19 stycznia 2020 roku to data, którą rozpoczęliśmy nowy sezon w Świętokrzyskim Stowarzyszeniu Sportowym. 38 zawodników i zawodniczek zgłosiło się do pierwszej w tym roku eliminacji Grand Prix Gór Świętokrzyskich TvSports Cup.
Emocje związane ze Świętokrzyską Amatorską Bilardową Ligą Biznesu trzymały się na najwyższym poziomie do ostatniej wbitej bili. Biznesowe zmagania, które trwały niemalże cały 2019 rok, właśnie dobiegły końca. W wielkim finale broniący tytuł Nosan Control Bil pokonał Idealię 8:5.
Przed nami już tylko finał Świętokrzyskiej Amatorskiej Bilardowej Ligi Biznesu. Wiemy już, że w ostatnim starciu tegorocznych rozgrywek biznesowych zmierzą się ze sobą ekipy Nosan Control Bil oraz Idealia. Czas między półfinałami, a ostatnią partią przeznaczony został na towarzyski turniej środowisk biznesowych oraz medialnych.
Przed nami kolejna edycja Afri-East Euro Cup, czyli wielkiego meczu w świecie bilardowym, w którym dochodzi do konfrontacji reprezentacji Afryki z Europą Wschodnią. Pierwsza edycja tego wydarzenia miała miejsce w Johannesburgu położonym na terenie RPA, drugi turniej z tego cyklu odbędzie się w Europie, a konkretnie w Kielcach.
Nosan Kielce wygrał klasyfikację medalową Mistrzostw Polski w Bilard, które w weekend zakończyły się w Hotelu Binkowski w Kielcach. Zawody obejrzały dziesiątki tysięcy osób na całym świecie.
Rewelacyjny występ Oliwii Zalewskiej w rozgrywanych w Binkowski Resort w Kielcach Mistrzostwach Polski w Bilard w odmianę 10-bil. W czterech meczach straciła tylko 6 partii, a w finale pokonała Izabelę Łącką 5-0.
Nie było fajerwerków w wykonaniu zawodników Nosanu Kielce w rywalizacji w pierwszej odmianie Mistrzostw Polski w Bilard, trwających w Binkowski Resort w Kielcach. Po brąz sięgnęła Oliwia Zalewska.
Ponad 100 osób przyjechało do Kielc by walczyć o medale w najważniejszej krajowej imprezie bilardowej - Mistrzostwach Polski. W Binkowski Resort stanęło 8 i od poniedziałku do piątku rywalizują na nich mężczyźni i kobiety w trzech odmianach.
Oliwia Zalewska (Czupryńska) zwyciężyła w zawodach Pucharu Europy Kobiet w Bilard, rozgrywanych w turenckiej Antalyii. Dla zawodniczki Nosanu Kielce to drugi trumf z rzędu.
To już ostatki tegorocznej Świętokrzyskiej Amatorskiej Bilardowej Ligi Biznesu, która po rundzie zasadniczej, oraz meczach ćwierćfinałowych, weszła w ostateczną fazę. Tym razem do półfinałów rozgrywek dostały się zespoły Nosan Control Bil, Contact O/K, Idealia oraz CKsport.pl.

Zobacz archiwum informacji

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group