W miniony weekend w stolicy województwa świętokrzyskiego odbył się finał Bilardowej Ekstraklasy. Kielecki Nosan zakończył rywalizację drużynową zdobywając srebrny medal!
Już dziś Biało-Czerwoni rozpoczynają bilardowe mistrzostwa świata, które odbywają się w austriackim Klagenfurcie. Panie przystępują do walki o złoto w odmianie 10-bil, natomiast mężczyźni powalczą o najwyższe szczeble podium odmiany 8-bil.
Za nami IX eliminacja INDUSTRIA S.A. GP Gór Świętokrzyskich. W Kieleckim Centrum Bilardowym stawiło się kilkudziesięciu pasjonatów "zielonego sukna" z różnych części kraju.
Przed nami powtórka zeszłorocznej akcji na rzecz dziennikarza sportowego, Leszka Salvy, który dochodzi do zdrowia po pęknięciu tętniaka. W piątek 13 października w Nowinach odbędzie się wyjątkowy mecz.
Kielczanie po raz kolejny pokazują, że na ogólnopolskiej arenie bilardowej nie mają sobie równych. Tym razem na brawa zasłużyli juniorzy Nosanu Kielce, którzy podczas zawodów Pucharu Polski Junior Tour sięgnęli po najlepsze miejsca.
Na starcie rozgrywek odbywających się w Kieleckim Centrum Bilardowym pojawiło się kilkudziesięciu zawodników.
W środę 20 września wraca do gry Świętokrzyska Amatorska Bilardowa Liga Biznesu. Za nami cała runda zasadnicza, natomiast w środku tygodnia w Kieleckim Centrum Bilardowym rozegrany zostanie pierwszy ćwierćfinał. Jednocześnie organizatorzy ogłaszają start zapisów na kolejny sezon.
W ostatnich dniach do kieleckiej Galerii Echo ponownie zawitała Bilardowa Ekstraklasa. Broniący tytułu mistrza Polski zawodnicy Nosanu Kielce podczas trzeciego zjazdu rozegrali trzy spotkania, jednak nie każde zakończyło się zwycięstwem.
Od czwartku do soboty w Galerii Echo w Kielcach rozgrywany będzie ostatni zjazd zasadniczej rundy Bilardowej Ekstraklasy 2023. Zespół Nosanu Kielce prowadzony przez marka Marcinkowskiego czekają trzy ważne spotkania.
W Szanghaju rozpoczęły się zawody Pucharu Świata w Bilard 9 bil. W gronie najlepszych 64 zawodników i 32 zawodniczek jest silna reprezentacja Polski w składzie której jest Tomasz Kapłan z Nosanu Kielce.

Zobacz archiwum informacji

Copyright © 2023 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group