Wyniki sondy: Miedzianka nikogo nie ozłociła. Zwycięski kolektyw

06-09-2021 11:27,
Maciej Urban

Kibice Korony Kielce mają za sobą trudne zadanie, które polegało na wyłonieniu najlepszego kieleckiego piłkarza grającego w meczu z Miedzią Legnica. Zwłaszcza w pierwszej połowie, żaden z zawodników Dominika Nowaka nie zrobił różnicy na boisku, jaka pozwalałaby choćby uwierzyć w zwycięstwo „żółto-czerwonych”.

Dlatego i wyniki głosowania w czołówce są na tak zwanym styku. Zdaniem głosujących, a było ich ponad 550, najlepszym kieleckim zawodnikiem tego starcia jest Łukasz Sierpina, który często był przy piłce, męczył rywali na skrzydle i był jednym z najbardziej wyróżniających się piłkarzy na boisku. Nie było to dla niego łatwe starcie, bo goście na Suzuki Arenie nie zostawiali mu za dużo miejsca, niemniej był w tej strefie na tyle aktywny, że zasłużył na 23 procent głosów. Te dały mu pierwsze miejsce.

Tuż za nim znalazł się Marcin Szpakowski, który w naszym głosowaniu uzbierał niewiele mniej, bo 20 procent głosów, z kolei graczem numer trzy na boisku w Waszej ocenie był Konrad Forenc. Za podium znalazł się Michał Koj. Jego twarda gra w defensywie okraszona została 11 procentami. Co ciekawe, każdy z występujących w tej potyczce piłkarzy Korony otrzymał jakąś część głosów. 

Dziękujemy za udział w kolejnej sondzie i do następnej zapraszamy tuż po sobotnim starciu z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Fot. Grzegorz Ksel

Projekt i wykonanie: CK Media Group