Udany powrót na parkiet podopiecznych Pawła Tetelewskiego. Suzuki Korona Handball pokonała KPR Marcovię Radzymin 35:34. Jednak, jak wskazuje wynik, nie obyło się bez nerwów.
To był kolejny emocjonujący mecz w hali przy ulicy Krakowskiej. I choć w drugiej części rywalki zdołały odjechać na bardzo bezpieczny wynik, nerwowo na parkiecie było praktycznie do ostatniej minuty. Jednak na niewiele się to zdało, bo Suzuki Korona Handball przegrało z faworyzowanym Handball Warszawa 22:32.
Kolejny udany mecz w wykonaniu szczypiornistek Suzuki Korony Handball. Podopieczne Pawła Tetelewskiego ograły na własnym terenie CHkS PŁ Łódź 26:23.
Hala przy ulicy Krakowskiej ponownie okazała się bardzo szczęśliwa dla szczypiornistek Suzuki Korony Handball. Kielczanki przed własną publicznością rozgromiły AZS-em AWF Warszawa 42:17!
Suzuki Korona Handball znowu zwycięska. Koroneczki pokonały we własnej hali AZS UW Warszawa 31:19.
Kieleckie szczypiornistki odnotowały pierwszą przegraną w bieżącym sezonie. W starciu 7. kolejki Suzuki Korona Handball przegrała na wyjeździe z PreZero Akademii Piłki Ręcznej Radom 20:23.
Zawodniczki Suzuki Korony Handball wygrały 33:18 z JKS-em Jarosław. Podopieczne trenera Tetelewskiego odniosły szóste zwycięstwo z rzędu w tym sezonie.
Zaledwie 14-letnia bramkarka Suzuki Korony Handball, Nina Smelcerz otrzymała powołanie na listopadowe zgrupowanie reprezentacji Polski do lat 16.
SPR Handball Rzeszów trafił na rozkład Suzuki Korony Handball. Kielczanki wygrały w ten weekend szósty mecz z rzędu, pokonując rywalki 34:32.
– Spodziewaliśmy się ciężkiego spotkania – przyznaje trener Paweł Tetelewski. W piątek po ciężkim boju, kielczanki ograły u siebie MKS AZS UMCS Lublin 32:31. To czwarte zwycięstwo Suzuki Korony Handball z rzędu!
Tym razem do stolicy województwa świętokrzyskiego przyjechała drużyna MKS AZS UMCS Lubin celem powstrzymania kielczanek przed przedłużeniem zwycięskiej serii. To zadanie się nie udało. Suzuki Korona Handball ponownie triumfuje!
Zawodniczki Pawła Tetelewskiego wywożą z gorącego terenu komplet punktów. Suzuki Korona Handball wygrywa z Varsovią Warszawa 27:25, choć musiała gonić.
Szczypiornistki Suzuki Korony Handball na zapleczu PGNiG Superligi Kobiet radzą sobie bardzo dobrze. Kielczanki w kolejnym starciu pewnie ograły SMS ZPRP I Płock 34:26.
Zawodniczki z Kielc rozegrały kolejny mecz tego sezonu przed własną publicznością i tym razem nie dały rywalkom żadnych szans na odniesienie korzystnego wyniku. Szczypiornistki Suzuki Korony Handball ograły SMS ZPRP I Płock 34:26.
21-letnia zawodniczka z Islandii wreszcie będzie mogła zagrać w barwach Suzuki Koronie Handball Kielce. Agnes Sigurdardotti to dziewczyna Haukura Thrastarsona, zawodnika Łomży Industrii Kielce.
Szczypiornistki Suzuki Korony Handball pokonały w hali przy ulicy Krakowskiej Marcoovię Radzymin 30:23. Najskuteczniejsza zawodniczką z Kielc była Honorata Gruszczyńska, która odnotowała dziewięć trafień.
Spadek Suzuki Korony Handball z PGNiG Superligi wywołał lawinę zmian kadrowych. Szatnia Koroneczek przeszła silne wietrzenie i odmłodzenie. Niedoświadczoną listę zawodniczek, którą właśnie uzupełniła Magdalena Brelińska z Piotrcovii, wspomoże jednak miedzy innymi Katarzyna Grabarczyk.
8 sierpnia zawodniczki Suzuki Korona Handball zaczęły przygotowania do nowego sezonu na zapleczu PGNiG Superligi. Jak wyglądał pierwszy trening kielczanek w obiektywie?
Suzuki Korona Handball Kielce w poniedziałek 8 sierpnia rozpoczyna przygotowania do nowego sezonu. W nadchodzących rozgrywkach 1. ligi trener Paweł Tetelewski będzie dysponował odmłodzoną kadrą zawodniczek.
Do kuriozalnej sytuacji doszło z udziałem kobiecej drużyny piłki ręcznej, Suzuki Korony Handball. Jak informuje dziennikarz Radia eM Kielce - Damian Wysocki, z uwagi na nieoczekiwaną zmianę struktur Superligi, "Koroneczki" miały szansę na pozostanie w żeńskiej elicie szczypiorniaka. Propozycja ze strony władz ligi przyszła jednak za późno.

Zobacz archiwum informacji

REKLAMA

Copyright © 2023 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group