SG Flensburg-Handewitt

31:30

Łomża Vive Kielce

22:18

Szkoda. Łomża Vive nie dobiła rywala w dogodnym momencie. Kielczanom przydarzyły się dwa dłuższe przestoje. Podopieczni Tałanta Dujszebajewa w następnej kolejce podejmą Mol-Pick Szeged. Na razie nie wiadomo, czy ten mecz odbędzie się w planowym terminie, czyli przyszłą środę.

60. minuta (31:30)

Niestety nie udało się przechwycić piłki. Kielczanie przegrywają 30:31.

Kielczanie bronią każdy swego. Siedem sekund do końca.

Machula poprosił o czas. Kielczanie o krok od porażki.

Kulesz pomylił się z dystansu.

30 sekund do końca. Flensburg na jednobramkowym prowadzeniu.

59. minuta (31:30)

Alex Dujszebajew świetnie rozprowadził Kulesza, ale odpowiedź Johannessena.

59. minuta (30:29)

Larsen skutecznie. Gracze Flensburga atakują tam, gdzie broni Vujović.

58. minuta (29:29)

Dwie minuty do końca.

Semper zaskoczył kielecką defensywę, ale szybka odpowiedź Karacicia.

57. minuta (28:28)

Ważna bramka Fernandeza Pereza.

57. minuta (28:27)

Gotfridsson szczęśliwie z drugiej linii. Flensburg wraca na prowadzenie. Pięć minut bez gola Łomży Vive.

56. minuta (27:27)

Torurnat z czystej pozycji prosto w bramkarza.

55. minuta (27:27)

Tałant Dujszebajew prosi o czas.

Wanne doprowadza do remisu.

55. minuta (26:27)

"Siódemka" dla Flensburga. Faul Karacicia.

54. minuta (26:27)

Gudjonsson zatrzymany przez Bergeruda.

Torurnat wywalczył rzut karny.

53. minuta (26:27)

Sićko zablokowany. Kielczanie zaczynają z narożnika.

52. minuta (26:27)

Karacić indywidualnie. Ale odpowiada Flensburg.

51. minuta (26:25)

Gotfridsson z drugiej linii. Przestój Łomży Vive.

51. minuta (26:24)

Faul w ataku Karacicia.

Moeller skutecznie.

50. minuta (26:23)

Wolff broni rzut Larsena. Łomża Vive odskakuje od rywali. Alex jednak zatrzymany.

49. minuta (26:23)

Znakomita kombinacja kielczan. Alex Dujszebajew wrzutka do Karacicia i gol!

48. minuta (25:23)

Na parkiecie pojawił się Olejniczak. Gra na lewym skrzydle. Łomża Vive z szansą na trzybramkowe prowadzenie.

47. minuta (25:23)

Karaliok z wielki spokojem. Białorusinowi wychodzi wszystko.

47. minuta (24:23)

Rzut karny dla Łomży Vive.

46. minuta (24:23)

Rod wrócił na parkiet. 6 na 7 Norwega. Z łatwością ograł Gębalę.

45. minuta (24:22)

Dwubramkowe prowadzenie Łomży Vive. Alex Dujszebajew na koło. Szósty gol Karalioka.

45. minuta (23:22)

Hald Jensen ukarany dwuminutowym wykluczeniem.

44. minuta (23:22)

Kulesz z drugiej linii. Chwilę później broni Wolff.

44. minuta (22:22)

Dobrze wykorzystany czas. Gotfridsson zaskoczył Wolffa.

43. minuta (21:22)

Machula poprosił o czas.

Gol za gol. Karaliok nie myli się z koła.

42. minuta (21:21)

Moeller dobrze wprowadził się w mecz. Kolejne trafienie Duńczyka.

41. minuta (20:20)

Moeller zameldował się na parkiecie. Od razu z golem. W odpowiedzi Karaliok.

41. minuta (19:20)

Błyskawiczna odpowiedź Karalioka.

40. minuta (19:19)

Semper zaskoczył kieleckich obrońców.

39. minuta (18:19)

Kolejny przechwyt i kontra. Dani Dujszebajew wyprowadza Łomżę Vive na prowadzenie.

38. minuta (18:18)

Gębala zablokował rzut Gotfridssona! Chwilę później przechwyt Moryty, ale skrzydłowy zmarnował wyborną okazję.

