Przepraszamy, że nie daliśmy rady. Opuścimy Ekstraklasę z honorem i z walką o te barwy

03-07-2020 22:53,
Mateusz Kaleta

Maciej Bartoszek, trener Korony Kielce wyraził na konferencji prasowej żal z powodu spadku klubu z Ekstraklasy. - Chciemy podziękować kibicom za wsparcie i wiarę w nas. Przepraszamy, że nie daliśmy rady. Mogę obiecać, że do końca będziemy walczyć o honor i barwy, których bronimy - powiedział po remisie z Arką Gdynia 1:1 opiekun Korony Kielce. 

Maciej Bartoszek (trener Korony Kielce): - Przede wszystkim należy się kilka słów dla naszych kibiców. Chcieliśmy podziękować im za wsparcie i za wiarę w nas do samego końca, że uda nam się uratować Ekstraklasę. Chcemy też przeprosić za to, że nie daliśmy rady. W każym meczu staraliśmy dać z siebie wszystko. Niestety nie udało się. Na niektóre rzeczy nie mamy jednak wpływu i jesteśmy bezsilni. Mogę obiecać i wierzę w to, że do końca będziemy walczyli i opuścimy Ekstraklasę z honorem.

Co do samego meczu - jego ozdobą był na pewno przepiękny strzał Michała Nalepy z rzutu wolnego. Ale czy tam był na pewno faul? Nie wiem. Wydawało mi się, że nie. Później dało o sobie znać sporo emocji. Najważniejsze jest to, że zespół pragnął zwycięstwa. Mimo, że znaliśmy wynik spotkania w Łodzi (ŁKS - Wisła 1:2 - przyp. red.), walczyliśmy o honor i o barwy, których bronimy. 

Teraz przed nami trzy ostatnie mecze. Dla kibiców bardzo ważny będzie ten najbliższy, z Wisłą. Będziemy chcieli się godnie zaprezentować na boisku rywala. Myślę, że w tych ostatnich meczach będzie trzeba jeszcze mocniej ogrywać młodych zawodników, dawać im na boiskach Ekstraklasy więcej minut. 

fot: Grzegorz Ksel

Trening Personalny Fitness Dieta Kielce

Wasze komentarze

Czemu panie Bartoszek2020-07-04 00:07:59
Mówisz pan że trzeba ogrywać młodych a nawet nie robisz pan trzech zmian?
REAL2020-07-04 07:31:29
PRZEPRASZA NAJMNIEJ WINNY A GDZIE PRZEPROSINY PREZESA, WLASCICIELI .........ZRESZTA GDYBY PREZES MIAL HONOR TO BY ODSZEDL PO TRZYLETNIEJ KOMPROMITACJI
jaNO2020-07-04 20:03:17
Na miejscu cksporrt , zapytałbym czy skład na Arkę to był pomysł Bartoszka czy narzucił Zając.
Zapytałbym Bartoszka dlaczego grali zawodnicy, którzy odchodzą z Korony ?
Dlaczego uparcie promuje miernotę Lioi ?
Dlaczego wstawia zawodników, którzy są bez formy np. Gnjatic:
Dlaczego po raz kolejny nie wykorzystuje 3 zmian ?
Dlaczego do pierwszej zmiany dochodzi w 65 minucie a kolejnej w 80 ?
Dlaczego Korona z uporem maniaka grała wysokimi piłkami na Forsella ?
Po tym meczu mam poważne wątpliwości do do Pana Bartoszka i jego kompetencji
Obiektywny2020-07-04 22:26:52
Myśle ze Lettieri by to utrzymał może i był arogancki i konfliktowy ale napewno był lepszym trenerem niż Smyla i Bartoszek razem do kupy wzięci
JaNo2020-07-06 03:59:52
@Obiektywny

zjedz czosnek

Projekt i wykonanie: CK Media Group