Czołowa sportsmenka naszego regionu w nowej roli. Sandra Drabik została pełnomocnikiem do spraw sportu w Świętokrzyskiej Grupie Przemysłowej Industria, a więc w firmie, która ostatnimi czasy stała się w środowisku sportowym bardzo znana. To sponsor tytularny kieleckich piłkarzy ręcznych.
Sandra Drabik, a więc zawodniczka SK Kickboxing Kielce, sięgnęła po srebrny medal mistrzostw Polski w boksie w kategorii do 54 kilogramów. W rozgrywanym w Zabrzu finale Drabik uległa Wiktorii Rogalińskiej z BKS Skorpion Szczecin.
W sobotę, 12 listopada, 4 zawodników kieleckiej Akademii Muay Thai stanęło do walki na V Świętokrzyskim Turnieju Kickboxingu Low Kick & Kick Light w Skarżysku Kamiennej
W środę 9 listopada ruszył X Memoriał Leszka Drogosza. Jeden z najwybitniejszych polskich pięściarzy zostanie upamiętniony przez liczne delegacje z całego świata. W turnieju weźmie udział ponad 150 zawodników.
Pięciu zawodników kieleckiej Akademii Muay Thai stanęło do walki o Puchar Polski Muay Thai IFMA na turnieju obywającym się w Kielcach w miniony weekend, zdobywając 3 medale: złoto, srebro oraz brąz
Praktycznie co roku rośnie grono legalnych bukmacherów, którzy oferują zakłady na terenie naszego kraju. Nie zmienia się jednak to, że najważniejsze dla kibiców są rozgrywki piłki nożnej, chociaż w ostatnich latach mocny boost i zainteresowanie otrzymały sporty walki. Główną tego przyczyną stało się wejście w ten świat organizacji freak fightowych. Jak obstawiać poszczególne federacje i co trzeba brać pod uwagę?
Piątkowy wieczór przyniósł nam rozstrzygnięcia kolejnej gali Suzuki Boxing Night, która tym razem odbyła się w Łomży. Podczas widowiska wystąpiło kilku sportowców związanych ze stolicą województwa świętokrzyskiego.
Srebrne medale VII Mistrzostw Świata odbywających się w stolicy województwa świętokrzyskiego wywalczyli dla Polski Monika Zielińska i Maciej Mazur.
Prezydent Bogdan Wenta przywitał w Kielcach prezydenta Światowej Federacji Karate, mistrza Kenji Midori.
W miniony piątek dwóch zawodników kieleckiej Akademii Muay Thai skrzyżowało rękawice na jubileuszowej, 25 gali Fighttime w Niepołomicach.

Zobacz archiwum informacji

Copyright © 2023 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group