Zawodnik Nosanu Kielce Tomasz Kapłan wygrał ostatni etap Pucharu Europy Wschodniej. Rozegrane w Kielcach zawody zaważyły również o jego triumfie w ogólnej klasyfikacji turnieju.
Już 30 października startują Otwarte Akademickie Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w Bilard. Impreza rozgrywana w Kieleckim Centrum Bilardowym potrwa do 20 grudnia.
Bilardziści Nosanu Kielce odzyskali tytuł Mistrza Polski w Bilard! W dzisiejszym Wielkim Finale rozgrywanym w stolicy województwa świętokrzyskiego, pokonali Cromo-Stal Katowice w obu spotkaniach.
W sobotę 3 października w hotelu Tęczowy Młyn w Kielcach odbędzie się wielki finał Bilardowej Ekstraklasy Polskiego Związku Bilardowego 2020. Rozegrane zostaną trzy pojedynki: dwa mecze o złoty medal i jeden o brązowy. W małym finale w sobotę o godzinie 12.30 w walce o brązowy medal Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki zmierzy się z Kosmopell Twoja Energia Arkadia Tczew.
Zwycięstwem Karola Skowerskiego zakończyły się zawody Grand Prix Polski w Bilard 8 bil, rozegrane w weekend w klubie Green Club w Gdańsku. W finale zawodnik Nosanu Kielce pokonał swojego klubowego kolegę Tomasza Kapłana 6-3.
Bilardziści Nosanu Kielce zajęli 2. miejsce w fazie zasadniczej Bilardowej Ekstraklasy i na początku października zmierzą się w Wielkim Finale, walcząc o odzyskanie tytułu Mistrza Polski.
W niedzielę, 6 września Kieleckie Centrum Bilardowe organizuje Świętokrzyski Międzypokoleniowy Festiwal Sportowy. Zawody w różnych dyscyplinach będą toczyć od godz. 11, a wstęp jest darmowy.
W Niedzielę 23 sierpnia odbył się XII Memoriał Szczepana Różyckiego. Aby rywalizować i przede wszystkim uczcić pamięć tragicznie zmarłego „Szczepcia”, w Kieleckim Centrum Bilardowym stawiło się 76 uczestników, co jest najlepszym wynikiem ostatnich lat. – Jesteśmy zaskoczeni, cieszy nas tak duża frekwencja – przyznaje Prezes Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Sportowego, Grzegorz Kędzierski. Okazała liczba zawodników poszła w parze z bardzo wysokim poziomem zawodów, które wygrał reprezentant kieleck
W niedziele 23 sierpnia odbędzieW niedzielę 23 sierpnia odbędzie XII Memoriał Szczepana Różyckiego. Impreza rozpocznie się o godzinie 11:15 i będzie miała miejsce w Kieleckim Centrum Bilardowym „Contact”. W puli jest ponad dwa tysiące złotych. XII Memoriał Szczepana Różyckiego. Impreza rozpocznie się o godzinie 11:15 i będzie miała miejsce w Kieleckim Centrum Bilardowym „Contact”. W puli jest ponad dwa tysiące złotych.
Fantastycznie spisali się zawodnicy Nosanu Kielce w rozegranych w Bratysławie w dniach 15-16 sierpnia zawodach Best of the East. Zwycięzcą został Tomasz Kapłan, a na trzecim miejscu zawody zakończyli jego koledzy Karol Skowerski i Sebastian Batkowski. W zawodach udział wzięło 80 zawodników z siedmiu państw Europy.

Zobacz archiwum informacji

Projekt i wykonanie: CK Media Group