kielc. Nie ukrywam, że najbardziej zależy mi na młodzieży. Chyba wszyscy wolimy, żeby ci ludzie uprawiali piłkę nożną niż poświęcali swój wolny czas na inne, zdecydowanie mniej pożyteczne zajęcia – wyjaśnia Cichoń.

- Bardzo proszę wszystkich kibiców o oddawanie głosów na projekt nr 93: Budowa boiska ze sztuczną nawierzchnią do piłki nożnej przy ZSO nr 16 w Kielcach. Naprawdę warto to zrobić, a wiem, że wciąż potrzeba bardzo wielu głosów. To od nas, mieszkańców Kielc zależy, czy w tym mieście infrastruktura sportowa zyska kolejne fajne miejsce – dodaje „Cichy”.

Zachęcamy i my – zagłosuj! To bardzo proste. Przez internet cała procedura zajmuje 30 sekund. Jak to zrobić? Kliknij TUTAJ i zapoznaj się ze szczegółami. Dziękujemy!

Wasze komentarze

Perez2015-06-15 23:31:59
Cichy Cichy nasz chuligan!

Projekt i wykonanie: CK Media Group