Praktycznie co roku rośnie grono legalnych bukmacherów, którzy oferują zakłady na terenie naszego kraju. Nie zmienia się jednak to, że najważniejsze dla kibiców są rozgrywki piłki nożnej, chociaż w ostatnich latach mocny boost i zainteresowanie otrzymały sporty walki. Główną tego przyczyną stało się wejście w ten świat organizacji freak fightowych. Jak obstawiać poszczególne federacje i co trzeba brać pod uwagę?
Piątkowy wieczór przyniósł nam rozstrzygnięcia kolejnej gali Suzuki Boxing Night, która tym razem odbyła się w Łomży. Podczas widowiska wystąpiło kilku sportowców związanych ze stolicą województwa świętokrzyskiego.
Srebrne medale VII Mistrzostw Świata odbywających się w stolicy województwa świętokrzyskiego wywalczyli dla Polski Monika Zielińska i Maciej Mazur.
Prezydent Bogdan Wenta przywitał w Kielcach prezydenta Światowej Federacji Karate, mistrza Kenji Midori.
W miniony piątek dwóch zawodników kieleckiej Akademii Muay Thai skrzyżowało rękawice na jubileuszowej, 25 gali Fighttime w Niepołomicach.
Już za parę chwil, bo 22-29 września w Kielcach odbędą się Mistrzostwa Świata Karate w Kategoriach Wagowych.
Szkoła sportów walki Klincz zaprasza dzieci w wieku od 4, do 13 lat na darmowe treningi przez cały okres wakacji. Warto nadmienić, że jest to kolejna już taka akcja organizowana przez szkołę.
Utytułowani wojownicy z Polski, wezmą udział w Mistrzostwach Polski Seniorów Pro-am Low Kick, które zostaną przeprowadzone w Centrum Kongresowym Targów Kielce w sobotę, 25 czerwca. Gośćmi specjalnymi będą Sandra Drabik, Mistrzyni Świata Low Kick oraz Dominik Kaleta, zdobywca Pucharu Świata. Na galę finałową, która rozpocznie się o godzinie 19, obowiązują wejściówki.
FIGHT WEEK przed galą Knockout Boxing Night 22 zbliża się wielkimi krokami. Zanim dojdzie do spotkania z zawodnikami w ringu, odbędą się wydarzenia towarzyszące gali w Kielcach.
Prawdziwa gratka dla fanów sztuk walki. Największa federacja MMA w Europie zawita do stolicy województwa świętokrzyskiego już w pod koniec lipca!

Zobacz archiwum informacji

Projekt i wykonanie: CK Media Group