Na pewno o niej słyszeliście - cukrzyca typu 2 jest jednym z najszybciej rozwijających się i największych globalnych obciążeń zdrowotnych. Liczba osób borykających się z cukrzycą typu 2 z roku na rok wzrasta, mimo wprowadzania różnorodnych metod, które mają uświadamiać ludzi o jej możliwych konsekwencjach.
Zakwasy to bóle mięśniowe, które mogą pojawić się po wysiłku fizycznym. Na intensywnym treningu włókna mięśniowe ulegają mikrouszkodzeniom, wywołując stan zapalny, który powoduje ból.
Zarówno sztanga, jak i hantle są świetnymi przyrządami treningowymi. Pytanie, czy powinniśmy akurat sięgnąć po sztangę, czy po hantle zależy m.in. od rodzaju treningu, celu treningowego, stopnia zaawansowania.
Bóle, napięcie nerwowe czy stres to tylko kilka z wielu nieprzyjemności, na które szczególnie narażone są kobiety w ciąży. Jeśli któryś z nich Cię dotyczy to Maria - fizjoterapeutką uroginekologiczna czeka na Ciebie w Studiu MeetFit.
MeetFit, czyli kameralne studio treningowe, w związku z pandemia koronawirusa, proponuje wszystkim chętnym współpracę online. Jeśli wolisz ćwiczyć w domu, albo nie zawsze masz po drodze na siłownie, studio treningowe ma coś dla ciebie.
Czy wiesz, że zdrowa i zbilansowana dieta może pomóc Ci zachować zdrowie i zadbać o swoje ciało? Oczywiście. Ale czy konkretne produkty są w stanie poprawić nam wzrok?
Okej, sprowadziliśmy już pojęcie diety do bardzo uproszczonej formy, ale dlaczego w takim razie otaczają nas te wszystkie wspaniałe „sposoby na odchudzanie”, które nadal mają w swoich nazwach słowo dieta? Hmmm… chwyt marketingowy? Widzisz słowo dieta i od razu myślisz, że jak tylko ją zastosujesz to w końcu schudniesz te 5 kilogramów, z którymi walczysz od miesięcy stosując raz po raz inne diety cud.
MeetFit to kameralne studio treningowe, w którym indywidualna opieka trenera, fizjoterapeuty i dietetyka zapewni Ci 100% gwarancję osiągnięcia celów w szybki, przyjemny i bezpieczny sposób. Studio MeetFit zostało zaprojektowane przez pasjonatów sportu, dlatego znajdziesz tu wszystko, co niezbędne do wykonania każdego rodzaju treningu. MeetFit to coś więcej niż siłownia, MeetFit to Twoje miejsce ćwiczeń. Przyjdź i poczuj różnicę.
Ponad 200 zawodników z całej Polski zaprezentowało się w Centrum Kongresowym Targów Kielce podczas tegorocznych Mistrzostw Polski w Kulturystyce i Fitness.
Wysiłek fizyczny wpływa pozytywnie na wiele aspektów naszego życia. Ćwiczymy nie tylko po to, aby schudnąć czy poprawić swoje wyniki sportowe. MeeFit Studio Treningowe - partner portalu CKsport.pl przedstawia korzyści płynące z uprawiania aktywności sportowej.

Zobacz archiwum informacji

 

Projekt i wykonanie: CK Media Group