W piątek rusza Olimpiada Świętokrzyska, w więc święto wszystkich aktywnych sportowo młodych ludzi, którzy stawiają pierwsze kroki w szeroko pojętym sporcie. Olimpiada Świętokrzyska jest dla nich oknem na sportowy świat.
Akademia Muay Thai Kielce zaprasza na kurs samoobrony dla kobiet, realizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego Kielc. Zajęcia są całkowicie bezpłatne.
Bieganie to jedna z najbardziej naturalnych form aktywności fizycznej dla człowieka. Jednak, jak każda dyscyplina sportu, niesie ze sobą ryzyko kontuzji, zwłaszcza gdy nie przestrzegamy odpowiedniej techniki czy pomijamy etap rozgrzewki. Jak więc biegać bezpiecznie i czerpać z tego radość, nie martwiąc się o potencjalne urazy?
Jazda na nartach to niesamowicie intensywna dyscyplina sportowa, w obrębie której znajdziemy bardzo wiele subdyscyplin. Wśród Polaków narciarstwo jest bardzo chętnie uprawiane przede wszystkim w formie zjazdowej oraz biegowej kropka przyczyniły się do tego rzecz jasna sukcesy polskich sportowców minionych dekad takich jak chociażby Justyna Kowalczyk czy też Adam Małysz.
Jazda na rolkach to niesamowita przyjemność, ale również bardzo wyczerpujący sport. Z obu tych powodów dyscyplina ta jest bardzo lubiana oraz chętnie uprawiana. Rolkarstwo niejedno ma imię. Odmian tej dyscypliny sportowej znajdziemy bardzo wiele, a więc zaryzykować można tezę, iż każdy w obrębie tak wielu dyscyplin znajdzie coś dla siebie i będzie się doskonale bawić.
Glutamina to aminokwas, który stanowi ponad 60% wolnych aminokwasów występujących w mięśniach szkieletowych. Jest to związek wykorzystywany przez organizm do syntezy białek oraz jako substrat energetyczny. W kontekście sportu, glutamina odgrywa szczególną rolę, ponieważ jej poziom w organizmie może ulec znacznemu obniżeniu w trakcie intensywnego treningu. Czy warto więc uwzględniać glutaminę w diecie sportowca?
Malowanie brwi to jeden z najważniejszych aspektów makijażu. W tym celu można użyć kilku rodzajów kosmetyków. Od dawna dużą popularnością cieszą się pomady do brwi. Co warto wiedzieć na ich temat? Jakie zalety mają pomady do brwi? Jak dobrać kosmetyk odpowiedni do naszych potrzeb? Jak poprawnie używać pomady do brwi? Te i inne ważne kwestie związane z pomadami wyjaśniamy w nowym artykule.
Lekarze i dietetycy od lat wskazują, że to tkanka tłuszczowa jest prowodyrem licznych schorzeń i dolegliwości – zarówno ze strony układu nerwowego, jak i pokarmowego czy hormonalnego. Nic więc dziwnego, że na obecnym rynku suplementów znajdziesz bezlik produktów, które mają za zadanie zmniejszyć masę ciała. Wśród nich pojawiają się SARMy, tj. produkty uwielbiane przez sportowców i kulturystów.
Anna Pruś, studentka V roku fizjoterapii, trenerka medyczna oraz personalna, zaprasza na wspólne zajęcia. – W swojej pracy łącze wiedzę ze wszystkich 3 światów po to, żeby Twoje życie było komfortowe, bez bólu, a także byś wreszcie zaczęła być zadowolona ze swojej sylwetki – mówi trenerka.
MeetFit Gym Studio to pierwszy ekskluzywny klub fitness w Kielcach. MeetFit to najwyższa jakość usług od 2019 roku. Nowe studio to doskonała przestrzeń treningowa!

Zobacz archiwum informacji

 

Copyright © 2023 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group