– Od wielu lat prowadzimy szkolenia dla dzieci z różnych sportów. Wśród nich są na przykład snowboard, narciarstwo, łyżwiarstwo, kitesurfing. Mamy doświadczenie w pracy z młodymi sportowcami, dlatego od pewnego czasu szkolimy również w ramach sportów walki – mówi Michał Misztal, właściciel kieleckiego klubu MM Fight&Gym.
Nazwa terapii wywodzi się od hiszpańskiego skrótu "Transferencia Electrica Capacitiva Resistiva", co w tłumaczeniu oznacza "transfer elektryczności pojemnościowy-rezystywny" lub "pojemnościowo-oporowy przepływ prądowy".
Aktualna pogoda sprawia, że można jeszcze pośmigać na rowerze oraz pobiegać. Większość cykli sportowych już się zakończyło. Jako zawodnicy macie ochotę jeszcze gdzieś pojechać? A może masz ochotę spróbować pierwszy raz jak to jest brać udział w zorganizowanej imprezie? Jak się jedzie po strzałkach, jak nie trzeba decydować, czy tutaj lepiej skręcić w prawo czy w lewo?
Od dziś w leczeniu dolegliwości pacjentów, Łukaszowi Millerowi oraz Mateuszowi Mazurowi (obaj są fizjoterapeutami Korony Kielce), pomagać będzie nowoczesna technologia od ENF Terapia. To sprzęt wykorzystujący autoadaptacyjny prąd mający rewelacyjne zdolności oceny stanu tkanek.
Regularna aktywność fizyczna to nieodłączny element zdrowego stylu życia. Ruch poprawia naszą kondycję psychiczną ale również kondycję fizyczną. Z pewnością o swoją możecie zadbać w nowo otwierającym się miejscu na sportowej mapie Kielc. Spójrzcie, co przygotowało MM Fight&Gym.
To nic innego jak uszkodzenie torebki stawowej oraz wzmacniających ją więzadeł stawowych. Rozróżniamy trzy stopnie skręcenia, czyli naciągnięcie więzadeł, naderwanie i rozerwanie więzadeł.
Za nami otwarcie sali treningowej Miejskiego Klubu Sportów Walki Korona w Kielcach, które w jednym miejscu zgromadziło wiele znanych osobistości. Wśród gości był między innymi Andrzej Supron, prezes Polskiego Związku Zapaśniczego. Nie zabrakło przedstawicieli Urzędu Miasta oraz klubu Korona Kielce. Obecni na spotkaniu byli prezes Łukasz Jabłoński, trener Dominik Nowak, czy Jacek Kiełb.
Nowe fitnessowe miejsce na mapie naszego województwa ma dla wszystkich mieszkańców akcję specjalną. To dni otwarte, z których można skorzystać do trzeciego października.
Stawianie baniek to zabieg znany już w starożytności i sukcesywnie stosowany przez kręgi tradycyjnej medycyny arabskiej oraz chińskiej.
Biegacze w regionie będą mieli kolejną okazję, by wykazać się na trasie. Pod koniec roku w stolicy województwa świętokrzyskiego odbędzie się kolejny Bieg Niepodległości. Zapisy na tę imprezę ruszają już dziś i można się spodziewać, że pakiety startowe szybko znajdą swoich nabywców.

Zobacz archiwum informacji

 

Projekt i wykonanie: CK Media Group