Firma Suzuki Motor Poland nieodłącznie uczestniczy w rozwoju polskiego sportu. Japoński koncern motoryzacyjny, będący m. in. głównym sponsorem Korony Kielce, PGNiG Superligi piłkarzy i piłkarek ręcznych, a także, Polskiej Ligi Koszykówki, wspiera też pięściarzy walczących o olimpijską przepustkę. W tym gronie są kielczanie: Sandra Drabik, Daniel Adamiec i Bartosz Gołębiewski. Z tej okazji powstał specjalny spot reklamowy, który będzie emitowany w Internecie, kinach i telewizji.
Odbywające się w Londynie kwalifikacje bokserskie do Igrzysk Olimpijskich w Tokio zostały przerwane przez epidemię koronawirusa. Kieleccy pięściarze - Sandra Drabik i Mateusz Masternak wracają do Polski.
Kielecka wojowniczka o krok od Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Sandra Drabik pokonała jednogłośnie na punkty Tatianę Kob, która podczas igrzysk w Rio wywalczyła piąte miejsce. Przed zawodniczką SK Kickboxing Kielce już tylko jedna przeszkoda.
Efektownie swoją drogę na igrzyska rozpoczął Mateusz Masternak. Wrocławianin, reprezentujący KKB RUSHH Kielce szybko rozprawił się ze swoim pierwszym przeciwnikiem na turnieju kwalifikacyjnym w Londynie. 32-latek wygrał przez techniczny nokaut z Davidem Michalkiem ze Słowacji.
W sobotę w Londynie rozpoczął się pierwszy turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich 2020. Swoich rywali znają już kielczanie - Sandra Drabik z SK Kickboxing Kielce oraz Mateusz Masternak z KKB RUSHH Kielce.
Pomiędzy 2 a 9 listopada 2020 roku w naszym mieście odbędą się Młodzieżowe Mistrzostwa Świata Kobiet i Mężczyzn w Boksie - poinformowało dziś Międzynarodowe Stowarzyszenie Boksu.
Zawodniczka Sportowego Klubu Soma Gym Kick Boxing Kielc, Sandra Drabik przygotowuje się pierwszego turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich w Tokio.
Sandra Drabik i Mateusz Masternak razem z reprezentacją Polski w boksie wezmą udział w bardzo mocno obsadzonym turnieju Strandżata w Bułgarii. Będzie to przetarcie przed marcowymi kwalifikacjami do Igrzysk Olimpijskich w Tokio.
W niedzielę przy ulicy Łazienkowskiej w sali klubu Legia Fight Club odbyła się już 43. odsłona cyklicznej imprezy sportowej, podczas której zawodnicy sportów walki mierzą się na zasadach K-1. Z Akademii Muay Thai Kielce wystartowało tym razem 4 zawodników.
Dla wszystkich młodych fanów sportów walki Akademia Muay Thai Kielce przygotowała nie lada gratkę. W tym miesiącu maluchy mogą trenować za darmo. Zajęcia sekcji dziecięcej trwają 60 minut.

Zobacz archiwum informacji

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group