Pierwsza w tym roku odsłona bokserskich zmagań pod szyldem Suzuki Boxing Night odbędzie się w Chęcinach. W ringu zobaczymy między innymi Bartosza Gołębiewskiego i Tomasza Niedźwieckiego, czyli zawodników KKB RUSHH Kielce.
W miniony weekend odbyła się druga odsłona charytatywnego seminarium organizowanego przez Miejski Klub Sportów Walki Korona Kielce, którego gościem był były mistrz świata w boksie - Krzysztof "Diablo" Włodarczyk. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z tego wydarzenia.
W sobotę podczas specjalnej konferencji szeroko zapowiedziana została freakfightowa gala MMA VIP 4. Wydarzenie według organizatorów miało się odbyć w Kielcach, a konkretnie w hali przy ulicy Żytniej. Tak się jednak nie stanie.
Akcja "Ćwiczymy dla Siwej" trwa dalej. Przed nami druga odsłona charytatywnego seminarium organizowanego przez Miejski Klub Sportowy Sportów Walki Korona Kielce. Chętni ponownie wezmę udział w treningu, z którego dochody zostaną przeznaczone na leczenie Martyny Śliwy. Zajęcia poprowadzi były mistrz świata w boksie - Krzysztof "Diablo" Włodarczyk.
20 grudnia 2021 roku odbędzie się charytatywne seminarium z brązowym medalistą igrzysk olimpijskich w zapasach, Damianem Janikowskim. Akcja zostanie zrealizowana w szczytnym celu, a dochody z jej organizacji trafią na leczenie 29-kielczanki, która od 18. roku życia zmaga się ze stwardnieniem rozsianym.
W miniony weekend w stolicy województwa świętokrzyskiego odbyła się kolejna gala Suzuki Boxing Night. W dziesiątej edycji tej imprezy w walce wieczoru wystąpił kielecki zawodnik, Daniel Adamiec. Bokser Rushha Kielce walczył z Michałem Łoniewskim.
Gala boksu olimpijskiego Suzuki Boxing Night znów zawita do Kielc. W okrągłej, dziesiątej odsłonie reprezentanci Polski zmierzą się z Norwegami i Kanadyjczykami. Walkę wieczoru w wadze półciężkiej stoczy kielczanin Daniel Adamiec.
Wielkimi krokami zbliża się Gala Sportów Walki Klincz Fight Night. Na własne oczy zobaczymy starcia w ramach formuł MMA oraz K1 i ciekawostkę - widowiskową walkę rycerską. To wszystko już 27 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatne.
W piątek w Wałbrzychu zapadły rozstrzygnięcia 21. mistrzostw Polski w Boksie. Kieleccy zawodnicy zdobyli w nich cztery medale, z czego trzy te najcenniejsze - złote. Mistrzami Polski w swoich kategoriach zostali Sandra Drabik (kat. 54 kg), Hubert Wrona (kat. 48 kg) oraz Daniel Gołębiewski (kat. 76 kg).
Przed mieszkańcami stolicy województwa świętokrzyskiego niepowtarzalna okazja zgłębienia swojej wiedzy na temat mieszanych sztuk walki. Do Kielc przyjeżdża polska legenda tej dyscypliny sportowej.

Zobacz archiwum informacji

Projekt i wykonanie: CK Media Group