Początek i pierwsza połowa spotkania zwiastowały duże emocje. Ale w drugiej kieleckie szczypiornistki zagrały już znacznie słabiej i musiały pogodzić się z kolejną porażką w PGNiG Superlidze. Suzuki Korona Handball Kielce może bardzo żałować meczu z EKS-em Start Elbląg. Porażka 30:35 sprawia, że podopieczne Pawła Tetelewskiego wciąż czekają na pierwsze zwycięstwo w elicie i do bezpiecznego miejsca tracą już sześć punktów.
Już w piątek 15 października drużyna Suzuki Korony Handball powróci na parkiet żeńskiej Superligi. Podopieczne Pawła Tetelewskiego udadzą się do Elbląga, gdzie stawią czoła miejscowemu EKS-owi Strat. Spotkanie będzie można zobaczyć w otwartej telewizji – transmisje z zawodów przeprowadzi TVP Sport.
Suzuki Korona Handball Kielce wraca do rywalizacji w PGNiG Superlidze. Ostatnie w tabeli kielczanki zmierzą się na wyjeździe z przedostatnim Startem Elbląg. To będzie bardzo ważne spotkanei w konkteście walki o utrzymanie.
Bardzo dużo działo się w meczach 5. serii PGNiG Superligi Kobiet. MKS FunFloor Perła Lublin ograła MKS Zagłębie Lubin. Pierwszej porażki doznał KPR Gminy Kobierzyce. Ze zwycięstw cieszyły się także zawodniczki Eurobudu JKS Jarosław i Młynów Stoisław Koszalin.
Suzuki Korona Handball Kielce wciąż pozostaje bez zwycięstwa w PGNiG Superlidze Kobiet. W meczu 5. kolejki kielecka drużyna nie sprostała przed własną publicznością Piotrcovii Piotrków Trybunalski, przegrywahąc 28:39. - To spotkanie brutalnie pokazało, ile przed nami jeszcze pracy - mówi Paweł Tetelewski, trener drużyny.
Kielczanki w 5. serii PGNiG Superligi Kobiet wciąż bez przebudzenia. Podopieczne trenera Pawła Tetelewskiego przegrywają na własnym parkiecie z MKS Piotrcovią Piotrków Trybunalski 28:39 (14:21). Najlepszą zawodniczką tego spotkania była Aleksandra Oreszczuk z drużyny przyjezdnej.
Suzuki Korona Handball Kielce staje przed szansą na pierwsze zwycięstwo w PGNiG Superlidze Kobiet. Czy kielczanki znajdą sposób na Piotrcovię Piotrków Trybunalski, która ma o trzy punkty więcej? Zapraszamy na naszą relację NA ŻYWO - początek spotkania w hali przy ul. Krakowskiej w Kielcach o godz. 19:30.
Jeden punkt po czterech meczach ma na swoim koncie w PGNiG Superlidze Kobiet Suzuki Korona Handball. We wtorek kielczanki stają przed szansą na pierwsze w tym sezonie zwycięstwo. Przed własną publicznością podejmują Piotrcovię Piotrków Trybulaski. Informujemy, gdzie obejrzeć to spotkanie w telewizji.
U progu rozpoczęcia kolejnej serii podsumowujemy to, co wydarzyło się w ramach 4. kolejki PGNiG Superligi Kobiet. W rozegranych meczach nie brakowało emocji, a większość meczów kończyła się wynikiem bliskim remisu. Najwyższą wygraną – różnicą czterech bramek – odniosło MKS Zagłębie Lubin.
Po czterech meczach nowego sezonu PGNiG Superligi Suzuki Korona Handball Kielce ma na koncie jeden punkt i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Inaczej jest w klasyfikacji strzelczyń, gdzie kielecki klub ma w czołówce swoją przedstawicielkę.

Zobacz archiwum informacji

Projekt i wykonanie: CK Media Group