Poznaliśmy rozstrzygnięcia kolejnej edycji Suzuki Boxing Night, jaka odbyła się w piątek wieczorem w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Podczas ósmej odsłony w walce wieczoru Oskar Safaryan pokonał jednogłośnie na punkty Czecha Particka Terkela.
Przed nami kolejna odsłona coraz popularniejszej w naszym kraju gali bokserskiej Suzuki Boxing Night. Impreza ma wymiar kameralny, dlatego tym razem nie ma biletów w sprzedaży na to wydarzenie. Za wszystkie walki można będzie zobaczyć w Telewizji Polskiej.
Ciekawe wydarzenie czeka na wszystkich, którzy będą w stanie poświęcić tydzień na zapoznanie się z japońskimi sztukami walki. Klub Karate Kyokushin SHIRO zachęca do udziału w bezpłatnych zajęciach.
Lada dzień w stolicy województwa świętokrzyskiego odbędzie się kolejna gala Suzuki Boxing Night. W ringu zobaczymy między innymi Sandrę Drabik. To jednak niejedyne znajomo brzmiące nazwiska znajdujące się na rozkładzie tej gali.
Ponad rok kieleckim kibicom przyszło czekać na wydarzenie tego formatu. Do stolicy województwa świętokrzyskiego wraca Suzuki Boxing Night pod postacią siódmej edycji. W akcji zobaczymy między innymi Sandrę Drabik.
Niepowodzeniem zakończył się udział polskich pięściarzy i pięściarek na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Biało-czerwoni odnieśli tylko jedno zwycięstwo, aż troje Polaków, w tym kielczanka Sandra Drabik, zakończyło udział w Olimpiadzie na pierwszej rundzie. - Jest duży niedosyt - ocenia kielczanin Grzegorz Nowaczek, prezes Polskiego Związku Bokserskiego.
Sandra Drabik przedwcześnie musiała porzucić marzenia o medalu olimpijskim. Z turnieju bokserskiego (kat. 51 kg) odpadła już po pierwszej walce. - Bardzo mi przykro. To nie jest dla mnie dobry dzień - nie ukrywa jedyna na Igrzyskach Olimpijskich kielczanka.
Kielczanka Sandra Drabik marzyła o medalu, ale swój udział w Igrzyskach Olimpijskich w Tokio zakończyła już na pierwszej rundzie. W swojej pierwszej walce przegrała niejednogłośną decyzją sędziów na punkty z Tursunoj Rachimową z Uzbekistanu 1:4.
Pochodzący z województwa świętokrzyskiego Marian Kasprzyk otrzymał Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski. – Bardzo dziękuję. Jestem bardzo wzruszony – mówił podczas spotkania mistrz olimpijski z Tokio z 1964 roku.
Sandra Drabik poznała rywalkę, z którą zmierzy się w 1/16 finału podczas Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. Kielczanka skrzyżuje rękawice z Uzbeczką Tursunoy Rashimową.

Zobacz archiwum informacji

Projekt i wykonanie: CK Media Group