Od czwartku do soboty Kielce ponownie staną się bilardową stolicą Polski. W dniach 18-20 kwietnia w Galerii Echo dobędzie się 2 zjazd tegoroczny zjazd Bilardowej Ekstraklasy.
Sukces sportowo-organizacyjny – tak w największym skrócie możemy podsumować wydarzenie, jakie w połowie marca miało miejsce w stolicy województwa świętokrzyskiego. Za nami bilardowy Puchar Świata Polish Dynamic Billard 10-Ball Open – KIELCE 2024, który zakończył się zwycięstwem Daniela Macioła.
Stolica województwa świętokrzyskiego gości czołowych bilardzistów globu. W czwartkowy wieczór w Grand Hotel Kielce odbyła się ceremonia otwarcia Polish Dynamic Billard 10-Ball Open, a więc turnieju odbywającego się w ramach cyklu Pucharu Świata. Pula nagród wynosi aż 320 tysięcy złotych!
Do Polski ponownie zawita topowa impreza pool bilardowa na świecie. Już 14 marca rozpocznie się Puchar Świata Polish Dynamic Billard 10-Ball Open – KIELCE 2024. W puli nagród jest aż 320 tysięcy złotych!
Legendarny szczypiornista, wicemistrz świata i triumfator Ligi Mistrzów przyłączył się do wspierania Pucharu Świata Polish Dynamic Billard 10-Ball Open – Kielce 2024, który rozpocznie się już 14 marca.
W weekend prawie 50 zawodników walczyło o podium w Grand Prix Gór Świętokrzyskich (II tegoroczna eliminacja).
Jeszcze niedawno w Kieleckim Centrum Bilardowym celebrowano zakończenie sezonu, a już przystąpiono do nowego rozdania. Za nami I eliminacja GP Gór Świętokrzyskich TvSports Cup 2024. Tym razem najlepszy okazał się Jakub Chrobot.
Fani sportu bilardowego mieli okazje w ostatnich dniach śledzić zmagania Bilardowej Ekstraklasy, w ramach której na co dzień rywalizuje Nosan Kielce. Wielokrotni mistrzowie Polski pierwszy zjazd zakończyli kompletem zwycięstw.
Także i w tym roku Galeria Echo będzie świadkiem najważniejszych krajowych drużynowych rozgrywek w bilard. Już w czwartek 18 stycznia rusza kolejny sezon Bilardowej Ekstraklasy, w której występuje między innymi Nosan Kielce. Drużyna ze świętokrzyskiego chce wrócić na szczyt.
W sobotę 6 stycznia w Kielecki Centrum Bilardowym odbył się Turniej Masters INDUSTRIA S.A. Grand Prix Gór Świętokrzyskich wraz z podsumowaniem roku bilardowego 2023r. Najlepszych 24 zawodników walczyło o pulę nagród w wysokości 5.000 zł. Były również nagrody rzeczowe w postaci sztabek złota. Te ostatnie należały się zawodnikowi, który zajmie pierwsze miejsce w rankingu turnieju oraz dla zwycięzcy ostatniego turnieju – turnieju Masters.

Zobacz archiwum informacji

Copyright © 2024 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group