Poznaj naszych partnerów wpierających CKsport.pl przy Final4 Ligi Mistrzów:

    

– Spodziewamy się bardzo trudnego meczu – zaznacza przed finałem Orlen Pucharu Polski Krzysztof Lijewski, drugi trener Barlinek Industrii Kielce. – Drużyna z Płocka z roku na rok jest coraz lepsza – dodaje przed konfrontacją z Orlen Wisłą Płock.
Po serii oświadczeń ze strony Orlenu Wisły Płock, oficjalne stanowisko wystosował również Barlinek Industria Kielce. "Stanowczo sprzeciwiamy się poddawaniu w wątpliwość naszego sukcesu" – czytamy.
To już ostatnia "Święta Wojna" w bieżącym sezonie. W najbliższą sobotę na parkiet w Kaliszu wyjdą zespoły, które awansowały do finału Orlen Pucharu Polski, a więc Barlinek Industria Kielce i Orlen Wisła Płock. Przy okazji przedmeczowego briefingu asystent kieleckiego klubu, Krzysztof Lijewski, został zapytany o oświadczenia wystosowywane po finale PGNiG Superligi przez "Nafciarzy".
W czerwcu każdy kielczanin może wziąć udział w rywalizacji miast o miano Rowerowej Stolicy Polski. Wystarczy zainstalować darmową aplikację „Aktywne Miasta”, dołączyć do drużyny KIELCE i przez cały miesiąc nabijać kolejne kilometry. Dla najaktywniejszych Urząd Miasta Kielce ma konkurs. Do akcji promocyjnej przyłączyli się zawodnicy Barlinek Industria Kielce.
Medialnego hałasu po meczu ligowym Barlinka Industrii z Orlenem Wisłą ciąg dalszy. Po serii dwóch oświadczeń klubu z Mazowsza głos zabrało Kolegium Sędziów ZPRP.
Kolejna w tym sezonie "Święta Wojna" cieszy się ogromną popularnością. Właśnie ogłoszono, że wszystkie miejsca kaliskiej Areny na czas finału Orlen Pucharu Polski zostały wyprzedane. Oficjalnie na miejscu pojawi się 400 kibiców Barlinek Industrii Kielce.
Entuzjazm wśród kibiców Barlinka Industrii przed czerwcowym Final4 Ligi Mistrzów jest ogromny. Widać to po zainteresowaniu biletami. W Kolonii zespół Talanta Dujshebaeva wesprze rekordowa liczba fanów.
Jeden z najlepszych obrotowych w historii i żywa legenda kieleckich mistrzów Polski kończy sportową karierę. Julen Aginagalde pożegna się z parkietem w najbliższą sobotę.
Orlen Wisła Płock idzie w zaparte. Na kilka dni przed finałem Pucharu Polski z Barlinkiem Industrią publikuje kolejne oświadczenie. To ma związek z brakiem odpowiedzi sędziów meczu o mistrzostwo Polski na przedsądowe wezwanie.
Europejskie podboje szczypiornisty Barlinek Industrii Kielce. Chodzi o Faruka Yusufa, który tymczasowo trafił do Fraikin BM Granollers. Jego aktualny klub zdobył srebro Ligi Europejskiej.
Barlinek Industria Kielce w tym sezonie może się pochwalić nie tylko tytułem mistrza Polski, ale również uzyskał najwyższą frekwencję na własnym terenie w spotkaniach PGNiG Superligi.
Pokłosie ligowego meczu w Hali Legionów, które przesądziło o mistrzostwie Polski sezonu 2022/2023. Tuż po porażce z Barlinek Industrią Kielce włodarze Orlen Wisły Płock przedstawiło swoje stanowisko na temat przebiegu meczu 26. serii PGNiG Superligi oraz poziomu sędziowania. Klub wystosował "Przedsądowe wezwanie do złożenia wyjaśnień w ramach sportowych zasad sztuki sędziowania oraz zasad FAIR PLAY".
Wielką niespodzianką kończy się środa 24 maja. Barlinek Industria Kielce na swoich mediach społecznościowych poinformował, że na finiszu sezonu 22/23 marka Łomża wspomoże finansowo mistrzów Polski.
Piotr Jędraszczyk od nowego sezonu będzie nowym zawodnikiem Barlinka Industrii Kielce. Na debiut w szeregach mistrza Polski trochę jednak poczeka. Młody rozgrywający uda się bowiem na wypożyczenie do Gwardii Opole.
To wydarzenie, którego kieleccy kibice nie odpuszczą. 17 i 18 czerwca w Kolonii ponownie zmierzą się najlepsze handballowe ekipy w Europie, a być może i na świecie. Wśród nich jest Barlinek Industria Kielce, która w półfinale zmierzy się z PSG. Fani ze stolicy województwa świętokrzyskiego wykupili już niemal wszystkie bilety z puli.
Do spektakularnego końca zbliża się Liga Mistrzów sezonu 2022/2023. W związku z tym poznaliśmy nominacje najlepszych szczypiornistów na swoich pozycjach. Wśród nich aż siedmiu graczy ze stolicy województwa świętokrzyskiego.
Paris Saint Germain będzie rywalem Barlinka Industrii Kielce w półfinale Final4 Ligi Mistrzów – tak zdecydował los. Jak do tego rywala podchodzą przedstawiciele kieleckiego klubu: Paweł Papaj i Bertus Servaas?
Poznaliśmy pary półfinałowe Ligi Mistrzów. W Final Four w 1/2 finału Magdeburg zmierzy się z Barceloną, natomiast Barlinek Industria Kielce przystąpi do starcia z PSG. – Dobrze, że uniknęliśmy Barcy – mówi bramkarz kieleckiego klubu, Andreas Wolff.
Na ten moment fani szczypiorniaka czekali cały rok. Za nami losowanie par półfinałowych Final Four Ligi Mistrzów! W turnieju wezmą udział cztery najlepsze zespoły tegorocznej edycji europejskich rozgrywek, a więc Barlinek Industria Kielce, Magdeburg, PSG oraz Barcelona. Z kim podopiecznie Tałanta Dujszebajewa zmierzą się na początek?
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z ceremonii oraz końcowych sekund batalii o mistrzostwo Polski, które trafiło do Barlinka Industria Kielce – zdjęcia wykonał Patryk Ptak.

Zobacz archiwum informacji

REKLAMA

Copyright © 2023 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group