Utytułowani wojownicy z Polski, wezmą udział w Mistrzostwach Polski Seniorów Pro-am Low Kick, które zostaną przeprowadzone w Centrum Kongresowym Targów Kielce w sobotę, 25 czerwca. Gośćmi specjalnymi będą Sandra Drabik, Mistrzyni Świata Low Kick oraz Dominik Kaleta, zdobywca Pucharu Świata. Na galę finałową, która rozpocznie się o godzinie 19, obowiązują wejściówki.
FIGHT WEEK przed galą Knockout Boxing Night 22 zbliża się wielkimi krokami. Zanim dojdzie do spotkania z zawodnikami w ringu, odbędą się wydarzenia towarzyszące gali w Kielcach.
Prawdziwa gratka dla fanów sztuk walki. Największa federacja MMA w Europie zawita do stolicy województwa świętokrzyskiego już w pod koniec lipca!
Kielce zamieniły się w stolicę polskiego boksu. W sobotę podczas Międzynarodowych Targów Boksu ustanowiony został rekord Polski w liczbie osób jednocześnie ćwiczących boks we wspólnym treningu na żywo! W sobotnim wydarzeniu uczestniczyło 534 zawodników i zawodniczek.
Przed nami wyjątkowe wydarzenie mające miejsce w stolicy województwa świętokrzyskiego. 24 czerwca odbędzie się gala Knockout Boxing Night 22, podczas której zobaczymy w akcji dwukrotnego pretendenta do tytułu mistrza świata wagi junior ciężkiej, Michała Cieślaka.
Ikona polskiego sportu, która w czasie swojej aktywności poruszała tłumy, już wkrótce odwiedzi stolicę województwa świętokrzyskiego. Jaki jest powód jego wizyty?
Copacabana Kielce z kolejnymi sukcesami na arenie międzynarodowej. Zawodnicy akademii mieszczącej się przy ulicy Wschodniej w Kielcach przywieźli medale z imprez odbywających się w ramach AJP, czyli jednej z największych organizacji BJJ (brazylijskiego jiu-jitsu) na całym świecie.
24 czerwca na gali Knockout Boxing Night 22 w Kielcach na ring powróci dwukrotny pretendent do tytułu mistrza świata wagi junior ciężkiej, Michał Cieślak. Rywal mocno bijącego pięściarza z Radomia zostanie ogłoszony już niebawem.
Boks w najlepszym wydaniu wraca do stolicy województwa świętokrzyskiego! W najbliższy piątek w Kielcach odbędzie się gala Suzuki Boxing Night.
Kolejna edycja coraz popularniejszej w naszym kraju gali Suzuki Boxing Night przeszła do historii. W tym rozdaniu, połączonym z Memoriałem Feliksa Stamma, zwycięscy z ringu zeszli zawodnicy KKB RUSHH Kielce.

Zobacz archiwum informacji

Projekt i wykonanie: CK Media Group