MeetFit Gym Studio to pierwszy ekskluzywny klub fitness w Kielcach. MeetFit to najwyższa jakość usług od 2019 roku. Nowe studio to doskonała przestrzeń treningowa!
Ćwiczenia fizyczne są ważnym elementem zdrowego stylu życia i pomagają utrzymać zdrowie oraz dobre samopoczucie. Atlas ćwiczeń to bogate źródło informacji na temat różnych rodzajów ćwiczeń, jednak wybór odpowiednich ćwiczeń może być trudny. W tym artykule przedstawimy kilka wskazówek, jak dobrać odpowiednie ćwiczenia z atlasu ćwiczeń.
Regularnie prowadzona aktywność fizyczna, starannie zbilansowana dieta… a mimo to nadal efekty sportowe Cię nie satysfakcjonują?
Tylko do czwartku do każdego zamówienia powyżej 200 złotych otrzymacie SiS Go Isotonic Energy Gel Variety Pack GRATIS!
Regularnie przypominamy Wam o akcjach promocyjnych prowadzonych przez naszych partnerów. Tym razem warto się skusić na pełną paletę promocji od serwisu Odżywki dla Sportowców. Ta kielecka firma ma dla wszystkich amatorów oraz profesjonalistów sporo dobrego!
Wyjątkowa akcja sportowa robiona z dobroci serca. W niedzielę między godziną 9, a 17 odbędzie się „RUN bRUNio RUN”. Celem przedsięwzięcia jest pokonanie w biegu sztafetowym 600 kilometrów oraz nagłośnienie zbiórki pieniędzy na chorego Brunia.
Około 900 osób wystartuje w zbliżającym się wielkimi krokami Biegu Niepodległości. Ruszyły zapisy online na to wydarzenie. Impreza w Kielcach odbędzie się 12 listopada.
Już dziś, 24 września, w Centrum Sportu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego odbywa się #BeActiveNight.
W najbliższą sobotę 24 września odbędzie się "Europejska Noc Sportu". Uczestnicy imprezy będą mogli sprawdzić się na kilku polach sportu.
Przed ogromnym wyzwaniem zdecydowali się stanąć kielczanie. Wszystko w szczytnym celu. Pokonają 600 kilometrów, aby nagłośnić zbiórkę dla dwuletniego Brunia. Dwóch śmiałków pragnie przebiec 180 kilometrów trasą z Warszawy do Kielc.

Zobacz archiwum informacji

 

Copyright © 2023 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group