Korona Kielce - Arka Gdynia. Gdzie obejrzeć mecz w TV?

03-07-2020 08:55,
Mateusz Kaleta

To już ostatnie dni Korony Kielce w Ekstraklasie. Choć matematyczne szanse jeszcze istnieją, realnie kielczanie muszą myśleć już o pierwszej lidze. Przed nimi cztery ostatnie spotkania w tym sezonie, a dziś na Suzuki Arenie moga przybić ostatni gwóźdź do swojej trumny. Albo zrobią to wcześniej rywale. Korona gra z Arką, ale ten mecz nie ma już wielkiego znaczenia. To po prostu pierwsze z czterech ostatnich pożegnań. Informujemy, gdzie obejrzeć spotkanie w telewizji.

Mecz będzie częścią "Super Piątku", który na antenie Canal+Sport i Canal+Sport 3 rozpocznie się już o godz. 20 i poprowadzą go Filip Surma oraz Andrzej Juskowiak.

Sam mecz ruszy 20:25 i będzie pokazywany na trzech antentach - w tym taże w jakości 4K. Spotkanie będzie można oglądać na Canal+Sport, Canal+Sport 3 i Canal+ 4K Ultra HD. Mecz skomentują Bartosz Gleń i Marcin Baszczyński.

Relacja NA ŻYWO - kliknij TUTAJ

Zapraszamy także na łamy CKsport.pl. Będziemy relacjonować dla Was to spotkanie bezpośrednio z Suzuki Areny. Relację rozpoczniemy od podania składów meczowych.

Mecz Korona - Arka będzie można obejrzeć także w aplikacji NC+go oraz nowym serwisie CANAL+ Telewizja Przez Internet, ale te usługi są dostępne tylko dla abonentów.

Transmisja TV: Canal+Sport, Canal+Sport 3, Canal+ 4K Ultra HD

Stream w Internecie:NC+go, CANAL+ Telewizja Przez Internet

Relacja na żywo: CKsport.pl

fot: Grzegorz Ksel

Wasze komentarze

kk2020-07-03 17:34:28
Czy Bartoszek też już pogodzony ze spadkiem , podany skład na mecz z Arką i znowu w ataku drewniany Papa. Każdy pier....li o ogrywaniu młodych , więc pytam : gdzie oni są .
Na razie to2020-07-03 18:47:53
skisła przegrywa z ŁKSem. Cuda się zdarzają a terminarz jest taki, że możemy wszystko wygrać do końca i jednak się utrzymać.

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group