Wyjątkowe przedsięwzięcie w Kielcach. Powstanie tutaj Muzeum Polskiego Boksu. Inwestycja zostanie zrealizowana w stolicy województwa świętokrzyskiego nieprzypadkowo, w końcu tutaj w drugiej połowie XX wieku znajdowało się jedno z najważniejszych ośrodków tej dyscypliny sportowej w kraju.
Kielecka sportsmenka przegrała podczas Igrzysk Europejskich z Rumunką Lenutą Perijoc 0:5 tym samym kończąc imprezę bez medalu.
17 czerwca trzech reprezentantów Akademii Muay Thai Kielce stanęło do walki na gali Fight Time 26 odbywającej się w podkrakowskich Niepołomicach. Nie zabrakło sukcesów i efektownych zwycięstw.
Kończymy pierwszą część sezonu świetnym wynikiem. Dominik "Majku" Kaleta zdobywa Puchar Świata WAKO w formule Low Kick. Dopisuje do swojego rekordu kolejne trzy wygrane, co daje łącznie dwanaście wygranych walk w 2023 roku (12-0).
W najbliższy weekend w kieleckim kompleksie targowym odbędą się II Międzynarodowe Targi Branży Bokserskiej oraz III Forum Boksu. W tych ramach usadowiona została największa atrakcja wydarzenia, czyli 22. edycja gali bokserskiej Suzuki Boxing Night.
Szymon Nartowski z Klubu Karate Kyokushin SHIRO został mistrzem Europy w kategorii wiekowej 10 -11 lat, a jego klubowy kolega - Bartosz Bojek zdobył brązowy medal.
W miniony weekend zawodnicy kieleckiej Akademii Muay Thai stoczyli pojedynki na dwóch imprezach: Superlidze K1 w Bieruniu oraz na Międzynarodowym Pucharze Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu w Opatowie.
Dwa mistrzowskie wydarzenia z udziałem zawodników SOMA-GYM Kielce. Dominik "Majku" Kaleta w świetnym stylu wygrał na gali MCF 8 w Łęcznej, a Milena Kobiec została wicemistrzynią Polski w formule Kick Light Junior.
Kielecka zawodniczka wystąpiła w Sofii, gdzie poradziła sobie wyśmienicie! Sandra Drabik wystąpiła w mocno obsadzonym turnieju bokserskim „Strandja” i zakończyła tę rywalizację ze srebrnym medalem.
Świetny występ Sandry "Adrenaliny" Drabik, która wywalczyła srebrny medal na silnie obsadzonym międzynarodowym turnieju boksu olimpijskiego w Debreczynie na Węgrzech.

Zobacz archiwum informacji

Copyright © 2023 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group