W pierwszych dniach lutego w stolicy województwa świętokrzyskiego odbędą się Mistrzostwa Świata w Bilard 9 bil. Do Kielc przyjedzie 128 najlepszych bilardzistów z aż sześciu kontynentów i choć turniej jest bardzo mocno obsadzony, niemałe szanse na sukces mają reprezentanci Polski.
Wielkimi krokami przybliżamy się do bilardowych mistrzostw świata, które już 1-5 lutego będą miały miejsce w Kielcach. To najważniejsza globalna impreza w tej dyscyplinie, a splendoru dodaje jej fakt, że będzie ona realizowana przez organizację Matchroom, a następnie transmitowana w największych sportowych platformach streamingowych jak DAZN, czy Sky Sports.
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Kielcach zaprasza uczniów klas trzecich szkół podstawowych do udziału w Konkursie Bilardowym pod patronatem Polskiego Związku Bilardowego.
Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów sportowych wrażeń, a zwłaszcza tych mających miejsce w Kielcach. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów na bilardowe mistrzostwa świata, które w lutym odbędą się za sprawą organizacji Matchroom w stolicy województwa świętokrzyskiego. Ceny mogą zaskakiwać.
Kilka tygodni i wracamy do gry w ramach Świętokrzyskiej Amatorskiej Bilardowej Ligi Biznesu. Przed nami kolejny rok zmagań w Kieleckim Centrum Bilardowym. Swoją reprezentację do gry wystawi także nasz portal, CKsport.pl.
Już 1-5 lutego w stolicy województwa świętokrzyskiego odbędą się bilardowe mistrzostwa świata w popularną "dziewiątkę". To o tyle ważne wydarzenie, bo realizowane przez światowego potentata, firmę Matchroom. Oznacza to, że nazwa Kielce będzie się przewijać przez takie platformy streamingowe jak Sky Sports, DAZN, czy Viaplay. – Mamy bardzo duże pokrycie transmisyjne – potwierdza Emily Frazer, dyrektor Matchroom Multisport LTD.
Bilardziści z województwa świętokrzyskiego, podczas rozgrywanych przed kilkoma dniami w Kielcach mistrzostw Polski, spisali się na medal, a w zasadzie na sześć medali. Największym zwycięzcą jest zawodnik Nosanu Kielce, Sebastian Batkowski, który zdobył złoto i brąz.
Miasto Kielce gospodarzem zbliżających się wielkimi krokami mistrzostw świata 9-bil. To wydarzenie będzie miało miejsce na początku lutego w Targach Kielce. Głównym organizatorem turnieju jest firma Matchroom, czyli czołowy światowy koncern medialny na świecie zajmujący się organizacją imprez sportowych.
Sebastian Batkowski, grający na co dzień w drużynie Nosanu Kielce, wywalczył złoty medal w odmianie 10-bil na rozgrywanych w stolicy województwa świętokrzyskiego Mistrzostwach Polski w Bilard!
Właśnie zakończono zmagania w odmianę 8-bil podczas bilardowych mistrzostw Polski rozgrywanych w Kielcach. Choć wciąż czekamy na złoto, sportowcy z naszego regionu sięgnęli po pierwsze medale.

Zobacz archiwum informacji

Copyright © 2023 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group