Pięściarka z Kielc przygotowuje się do zbliżającego się startu w kwalifikacjach do tegorocznych Igrzysk Olimpijskich w Paryżu. W ostatnim turnieju w Skopje kielczanka zaprezentowała się bardzo dobrze, co jest dobrą prognozą przed wylotem na kwalifikacje do Tajlandii.
Na odbywających się w miniony weekend Mistrzostwach Polski Muay Thai w Szaflarach do walki stanęło 4 zawodników kieleckiego klubu.
W tym tygodniu w klubie Akademia Muay Thai Kielce ruszyły zajęcia z zakresu samoobrony oraz sztuk walki dla kobiet. Treningi odbywają się w każdy poniedziałek i środę o godzinie 20:00 w siedzibie klubu przy ulicy Jana Nowaka-Jeziorańskiego 53 w Kielcach.
W minioną sobotę, na odbywających się w Bieruniu Mistrzostwach Polski w Kickboxingu Oriental Rules, zawodnicy Akademii Muay Thai Kielce zdobywali dwa medale.
W minioną sobotę, 21 października na odbywającym się w Bieruniu Pucharze Polski w Kickboxingu na zasadach Oriental Rules wystartowało aż 4 zawodników.
Wyjątkowe przedsięwzięcie w Kielcach. Powstanie tutaj Muzeum Polskiego Boksu. Inwestycja zostanie zrealizowana w stolicy województwa świętokrzyskiego nieprzypadkowo, w końcu tutaj w drugiej połowie XX wieku znajdowało się jedno z najważniejszych ośrodków tej dyscypliny sportowej w kraju.
Kielecka sportsmenka przegrała podczas Igrzysk Europejskich z Rumunką Lenutą Perijoc 0:5 tym samym kończąc imprezę bez medalu.
17 czerwca trzech reprezentantów Akademii Muay Thai Kielce stanęło do walki na gali Fight Time 26 odbywającej się w podkrakowskich Niepołomicach. Nie zabrakło sukcesów i efektownych zwycięstw.
Kończymy pierwszą część sezonu świetnym wynikiem. Dominik "Majku" Kaleta zdobywa Puchar Świata WAKO w formule Low Kick. Dopisuje do swojego rekordu kolejne trzy wygrane, co daje łącznie dwanaście wygranych walk w 2023 roku (12-0).
W najbliższy weekend w kieleckim kompleksie targowym odbędą się II Międzynarodowe Targi Branży Bokserskiej oraz III Forum Boksu. W tych ramach usadowiona została największa atrakcja wydarzenia, czyli 22. edycja gali bokserskiej Suzuki Boxing Night.

Zobacz archiwum informacji

Copyright © 2024 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group