Tylko do czwartku do każdego zamówienia powyżej 200 złotych otrzymacie SiS Go Isotonic Energy Gel Variety Pack GRATIS!
Regularnie przypominamy Wam o akcjach promocyjnych prowadzonych przez naszych partnerów. Tym razem warto się skusić na pełną paletę promocji od serwisu Odżywki dla Sportowców. Ta kielecka firma ma dla wszystkich amatorów oraz profesjonalistów sporo dobrego!
Wyjątkowa akcja sportowa robiona z dobroci serca. W niedzielę między godziną 9, a 17 odbędzie się „RUN bRUNio RUN”. Celem przedsięwzięcia jest pokonanie w biegu sztafetowym 600 kilometrów oraz nagłośnienie zbiórki pieniędzy na chorego Brunia.
Około 900 osób wystartuje w zbliżającym się wielkimi krokami Biegu Niepodległości. Ruszyły zapisy online na to wydarzenie. Impreza w Kielcach odbędzie się 12 listopada.
Już dziś, 24 września, w Centrum Sportu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego odbywa się #BeActiveNight.
W najbliższą sobotę 24 września odbędzie się "Europejska Noc Sportu". Uczestnicy imprezy będą mogli sprawdzić się na kilku polach sportu.
Przed ogromnym wyzwaniem zdecydowali się stanąć kielczanie. Wszystko w szczytnym celu. Pokonają 600 kilometrów, aby nagłośnić zbiórkę dla dwuletniego Brunia. Dwóch śmiałków pragnie przebiec 180 kilometrów trasą z Warszawy do Kielc.
Żele SiS GO Isotonic, Shoty z buraka, batony BORN i wiele innych produktów w niższych cenach! Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Kolejny tydzień, kolejna seria promocji dostępnych w sklepie Odżywki dla Sportowców. Przypominamy, że czytelnicy portalu CKsport.pl mogą skorzystać z dodatkowych kodów promocyjnych. Przy zakupach na tej stronie wystarczy wpisać kod: cksport22, by cieszyć się z rabatu sięgającego 10 procent!
Często podczas maratonów przychodzą do nas Zawodnicy z pytaniem, co możemy polecić im na skurcze podczas wysiłku. Odpowiedź zawsze jest jedna-shoty magnezowe. Jaką rolę w naszym organizmie pełni magnez i do czego może prowadzić jego niedobór?

Zobacz archiwum informacji

 

Copyright © 2022 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group