Zakłady na XXI wiek

01-11-2019 11:48,

Betfan to jeden z młodszych legalnych bukmacherów, który licencję Ministerstwa Finansów na działalność internetową otrzymał pod koniec października 2018 r. Od tego czasu firma rozpoczęła już operacyjne funkcjonowanie i przygotowała dla swoich klientów wiele rozmaitych promocji.

Firma Betfan została wpisana na listę legalnych internetowych bukmacherów 29 października 2018 r. Jak zapowiadała już na początku swojej działalności, chce przyciągać typerów innowacyjnymi rozwiązaniami, w tym szeroką ofertą zakładów pozasportowych, dotyczących m.in. polityki, show-biznesu czy ekonomii (TU sprawdzisz aktualne zakłady bukmacherskie). Ambasadorem marki jest były strongman, obecnie zawodnik MMA i celebryta - Mariusz Pudzianowski.

Według planów zarządu, w ciągu 4-5 lat Betfan ma znaleźć się w gronie pięciu największych bukmacherów w kraju. – Chcemy zmieniać postrzeganie zakładów bukmacherskich. Dlatego nie skupiamy się wyłącznie na wydarzeniach sportowych i ich wynikach, bacznie obserwujemy otoczenie i proponujemy naszym fanom zakłady odpowiadające różnorodnym zainteresowaniom. U nas można obstawić niemal wszystko – powiedział prezes Betfan Piotr Sienkiewicz, cytowany w komunikacie.

Promocje i bonusy od Betfan

Promocją, która od razu odróżnia Betfan od pozostałych legalnych bukmacherów, jest bonus powitalny wynoszący nawet do 3000 zł. Można go oczywiście przeznaczyć na typowanie dowolnych zakładów, dotyczących zarówno wydarzeń sportowych, jak i pozasportowych. Unikalna jest nie tylko wysokość bonusu na start Betfan, ale także sposób jego przyznawania. Co do zasady, jest to bonus od trzech pierwszych depozytów, jednak by go otrzymać, należy spełnić warunki dotyczące obrotu kwotą depozytu. Środki znajdujące się na koncie bonusowym po spełnieniu warunków obrotu zostaną automatycznie przeniesione na konto główne, a firma pomnoży je razy 10. Dla przykładu – jeśli wygrana uzyskana dzięki obrotowi pierwszym depozytem wyniesie 73 zł, po przeniesieniu ich na konto główne klient otrzymuje do dyspozycji aż 730 zł.

Warto pamiętać, aby podczas rejestracji na stronie internetowej Betfan wykorzystać kod bonusow-promocyjny. Pozwala on na skorzystanie z najwyższego na rynku bonusu na start Betfan w wysokości nawet 3090 zł. Oprócz bonusu od trzech pierwszych wpłat otrzymamy też ekskluzywny zakład bez ryzyka w wysokości nawet 90 zł, niedostępny w standardowej ofercie! Kod wystarczy wpisać lub wkleić w odpowiednie pole w formularzu rejestracyjnym.

Inną niespotykaną u innych bukmacherów promocją bukmachera Betfan jest cashout dostępny w przypadku każdego kuponu. Jak to działa? Wystarczy postawić dowolny kupon, nawet łącząc zdarzenia przedmeczowe z zakładami na żywo. Następnie trzeba po prostu śledzić przebieg wybranych zdarzeń i jeśli oferowana kwota cashoutu będzie zadowalająca, po prostu kliknąć pole "wypłać".

Kolejna ciekawa promocja dostępna w firmie Betfan to Radar365, który polega na tym, że codziennie, przez cały rok bukmacher przygotowuje ofertę specjalną na określone wydarzenia. Dla przykładu – w czwartek 1 sierpnia dotyczyła ona meczów polskich drużyn piłkarskich w europejskich pucharach. Wystarczyło postawić kupon za 99 zł z minimalnym kursem całkowitym 3,0 – jeśli polskie drużyny wygrałyby swoje spotkania, gracz mógł otrzymać dodatkowy bonus 200 zł.

Jak widać, promocji przygotowanych przez legalnego bukmachera Betfan jest całkiem sporo. Wystarczy zapoznać się z jego ofertą i wybrać coś dla siebie!

Graj legalnie i odpowiedzialnie u bukmachera z licencją MF. Zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia, skontaktuj się z odpowiednią instytucją. Zakłady bukmacherskie to ryzyko hazardu - zauważyłeś objawy uzależnienia, skontaktuj się ze specjalistą leczenia uzależnień.

Wasze komentarze

kalikula2020-02-12 09:25:46
Dobrze że się nowi operatorzy pojawiają - to jak z rozwojem sieci komórkowej - jak na początku było kilku to płaciło się jak za złoto; konkurencja mobilizuje :-)

Projekt i wykonanie: CK Media Group