Sandra Drabik i Mateusz Masternak razem z reprezentacją Polski w boksie wezmą udział w bardzo mocno obsadzonym turnieju Strandżata w Bułgarii. Będzie to przetarcie przed marcowymi kwalifikacjami do Igrzysk Olimpijskich w Tokio.
W niedzielę przy ulicy Łazienkowskiej w sali klubu Legia Fight Club odbyła się już 43. odsłona cyklicznej imprezy sportowej, podczas której zawodnicy sportów walki mierzą się na zasadach K-1. Z Akademii Muay Thai Kielce wystartowało tym razem 4 zawodników.
Dla wszystkich młodych fanów sportów walki Akademia Muay Thai Kielce przygotowała nie lada gratkę. W tym miesiącu maluchy mogą trenować za darmo. Zajęcia sekcji dziecięcej trwają 60 minut.
Sobotnie potyczki w krakowskiej Hali Wisły dla zawodników z Kielc zakończyły się wyjątkowo pomyślnie. Wychowankowie Akademii Muay Thai Kielce wrócili z dwoma zwycięstwami na koncie i jedną walką, która w przekonaniu naszych trenerów powinna zakończyć się innym werdyktem sędziowskim.
Już 9 marca o godz. 19 Europejskie Centrum Karate w Mniowie organizuje szóstą edycję gali Warriors of life Championship. Tytuł imprezy to "Judgement Day" - a więc dzień sądu, a cała gala odbędzie się pod honorowym patronatem wójta Gminy Mniów, Piotra Wilczaka. To prawdziwe święto dla świętokrzyskiej branży sportów walki. Ostatnia, komercyjna impreza rangi zawodowej w sportach walki w okolicach Kielc miała miejsce 3 lata temu, zaś jeszcze wcześniej - dopiero w 2013!
Właściciel marki DAFI dołączył do grona firm wspierających rozwój boksu tajskiego w Kielcach. Tym razem Formaster Group nawiązało współpracę z Akademią Muay Thai Kielce, która pod szyldem „Silne marki wspierają silnych ludzi” kontynuuje sukcesywną komunikację z partnerami biznesowymi.
Znane przedsiębiorstwo z naszego regionu przekazało oficjalnie klubowiczom Akademii Muay Thai Kielce maty do ćwiczeń za blisko 10 000 zł. – Skala działania jak na tak niszową dyscyplinę, konsekwencja i upór w dążeniu do celu spotkała się z naszą aprobatą – powiedział przedstawiciel firmy, Maciej Szczukiewicz.
Sobotnie potyczki w ramach II Pucharu Śląska – Ronin Fight dla zawodników z Kielc zakończyły się wyjątkowo pomyślnie. Wychowankowie Akademii Muay Thai Kielce wrócili aż z 3. zwycięstwami na koncie.
Ten dzień zostanie zapamiętany na długo. Za nami rywalizacja w podkrakowskich Niepołomicach, gdzie odbyła się gala sportów walki Fight Time 17. To właśnie tutaj swoje pojedynki stoczyli reprezentanci dwóch klubów z naszego kieleckiego podwórka.
Wygrana na punkty stosunkiem głosów sędziowskich 2:1 – tak brzmi werdykt meczu bokserskiego pomiędzy trenerem Akademii Muay Thai Kielce a jego przeciwnikiem, Jakubem Martysem z klubu Broń Radom w kategorii wagowej 81 kg.

Zobacz archiwum informacji

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group