Zawodnicy Akademii Muay Thai Kielce zaprezentowali w sobotę swoje umiejętności w ringu po raz pierwszy od czasów marcowej pandemii. W ramach II edycji Sparingowej Ligi Bokserskiej w Krakowie stoczyli 5 pojedynków.
Kiedyś była tam szkoła, przez pewien czas siłownia, a teraz pomieszczenia budynku przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Kielcach wypełnia tajski boks. We wtorek odbyło się oficjalne otwarcie sali treningowej Akademii Muay Thai Kielce. – Po latach tułaczki wreszcie możemy powiedzieć, że dotarliśmy do domu – mówi Maciej Barański, współzałożyciel Akademii.
To był gorący wieczór w Kieleckim Centrum Kultury. Suzuki Boxing Night II osiągnęło wielki sportowy i organizacyjny sukces. Gala bokserska, co prawda bez większych zaskoczeń, ale z wisienką na torcie - starciem Mateusza Masternaka z Siergiejem Radczenko. Polak wygrał bezapelacyjnie, a triumfu pogratulowała mu minister Anna Krupka. Walki bokserskie z trybun oglądał m. in. prezes Korony Kielce Krzysztof Zając. Zobaczcie galerię zdjęć z tego wydarzenia.
To było wielkie bokserskie widowisko i ogromny organizacyjny sukces Suzuki Boxing Night II w Kieleckim Centrum Kultury. Osiem walk boksu olimpijskiego i creme de la creme piątkowej nocy - walka zawodowa Mateusza Masternaka z Siergiejem Radczenko. "Master" nie pozostawił Ukraińcowi żadnych złudzeń i wygrał jednogłośną decyzją sędziów. Cała gala była transmitowana na żywo przez TVP Sport.
To będzie prawdziwy hit! W piątkowy wieczór Mateusz Masternak skrzyżuje pięści z Siergiejem Radczenko. Pojedynek w ramach Suzuki Boxing Night II odbędzie się w Kieleckim Centrum Kultury. Ukrainiec czterokrotnie mierzył się z Polakami, ale za każdym razem schodził z ringu pokonany - w tym niedawno, w kontrowersyjnych okolicznościach przez Arutra Szpilkę. Teraz z "Masterem" zmierzy się w walace ośmiorundowej, zawodowej, ale nierankingowej. Informujemy, gdzie obejrzeć galę Suzuki Boxing N
W piątek wielki bokserski hit w Kielcach. W Kieleckim Centrum Kultury odbędzie się gala Suzuki Boxing Night II, a w walce wieczoru na przeciwko siebie staną Mateusz Masternak i Siergiej Radczenko. To kolejny projekt japońskiego koncernu motoryzacyjnego i Polskiego Związku Bokserskiego, którzy współpracują nieprzerwanie od 2016 roku. "Master" wystąpi na gali boksu olimpijskiego, ale w walce zawodowej - nierankingowej.
Suzuki Motor Poland i Polski Związek Bokserski organizują kolejny projekt w ramach współpracy - mecz reprezentacji Polski w formule Suzuki Boxing Night II. Walką wieczoru tego wydarzenia będzie starcie czołowego polskiego boksera Mateusza Masternaka, naprzeciwko którego stanie Serhiy Radczenko.
Firma Suzuki Motor Poland nieodłącznie uczestniczy w rozwoju polskiego sportu. Japoński koncern motoryzacyjny, będący m. in. głównym sponsorem Korony Kielce, PGNiG Superligi piłkarzy i piłkarek ręcznych, a także, Polskiej Ligi Koszykówki, wspiera też pięściarzy walczących o olimpijską przepustkę. W tym gronie są kielczanie: Sandra Drabik, Daniel Adamiec i Bartosz Gołębiewski. Z tej okazji powstał specjalny spot reklamowy, który będzie emitowany w Internecie, kinach i telewizji.
Odbywające się w Londynie kwalifikacje bokserskie do Igrzysk Olimpijskich w Tokio zostały przerwane przez epidemię koronawirusa. Kieleccy pięściarze - Sandra Drabik i Mateusz Masternak wracają do Polski.
Kielecka wojowniczka o krok od Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Sandra Drabik pokonała jednogłośnie na punkty Tatianę Kob, która podczas igrzysk w Rio wywalczyła piąte miejsce. Przed zawodniczką SK Kickboxing Kielce już tylko jedna przeszkoda.

Zobacz archiwum informacji

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group