Kolejny tydzień, kolejna seria promocji dostępnych w sklepie Odżywki dla Sportowców. Przypominamy, że czytelnicy portalu CKsport.pl mogą skorzystać z dodatkowych kodów promocyjnych. Przy zakupach na tej stronie wystarczy wpisać kod: cksport22, by cieszyć się z rabatu sięgającego 10 procent!
Często podczas maratonów przychodzą do nas Zawodnicy z pytaniem, co możemy polecić im na skurcze podczas wysiłku. Odpowiedź zawsze jest jedna-shoty magnezowe. Jaką rolę w naszym organizmie pełni magnez i do czego może prowadzić jego niedobór?
Fani biegania z województwa świętokrzyskiego już teraz mogą się zapisać na październikową Kielecką Dychę. Impreza ciesząca się w Kielcach dużą popularnością, będzie miała okazję do świętowania.
Zapoznaj się z najnowszą ofertą promocyjną naszego partnera, firmy Odżywki dla Sportowców. Każda osoba uprawiająca sport znajdzie tutaj pełną gamę produktów wspierających aktywny tryb życia.
W zabieganych czasach większość z nas nie ma czasu zastanowić się nad tym jak zadbać o własne zdrowie. Siedzący tryb pracy, często przed ekranem monitorów, w stresie i ze znikomym ruchem, delikatnie mówiąc – nie wpływają dobrze na nasze samopoczucie i ciało.
Najbliższe dni zapowiadają się upalnie, więc wielu mieszkańców Kielc z radością przyjmie informacje o otwarciu basenu przy ulicy Szczecińskiej. Wstęp w ten weekend będzie bezpłatny, a MOSiR zaplanował kilka dodatkowych atrakcji.
Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią wraca „Piątka dla Bartka”. Jubileuszowa, dziesiąta edycja jednego z największych biegów charytatywnych w Polsce odbędzie się w niedzielę, 22 maja.
Chodzi oczywiście o więzadło krzyżowe przednie, którego zerwanie jest jedną z najczęstszych kontuzji stawu kolanowego. Jeśli jesteśmy aktywni fizycznie, a do tego noga zaczyna „uciekać”, warto poddać się operacji polegającej na rekonstrukcji.
To nic innego, jak zapalenie więzadła rzepki. Uraz bardzo częsty wśród osób uprawiających sport (między innymi siatkówkę, czy koszykówkę).
To stan spowodowany powtarzającymi się urazami lub przeciążeniami i pojawia się w okolicach pachwiny, kości łonowych, czy miednicy.

Zobacz archiwum informacji

 

Projekt i wykonanie: CK Media Group