Jak podkreślają przedstawiciele Polskiego Związku Bilardowego, to jedyne takie miejsce w całej Europie. Dziś odbyło się uroczyste otwarcie Międzynarodowego Centrum Szkoleniowego Polskiego Związku Bilardowego ERG Bieruń, które znajduje się w Kielcach.
Trzydniowy zjazd Bilardowej Ekstraklasy w Galerii Echo padł łupem Nosanu Kielce. Ekipa ze stolicy województwa świętokrzyskiego w każdym meczu zgarnęła komplet punktów.
Bilardowa Ekstraklasa, po kilku miesiącach rozłąki, wraca do kieleckiej Galerii Echo, gdzie i tym razem dojdzie do starć z udziałem Nosanu Kielce. Najlepszych bilardzistów nie tylko w kraju, ale i w Europie oraz na świecie można będzie oglądać od najbliższego czwartku.
W niedzielę 15 maja Kieleckie Centrum Bilardowe było miejscem rozgrywek w ramach II memoriału Mirosława Piróga. Dwa lata minęły odkąd pożegnaliśmy naszego kolegę i przyjaciela tak często widywanego przy bilardowym stole.
Drużyna Nosan Kielce-TVsports zdobywa aż 5 z 6 możliwych punktów w IV kolejce 1 Polskiej Ligi Bilardowej.
To kolejne wydarzenie, podczas którego dojdzie nie tylko do rywalizacji sportowej. W Kieleckim Centrum Bilardowym odbędzie się memoriał poświęcony pamięci Mirosława Piróga.
To kolejny krok naprzód dla kieleckich bilardzistów, którzy na co dzień grają nie tylko w krajowych rozgrywkach, ale również sięgają po najwyższe laury międzynarodowych imprez. Zawodnicy Nosanu przez najbliższe dwa sezony będą ambasadorami znanej marki bilardowej.
Za nami najważniejsza juniorska impreza bilardowa w kraju, a więc mistrzostwa Polski, jakie miały miejsce w Łodzi. Bilardziści z Kielc zdominowali tegoroczne zawody zdobywając aż 9 medali i wygrali klasyfikację medalową.
Fantastycznie spisali się zawodnicy Nosanu Kielce w pierwszym dniu rozgrywanych w Łodzi Mistrzostw Polski Juniorów w Bilard. W rywalizacji o najwyższe laury kieleckiej ekipie nie sprostali między innymi mistrz świata, a także wicemistrz Europy.
10 kwietnia ponownie spotkaliśmy się w Kieleckim Centrum Bilardowym, aby rozegrać zawody z cyklu Grand Prix Gór Świętokrzyskich. W turnieju TvSports Cup zameldowało się 36 zawodniczek i zawodników z Województwa Świętokrzyskiego. 4 turniej eliminacyjny przysporzył zawodnikom wielu pozytywnych emocji, a pierwszym z nich okazał się Robert Pasternak.

Zobacz archiwum informacji

Projekt i wykonanie: CK Media Group