Szymon Nartowski z Klubu Karate Kyokushin SHIRO został mistrzem Europy w kategorii wiekowej 10 -11 lat, a jego klubowy kolega - Bartosz Bojek zdobył brązowy medal.
W miniony weekend zawodnicy kieleckiej Akademii Muay Thai stoczyli pojedynki na dwóch imprezach: Superlidze K1 w Bieruniu oraz na Międzynarodowym Pucharze Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu w Opatowie.
Dwa mistrzowskie wydarzenia z udziałem zawodników SOMA-GYM Kielce. Dominik "Majku" Kaleta w świetnym stylu wygrał na gali MCF 8 w Łęcznej, a Milena Kobiec została wicemistrzynią Polski w formule Kick Light Junior.
Kielecka zawodniczka wystąpiła w Sofii, gdzie poradziła sobie wyśmienicie! Sandra Drabik wystąpiła w mocno obsadzonym turnieju bokserskim „Strandja” i zakończyła tę rywalizację ze srebrnym medalem.
Świetny występ Sandry "Adrenaliny" Drabik, która wywalczyła srebrny medal na silnie obsadzonym międzynarodowym turnieju boksu olimpijskiego w Debreczynie na Węgrzech.
Czołowa sportsmenka naszego regionu w nowej roli. Sandra Drabik została pełnomocnikiem do spraw sportu w Świętokrzyskiej Grupie Przemysłowej Industria, a więc w firmie, która ostatnimi czasy stała się w środowisku sportowym bardzo znana. To sponsor tytularny kieleckich piłkarzy ręcznych.
Sandra Drabik, a więc zawodniczka SK Kickboxing Kielce, sięgnęła po srebrny medal mistrzostw Polski w boksie w kategorii do 54 kilogramów. W rozgrywanym w Zabrzu finale Drabik uległa Wiktorii Rogalińskiej z BKS Skorpion Szczecin.
W sobotę, 12 listopada, 4 zawodników kieleckiej Akademii Muay Thai stanęło do walki na V Świętokrzyskim Turnieju Kickboxingu Low Kick & Kick Light w Skarżysku Kamiennej
W środę 9 listopada ruszył X Memoriał Leszka Drogosza. Jeden z najwybitniejszych polskich pięściarzy zostanie upamiętniony przez liczne delegacje z całego świata. W turnieju weźmie udział ponad 150 zawodników.
Pięciu zawodników kieleckiej Akademii Muay Thai stanęło do walki o Puchar Polski Muay Thai IFMA na turnieju obywającym się w Kielcach w miniony weekend, zdobywając 3 medale: złoto, srebro oraz brąz

Zobacz archiwum informacji

Copyright © 2023 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group