NA ŻYWO! 1. kolejka Ligi Mistrzów: SG Flensburg-Handewitt - Łomża Vive Kielce

16-09-2020 19:15,
Redakcja

Liga Mistrzów: czas start! Mistrzowie Polski rozpoczynają zmagania w najbardziej prestiżowych rozgrywkach Europy od wyjazdu do Flensburga. W tym spotkaniu zagrają bez zmagających się z urazem Krzysztofa Lijewskiego i Cezarego Surgiela oraz Miłosza Wałacha i Sebastiana Kaczora, którzy zostali w Kielcach. Jak im pójdzie? Zapraszamy na naszą relację NA ŻYWO - początek spotkania o godz. 20:45.

Aby przejść do relacji, należy kliknąc przycisk oznaczony niebieskim kolorem.

Relacja NA ŻYWO - kliknij TUTAJ

Przypominamy, że mecz można obejrzeć także w telewizji - na antenie Eurosport 1 oraz w Internecie na eurosportplayer.com.

SG Flensburg-Handewitt - Łomża Vive Kielce ;-; (godz. 20:45)

Składy:

SG Flensburg Handewitt: Burić, Bergerud - Jenden, Svan, Wanne, Joendeal, Steinhauser, Larsen, Johannessen, Gotfridsson, Holpert, Semper, Moeller, Rod

Łomża Vive Kielce: Wolff, Kornceki - Vujović, Olejniczak, Sićko, A. Dujshebaev, Tournat,  Karacić, Kulesh, Moryto, Fernandez, D. Dujshebaev, Gębala, Karalek, Thrastarson, Gudjonsson

fot: Patryk Ptak

Prokoder Studio
oklejanie witryn, samochodów i autobusów, drukarnia
wielkoformatowa,
gadżety reklamowe, strony internetowe, projekty graficzne, gadżety

Dziak2020-09-16 21:29:00
Co do jasnej litery, trema u Gębali, Sićki, Branko? Ręce się trzęsą? Flensburg jedzie na kontrach, a my się męczymy, bo strat jak zwykle...
kibic2020-09-16 21:36:23
Da się oglądać na EHF TV? Bo coś nie potrafię tego włączyć po tym jak zmienili wygląd strony.
kibic2020-09-16 22:18:43
Trenerze brawo za "świetną" obronę z naszej strony. Totalna żenada.
Domingos2020-09-16 22:20:41
Niestety Polacy zawalili druga polowe, ale to wina trenera ze wpuscil ich na tak wazny mecz - moim zdaniem nie sa gotowi. Tournat zagral dzisiaj w obronie jak Kus za "najlepszych" lat. Ogolnie obrona to byla jakas kpina w tym meczu. Szkoda...
Dziak2020-09-16 22:20:48
Dziękujemy panie trenerze. Trzymać drewnianego Gębalę i Vujovicia w obronie, których odjeżdżali wszyscy jak chcieli. Karalek gra na 100%, zmienia na Tournauta, któremu nie szło. Przegrana na własne życzenie. Zespół ma 3 bramki przewagi w 46 minucie, szansę na 4 i po 4 minutach po własnych błędach przeciwnik wychodzi na prowadzenie.