Wiele osób zadaje to pytanie znajomym, którzy zdecydowali się na współpracę z trenerem osobistym. Możemy odpowiedzieć: sprawdź to sam się przekonasz, ale możemy także w pięciu punktach powiedzieć, dlaczego warto pracować ze wsparciem specjalisty.
To klub, w którym dosłownie każdy może się sprawdzić w różnych sportach walki. Mowa o Klubie Sportowym MM Fight&Gym, jaki mieści się przy ulicy Żeromskiego 20/24 w Kielcach. Czego właściwie można się tam spodziewać?
To dość powszechne, że ćwicząc skupiamy się przede wszystkim na redukcji tkanki tłuszczowej, czy pracy mięśni. Niestety, znacznie mniej uwagi zwracamy na ścięgna oraz adaptowanie ich do przyjmowanych obciążeń. To może skończyć się tendinopatią, czyli patologicznym schorzeniem powodującym zapalenie ścięgna.
Bandaże Arosha to doskonała i skuteczna broń w walce z niedoskonałościami ciała. Specjalistyczna formuła tych kosmetyków sprawia, że zabiegi z ich użyciem mają właściwości redukujące cellulit, modelujące, ujędrniające i nawilżające ciało oraz niwelujące oznaki starzenia się skóry.
Przed nami kolejna edycja wydarzenia, które łączy patriotyzm oraz sport. To największy bieg edukacyjny w Polsce znany pod nazwą „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”. Zapisy właśnie się rozpoczęły. Trasa dziewiątej imprezy z tej serii będzie liczyć 10 kilometrów.
Choć o pandemii koronawirusa (przynajmniej na czas wakacji) wszyscy zapomnieliśmy, nie mogą tego zrobić kieleccy przedsiębiorcy, którzy wciąż zmagają się ze skutkami lockdownu. Cierpi branża fitness, która w sezonie letnim nie może liczyć na napływ klientów. – Okres wakacyjny to sezon ogórkowy i jesteśmy przygotowani na ponoszenie w tym czasie strat, natomiast nie wtedy kiedy dzieje się to po piętnastu miesiącach zatrzymania gospodarki – komentuje właścicielka Studia Ruchu Mięta, Magdalena Węgrz
Na pewno o niej słyszeliście - cukrzyca typu 2 jest jednym z najszybciej rozwijających się i największych globalnych obciążeń zdrowotnych. Liczba osób borykających się z cukrzycą typu 2 z roku na rok wzrasta, mimo wprowadzania różnorodnych metod, które mają uświadamiać ludzi o jej możliwych konsekwencjach.
Zakwasy to bóle mięśniowe, które mogą pojawić się po wysiłku fizycznym. Na intensywnym treningu włókna mięśniowe ulegają mikrouszkodzeniom, wywołując stan zapalny, który powoduje ból.
Zarówno sztanga, jak i hantle są świetnymi przyrządami treningowymi. Pytanie, czy powinniśmy akurat sięgnąć po sztangę, czy po hantle zależy m.in. od rodzaju treningu, celu treningowego, stopnia zaawansowania.
Bóle, napięcie nerwowe czy stres to tylko kilka z wielu nieprzyjemności, na które szczególnie narażone są kobiety w ciąży. Jeśli któryś z nich Cię dotyczy to Maria - fizjoterapeutką uroginekologiczna czeka na Ciebie w Studiu MeetFit.

Zobacz archiwum informacji

 

Projekt i wykonanie: CK Media Group