Piłka ręczna, choć nie tak popularna jak piłka nożna, ma swoje wierne rzesze fanów na całym świecie. Jednym z częstych pytań zadawanych przez nowych kibiców jest - ile trwa połowa w piłce ręcznej? Ten artykuł postara się odpowiedzieć na to pytanie, przyglądając się różnym aspektom gry, w tym przepisom i ich różnicom w kategoriach wiekowych.
Europejska Federacja Piłki Ręcznej podała dokładny terminarz rozegrania tegorocznej części zmagań fazy grupowej Ligi Mistrzów.
Superliga sp. z o.o. ogłosiła terminarz meczów Orlen Superligi w sezonie 2024/2025. Wicemistrzowie Polski rozpoczną zmagania wyjazdowym meczem z MMTS-em Kwidzyn.
Jorge Maqueda, który od nowego sezon będzie zawodnikiem Industrii Kielce został awaryjnie powołany do kadry reprezentacji Hiszpanii na zbliżające się Igrzyska Olimpijskie.
Wszystkie kluby otrzymały licencję na grę w ORLEN Superlidze w sezonie 2024/2025. Dwie ostatnie drużyny uzyskały potwierdzenie udziału w rozgrywkach.
Industria Kielce poinformowała, że za porozumieniem stron rozwiązany został kontrakt z Haukurem Thrastarsonem.
Haukur Thrastarson ma opuścić Industrię Kielce i kontynuować swoją karierę w rumuńskim Dinamie Bukareszt. Taką informację podał Maciej Wojs z TVP Sport.
Bekir Čordalija został nowym bramkarzem Industrii Kielce. Bośniacki szczypiornista wypełni lukę, która pojawiła się w obsadzie tej pozycji po transferze Andreasa Wolffa do THW Kiel.
Lipiec to pierwszy miesiąc obowiązywania umowy promocji poprzez sport realizowanej przez Industrię Kielce. Klub postawił na billboardy w największych polskich miastach czy też kampanię reklamową w ogólnopolskich portalach informacyjnych.
Według informacji TVP 3 Kielce Bekir Cordalija ma zostać nowym zawodnikiem Industrii Kielce. Bośniacki bramkarz nie grał jeszcze poza swoją ojczyzną.
Industria Kielce poznała harmonogram kolejek fazy grupowej Ligi Mistrzów. „Żółto-biało-niebiescy” zainaugurują zmagania domowym pojedynkiem z HC Zagrzeb.
Torbjørn Bergerud oraz Melvyn Richardson zostali nowymi zawodnikami Orlenu Wisły Płock. Obaj szczypiorniści dołączą do ekipy „Nafciarzy” w sezonie 2025/2026.
Już jutro (w piątek, 12 lipca) Industria Kielce rozpocznie sprzedaż karnetów na nowy sezon Orlen Superligi oraz Ligi Mistrzów.
Magdalena Szczukiewicz powróciła na stanowisko prezesa KS Iskry Kielce. Taką decyzję podjęło obradujące dziś (11 lipca) Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy klubu.
Dziś (10 lipca) o godzinie 10 rozpoczynają się zapisy na bilety oraz zorganizowany transport autokarowy na mecz Superpucharu Polski, w którym Industria Kielce zagra z Orlenem Wisłą Płock.
Kolejna odsłona sądowych sporów, w których główną rolę odgrywa rywalizacja Industrii Kielce z Orlenem Wisłą Płock. Tym razem to wyrok korzystny dla „żółto-biało-niebieskich”.
Alex i Daniel Dujszebajewowie znaleźli się w ostatecznej kadrze na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu. Reprezentacja Hiszpanii będzie jednym z faworytów do medalu.
Orlen Wisła Płock opublikowała odpowiedź Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu przy Polskim Komitecie Olimpijskim na zaskarżenie czterech orzeczeń Komisji Dyscyplinarnej Związku Piłki Ręcznej w Polsce z dnia 17 października zeszłego roku.
Industria Kielce otrzymała licencję na grę w ORLEN Superlidze w sezonie 2024/2025. Dwa inne zespoły muszą czekać.
Dani Dujszebajew będzie zawodnikiem Industrii Kielce co najmniej do czerwca 2026 roku. To piąta prolongacja umowy w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

Zobacz archiwum informacji

REKLAMA

Copyright © 2024 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group