37. minuta (18:18)

Spłaszczona defensywa gospodarzy i gol Alexa!

36. minuta (18:17)

Zmiana w bramce Flensburga. Bergerud zastąpił Buricia. A chwilę później... kapitalna interwencja Wolffa, który zatrzymał stuprocentową szansę gospodarzy.

Kulesz. Potężna bomba z drugiej linii.

36. minuta (18:16)

Johannessen po rękach Wolffa.

35. minuta (17:16)

Kulesz dobrze rozprowadził Alexa Dujszebajewa. Świetny rzut, prosto w okienko.

34. minuta (17:15)

Rod. Znowu miał dużo miejsca, co wykorzystał. Trzeci gol Norwega po wznowieniu.

33. minuta (16:15)

Alex Dujszebajew zamarkował rzut i podał do Karalioku. Białorusin zmniejsza dystans.

32. minuta (16:14)

Kolejne trafienie Roda. Wykorzystał lukę po złym wyjściu Gębali.

32. minuta (15:14)

Rod otwiera wynik w drugiej połowie. Chwilę później faul w ataku kieleckiej drużyny.

31. minuta (14:14)

Błąd zasłony Karalioka.

30. minuta (14:14)

Kielczanie rozpoczynają. Na środku Dani Dujszebajew, po jego bokach Kulesz i Alex Dujszebajew. Na skrzydłach Fernandez Perez i Moryto, Na kole Karaliok.

0. minuta (14:14)

Obie drużyny wróciły na parkiet. Krótki rozruch i wracamy do gry.

255. minuta (14:14)

Koniec pierwszej połowy. Świetny Wolff i okresy płynnej gry w ataku. Kielczanie muszą szybciej wracać do obrony. Flensburg świetnie biega do kontry i gra z szybkiego środka. Ma za to olbrzymie problemy z grą bez nominalnego kołowego.

Larsen faulowany. Rzut karny wykorzystał Wanne.

29. minuta (13:14)

Błąd kroków Vujovicia.

Wolff! Znowu zatrzymał rywala rzucającego z szóstego metra.

O czas poprosił trener gospodarzy.

28. minuta (13:14)

Gotfridsson w poprzeczkę, ale piłka wróciła do gospodarzy.

Tournat dał się ograć Larsenowi. Duńczyk bezbłędny. W odpowiedzi Gudjonsson z szybkiego środka.

27. minuta (12:12)

Dani Dujszebajew! Świetny gol Hiszpana. Rzucał już przy sygnalizacji gry pasywnej.

26. minuta (12:12)

Piękna interwencja Wolffa!

25. minuta (12:12)

Świetna akcja z kołem. Dani Dujszebajew do Tournata i remis.

25. minuta (12:11)

Z prezentu skorzystał Gotfridsson.

24. minuta (11:11)

Czas nieuwzględniony. Kirgiz ukarany żółtą kartą. Przy piłce Flensburg.

Larsen niecelnie. Odpowiedź Tournata, ale gol nieuznany. Tałant Dujszebajew poprosił o czas.

Dobra interwencja Fernandeza Pereza w obronie, ale niestety błąd w ataku.

23. minuta (10:10)

Semper ograł Dujszebajewa i zdobył gola. Szybki środek Łomży Vive i gol Gudjonssona.

22. minuta (10:9)

W końcu. Ładna, zespołowa akcja mistrza Polski. Fernandez Perez z kolejnym trafieniem.

Strata Łomży Vive w ataku i kolejny, już szósty kontratak Flensburga. Wanne wyprowadza gospodarzy na prowadzenie.

Bieżny rzut Gotfridssona. Między nogami Wolffa.

21. minuta (8:9)

Sićko trafia w bramkarza.

20. minuta (7:9)

Szybkie wznowienie Flensburga. Larsen z drugiej linii.

19. minuta (7:9)

Fernandez Perez z lewego skrzydła.

19. minuta (7:8)

Larsen popisał się dobrym blokiem. Łomża Vive dalej przy piłce.

18. minuta (7:8)

Wolff! Johannessen z konieczności rzucał z koła. Kielecki bramkarz notuje świetny początek.

17. minuta (7:8)

Vujović kapitalnie z dystansu.

17. minuta (7:7)

Na lewym rozegraniu Kulesza zastąpił Sićko.

16. minuta (7:7)

Kontratak gospodarzy. Rod doprowadza do remisu.

