Nie tylko Korona Kielce. Ważny sponsor zostaje także ze szczypiornistami!

23-07-2021 15:59,
Maciej Urban

Tydzień temu informowaliśmy Was o przedłużeniu przez firmę Lewiatan współpracy z „żółto-czerwonymi”. Marka zdecydowała się kontynuować umowę sponsorską również z klubem Łomża Vive Kielce.

– Jako klub jesteśmy dumni, że nasz wieloletni Partner, firma LEWIATAN przedłużyła umowę z nami na kolejny sezon! Lewiatan wspiera nasz klub od blisko 20 lat, a od ośmiu sezonów logotyp firmy widnieje na strojach drużyny Mistrzów Polski. Długoterminowa współpraca jest dowodem wzajemnego zadowolenia na przestrzeni lat –  czytamy w komunikacie mistrzów Polski.

Jak podkreślają przedstawiciele Łomży VIVE Kielce, dzięki wsparciu sponsorów, zespół może sukcesywnie się rozwijać i w kolejnym już sezonie stanąć do walki o najwyższe cele zarówno w kraju, jak i na arenach międzynarodowych w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów.

Przypomnijmy, że ponad tydzień temu firma Lewiatan przedłużyła współpracę także z Koroną Kielce. Umowa sponsora z klubem została przedłużona do końca sezonu 2021/22. Logotyp sieci sklepów znajduje się się na tyle koszulki meczowej żółto-czerwonych oraz na przodzie spodenek. Reklama Lewiatana będzie również eksponowana na bandach LED-owych w trakcie spotkań transmitowanych przez telewizję Polsat oraz na ściankach prasowych.

Będzie to dwunasty rok współpracy Korony z Lewiatanem. Logo firmy pojawia się na koszulkach piłkarzy dokładnie od sierpnia 2010 roku.

Polska Sieć Handlowa Lewiatan jest trzecią co do wielkości siecią handlową w Polsce i największą polską siecią franczyzową.

Jak możemy dowiedzieć się z oficjalnej strony internetowej, firma powstała w 1994 roku z inicjatywy 10 hurtowników, którzy utworzyli konsorcjum zakupowe w obawie przed konkurencją zagranicznych sieci handlowych, masowo wkraczających wówczas na polski rynek. Dziś sieć Lewiatan liczy ponad 3200 placówek handlowych prowadzonych przez 2100 niezależnych przedsiębiorców. Łączne obroty Lewiatana w 2020 r. przekroczyły 14,2 mld zł, co plasuje Sieć w ścisłej czołówce organizacji handlowych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Fot. Mateusz Kaleta

Projekt i wykonanie: CK Media Group