Suzuki Korona Handball Kielce wie już, z kim zagra w kolejnej rundzie Pucharu Polski. Rywal został on wyłoniony nie poprzez sportową rywalizację na boisku. Kielecką drużynę czeka daleki wyjazd na północ Polski.
Związek Piłki Ręcznej w Polsce przedstawił terminarz 1/8 finału Pucharu Polski Kobiet. Suzuki Koronę Handball Kielce czeka daleki wyjazd - albo do Szczecina, albo do Rzeszowa. Rywalem będzie pierwszoligowiec.
Sobotnie spotkanie kieleckich szczypiornistek zostało odwołane i z całą pewnością odbędzie się w innym terminie. Chodzi o potyczkę 14. serii między Eurobudem JKS-em Jarosław, a właśnie Suzuki Koroną Handball.
Ależ rozstrzygnięcia przyniosła nam 13. seria PGNiG Superligi Kobiet. Nie dość, że Suzuki Korona Handball odniosła pierwsze zwycięstwo ogrywając 26:24 EKS Start Elbląg, to jeszcze jedna z głównych architektek tej wygranej, Patrycja Chojnacka, wybrana została najlepszą szczypiornistką tej odsłony!
Długo wyczekiwane zwycięstwo w końcu stało się faktem. Kielczanki z Suzuki Korony Handball w niedzielę ograły na własnym parkiecie ekipę Startu Elbląg 26:24. Te emocje uwiecznił Patryk Ptak. Zapraszamy do obejrzenia jego fotogalerii.
Przy zapełnionych trybunach przy ulicy Krakowskiej zawodniczki Suzuki Korony Handball wygrały ze Startem Elbląg 26:24. Ten wynik daje kieleckim szczypiornistkom nadzieję na utrzymanie się na najwyższym szczeblu rozgrywek – Teraz te zespoły nad nami są ciut bliżej – zauważa trener Paweł Tetelewski.
Ostatnia w tabeli Suzuki Korona Handball Kielce podejmuje w niedzielę przedostatni EKS Start Elbląg. To spotkanie niezwykle ważne dla układu tabeli. Jeśli kielczanki chcą pozostać w walce o utrzymanie, muszą wygrać.
Kieleckie szczypiornistki awansowały do kolejnej rundy Pucharu Polski. Stało się tak za sprawą środowego zwycięstwa nad ekipą Drwęca Novar Lubicz. Podopieczne Pawła Tetelewskiego zdominowały swoje rywalki.
Szczypiornistki Suzuki Korony Handball Kielce stają przed dużą szansą na pierwsze i długo wyczekiwane w tym sezonie zwycięstwo. W środę przełamanie może przyjść w Pucharze Polski. Kielczanki grają z ostatnią drużyną grupy A I ligi - Drwęcą Novar Lubicz i będą znaczącym faworytem.
Dobre otwarcie nie wystarczyło, aby Suzuki Korona Handball Kielce sięgnęła po pierwsze zwycięstwo w PGNiG Superlidze Kobiet. W pierwszym meczu nowego roku kielczanki przegrały 26:35 z Piotrcovią Piotrków Trybunalski. - Mieliśmy ciężki tydzień - nie ukrywa trener Paweł Tetelewski.

Zobacz archiwum informacji

Projekt i wykonanie: CK Media Group