PGE pozostaje sponsorem tytularnym VIVE Kielce. Umowa na dwa lata

02-07-2019 12:03,
Redakcja

PGE VIVE Kielce poinformowało oficjalnie, że Polska Grupa Energetyczna dalej pozostaje sponsorem tytularnym kieleckiego klubu. Mistrzowie Polski będą występowali pod tą nazwą przez dwa kolejne sezony.

Logo PGE znajdzie się m.in. na strojach zawodników oraz w Hali Legionów, gdzie drużyna rozgrywa mecze w roli gospodarza. Promocja marki będzie miała miejsce podczas wszystkich meczów PGNiG Superligi, Pucharu Polski i Ligi Mistrzów EHF w sezonach 2019/2020 i 2020/2021.

REKLAMA

- Z drużyną PGE VIVE Kielce jesteśmy związani od 2017 roku i bardzo cenimy sobie tę współpracę. Piłkarze ręczni z Kielc dostarczają kibicom wielu pozytywnych emocji odnosząc sukcesy nie tylko w Polsce, gdzie zdominowali rozgrywki ligowe, ale i w Europie. Dlatego popularność i osiągnięcia klubu to dla nas gwarancja promocji marki na najwyższym poziomie – mówi Henryk Baranowski, prezes zarządu PGE na łamach oficjalnej strony klubu.

- PGE jest liderem polskiej gospodarki a w Kielcach mamy najlepszą drużynę piłki ręcznej w Polsce. Dlatego razem z naszym sponsorem tytularnym wzajemnie do siebie pasujemy. PGE daje nam pozytywną energię, którą przekładamy na sukcesy sportowe. Wierzę, że dzięki kontynuacji naszej współpracy, nie tylko kibice w Kielcach, ale całe środowisko polskiej piłki ręcznej będzie dumne z naszej drużyny – podkreśla prezes Bertus Servaas cytowany przez kielcehandball.pl

fot: Anna Benicewicz-Miazga

 

REKLAMA

Wasze komentarze

Ecie pecie2019-07-02 17:40:50
Dobre i to

Dodaj komentarz

Copyright © 2019 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group