To był gorący wieczór w Kieleckim Centrum Kultury. Suzuki Boxing Night II osiągnęło wielki sportowy i organizacyjny sukces. Gala bokserska, co prawda bez większych zaskoczeń, ale z wisienką na torcie - starciem Mateusza Masternaka z Siergiejem Radczenko. Polak wygrał bezapelacyjnie, a triumfu pogratulowała mu minister Anna Krupka. Walki bokserskie z trybun oglądał m. in. prezes Korony Kielce Krzysztof Zając. Zobaczcie galerię zdjęć z tego wydarzenia.
To było wielkie bokserskie widowisko i ogromny organizacyjny sukces Suzuki Boxing Night II w Kieleckim Centrum Kultury. Osiem walk boksu olimpijskiego i creme de la creme piątkowej nocy - walka zawodowa Mateusza Masternaka z Siergiejem Radczenko. "Master" nie pozostawił Ukraińcowi żadnych złudzeń i wygrał jednogłośną decyzją sędziów. Cała gala była transmitowana na żywo przez TVP Sport.
To będzie prawdziwy hit! W piątkowy wieczór Mateusz Masternak skrzyżuje pięści z Siergiejem Radczenko. Pojedynek w ramach Suzuki Boxing Night II odbędzie się w Kieleckim Centrum Kultury. Ukrainiec czterokrotnie mierzył się z Polakami, ale za każdym razem schodził z ringu pokonany - w tym niedawno, w kontrowersyjnych okolicznościach przez Arutra Szpilkę. Teraz z "Masterem" zmierzy się w walace ośmiorundowej, zawodowej, ale nierankingowej. Informujemy, gdzie obejrzeć galę Suzuki Boxing N
W piątek wielki bokserski hit w Kielcach. W Kieleckim Centrum Kultury odbędzie się gala Suzuki Boxing Night II, a w walce wieczoru na przeciwko siebie staną Mateusz Masternak i Siergiej Radczenko. To kolejny projekt japońskiego koncernu motoryzacyjnego i Polskiego Związku Bokserskiego, którzy współpracują nieprzerwanie od 2016 roku. "Master" wystąpi na gali boksu olimpijskiego, ale w walce zawodowej - nierankingowej.
Suzuki Motor Poland i Polski Związek Bokserski organizują kolejny projekt w ramach współpracy - mecz reprezentacji Polski w formule Suzuki Boxing Night II. Walką wieczoru tego wydarzenia będzie starcie czołowego polskiego boksera Mateusza Masternaka, naprzeciwko którego stanie Serhiy Radczenko.
Firma Suzuki Motor Poland nieodłącznie uczestniczy w rozwoju polskiego sportu. Japoński koncern motoryzacyjny, będący m. in. głównym sponsorem Korony Kielce, PGNiG Superligi piłkarzy i piłkarek ręcznych, a także, Polskiej Ligi Koszykówki, wspiera też pięściarzy walczących o olimpijską przepustkę. W tym gronie są kielczanie: Sandra Drabik, Daniel Adamiec i Bartosz Gołębiewski. Z tej okazji powstał specjalny spot reklamowy, który będzie emitowany w Internecie, kinach i telewizji.
Odbywające się w Londynie kwalifikacje bokserskie do Igrzysk Olimpijskich w Tokio zostały przerwane przez epidemię koronawirusa. Kieleccy pięściarze - Sandra Drabik i Mateusz Masternak wracają do Polski.
Kielecka wojowniczka o krok od Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Sandra Drabik pokonała jednogłośnie na punkty Tatianę Kob, która podczas igrzysk w Rio wywalczyła piąte miejsce. Przed zawodniczką SK Kickboxing Kielce już tylko jedna przeszkoda.
Efektownie swoją drogę na igrzyska rozpoczął Mateusz Masternak. Wrocławianin, reprezentujący KKB RUSHH Kielce szybko rozprawił się ze swoim pierwszym przeciwnikiem na turnieju kwalifikacyjnym w Londynie. 32-latek wygrał przez techniczny nokaut z Davidem Michalkiem ze Słowacji.
W sobotę w Londynie rozpoczął się pierwszy turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich 2020. Swoich rywali znają już kielczanie - Sandra Drabik z SK Kickboxing Kielce oraz Mateusz Masternak z KKB RUSHH Kielce.

Zobacz archiwum informacji

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group