16. minuta (6:7)

Zmiany w zespole Vive. Na parkiecie pojawili się Gudjonson, Vujović i Tournat.

15. minuta (6:7)

Wolff. Kolejna dobra interwencja. Po kwadransie ma 45 proc. skutecznych obron.

14. minuta (6:7)

Moryto skutecznie z karnego.

14. minuta (6:6)

Alex Dujszebajew wypracował rzut karny. W drugiej linii grają z nim Karacić i Kulesz.

13. minuta (6:6)

Kulesz szczęśliwie na skrzydło do Fernandeza Pereza. Kolejny gol kielczan. Flensburg szybko rozpoczął z środka. Wanne doprowadza do remisu.

12. minuta (5:5)

Rod mocno z dystansu. Remis 5:5.

12. minuta (4:5)

Błąd w ataku Karacicia.

11. minuta (4:5)

Larsen zmniejsza dystans.

10. minuta (4:3)

Świetna dwójkowa akcja Karacić - Karaliok. Białorusin z pierwszą bramką w nowym sezonie.

Wolff na posterunku.

9. minuta (4:3)

Fernandez Perez z trudnej pozycji. Jak on to zrobił? Świetne trafienie Hiszpana.

8. minuta (2:3)

Karacić zatrzymany przez bramkarza. Chwilę później Svan wykończył kontratak.

Gotfridsson zablokował rzut Alexa Dujszebajewa, ale kielczanie dalej przy piłce.

7. minuta (2:2)

Strata Flensburga przy przewadze.

Na ławkę kar odesłany Gębala. Teraz to Flensburg gra w przewadze.

6. minuta (3:2)

Błyskawiczna odpowiedź Kulesza. Białorusin znowu miał dużo miejsca, co wykorzystał.

5. minuta (2:2)

Strata kielczan w ataku i kontra Flensburga. Gol Wanne i jest remis.

4. minuta (1:2)

Flensburg myli się w ataku. Szansa na dwubramkowe prowadzenie!

3. minuta (1:2)

Kielczanie wykorzystują grę w przewadze. Spłaszczona defensywa i rzut Kulesza z drugiej linii.

3. minuta (1:0)

Rod ukarany dwuminutową karą za faul na Karaciciu.

Wolff! Pierwsza skuteczna interwencja Niemca!

2. minuta (1:1)

Odpowiada Kulesz. Zejście do prawej strony, rzut i gol!

2. minuta (1:0)

Johannessen otwiera wynik spotkania. Ograł Karalioka.

Na środku kieleckiej obrony Gębala. Po jego bokach Dani Dujszebajew i Karaliok.

Białoruski obrotowy nie miał problemów ze sprecyzowaniem planów na najbliższy sezon. – Naszym celem jest Final4. Po co grać w Lidze Mistrzów, jeśli nie chcesz jej wygrać.

Dzisiejszy mecz zostanie rozegrany przy pustej hali. – Mamy już w tym doświadczenie, wiec patrząc realnie to plus dla nas – oceniał Tałant Dujszebajew, trener Łomży Vive. – Chcielibyśmy grać takie mecze z udziałem kibiców. Pusta hala będzie dużym minusem dla Flensburga – wtórował mu Arciom Karalek, obrotowy kieleckiego klubu.

Spotkanie rozpoczną gospodarze.

Za nami pierwszy mecz w grupie A, w której rywalizują mistrzowie Polski. Mieszkow Brześć pokonał przed własną publicznością Vardar Skopje 24:22.

21:16

Tałant Dujszebajew prosił o czas.

20:44

Obie drużyny już na parkiecie pustej hali we Flensburgu.

20:26

Dobry wieczór. Zdążyliśmy mocno stęsknić się za rozgrywkami Ligi Mistrzów. Łomżę Vive na początek czeka starcie z z Flensburgiem. Od kilku godzin znamy składy na to spotkanie. Tałant Dujszebajew nie zabrał do Niemiec Cezarego Surgiela, Sebastiana Kaczora i Miłosza Wałacha. Do protokołu nie został wpisany również Krzysztof Lijewski, który ma problem z kostką.

19:22

Zapraszamy na naszą relację NA ŻYWO - początek meczu o godz. 20:45.

Taniec na głowie2020-09-16 21:57:35
Panowie, dobrze relacjonujecie, ale źle bramki wbijacie. Prowadzimy i oby tak do końca! :)