SONDA: Kto był najlepszym piłkarzem Korony Kielce w meczu z Sandecją Nowy Sącz?

15-11-2020 09:33,
Redakcja

Korona Kielce odniosła skromne zwycięstwo i pokonała na Suzuki Arenie Sandecję Nowy Sącz 1:0. Dla kielczan była to druga domowa wygrana w tym sezonie, a dla nowosądeczan już dziesiąta porażka. Tradycyjnie pytamy - kto był najlepszym piłkarzem Korony Kielce w tym spotkaniu?

Strzelcem jedynego gola był Jacek Kiełb, dla którego było to już 51. trafienie w żółto-czerwonych barwach. Trener Maciej Bartoszek dokonał kilku zmian w składzie - zabrakło m. in. Emile'a Thiakane, a także kontuzjowanego Przemysława Szarka. Zwycięski gol padł w 17. minucie.

W końcówce spotkania gospodarze grali w przewadze po tym, jak czerwoną kartkę za dwie żółte otrzmał obrońca Sandecji Dawid Szufryn. Warto odnotować też debiut nowego piłkarza w zespole Korony. Na ostatnie minuty na boisku pojawił się Hiszpan Hugo Diaz.

A kto był najlepszy? Zapraszamy do udziału w pomeczowej sondzie.

fot: Grzegorz Ksel

Prokoder Studio
oklejanie witryn, samochodów i autobusów, drukarnia
wielkoformatowa,
gadżety reklamowe, strony internetowe, projekty graficzne, gadżety

True2020-11-15 10:13:27
Te sondy w tej rundzie, to jakaś blazenada. Tak jakby byla sonda : kto był najlepszym prezydentem RP. Jaruzelski, Wałęsa, Kwaśniewski czy moze Szogun.
Judasz2020-11-15 14:45:32
Pewnie Kiełb wygra za bramkę, ale ja dam Tzimopulosowi za bardzo dobrą grę w obronie. Zobaczcie różnicę w wyszkoleniu przy zagrywaniu piłki. Tzimopulos dogrywa mocno do przodu, tak że zawodnik od razu może wyjśc do przodu. Inni jak podają, to zawodnik na piłkę musi często czekać, albo do niej biec, żeby przeciwnik go nie wyprzedził. Detale, które robią różnice.