Michał Nalepa (6')

22:30

Za uwagę dziękuje Mateusz Kępiński. Do zobaczenia na kolejnym meczu.

22:28

Cóż... Jest coraz bardziej smutno... Czekają nas jeszcze trzy ostatnie mecz w ekstraklasie. Piłkarze dziękują nielicznie przybyłym kibicom za doping i wsparcie.

Po chwili sędzia kończy spotkanie. Korona zremisowała z Arką 1:1. Obie drużyny już są pogodzone ze spadkiem.

96. minuta

Piłka meczowa dla Arki! Ależ pudło gracza gości!

Jeszcze mieliśmy rzut wolny. Do piłki doszedł Kiełb, ale obronił bramkarz.

Znowu awantura. Tym razem jednak bez kartek.

Nieprawdopodobną sytuację zmarnował Vejinović. Piłka przeleciała obok słupka.

Sędzia doliczył co najmniej 5 minut.

Żółte karki dla Kozioła, Szymusika i Marciniaka.

Zagotowali się piłkarze! Spora awantura! Posypią się kartki!

Zmiana w Arce. Za Młyńskiego wchodzi Antonik.

Korona chce iść za ciosem! Znowu atakujemy!

Sędzia jeszcze sprawdzał te sytuację na VAR-ze. Ale uznał bramkę!

Wreszcie! Po stałym fragmencie najlepiej w polu karnym zachował się Tzimopoulos, który głową skierował piłkę do siatki! Jest 1:1!

Grzegorz Szymusik wywalczył rzut wolny blisko rogu pola karnego. Żółta kartka dla Wawszczyka.

Najlepiej jakby ten mecz się skończył. To już męczarnie. Niewiele się dzieje, niedużo kibiców. W ogóle nie czuć emocji.

Zmiana w Koronie. Za Radina wchodzi Dawid Lisowski.

Bardzo chaotyczny ten mecz. Brakuje w zasadzie wszystkiego w naszej drużynie. Niby jakieś akcje są, ale bez wyrazu, bez tempa.

Na Suzuki Arenie jest dzisiaj tylko 1046 kibiców.

Co za patelnia dla "Ryby"! Ale mimo wszystko to zmarnował... Niemożliwe. Miał przed sobą tylko bramkarza. Mógł zrobić wszystko i przeniósł piłkę nad poprzeczką.

Zmiany w obu zespołach. W Koronie za Lioiego wchodzi Szelągowski. A w Arce za da Silvę na boisku pojawił się Wawszczyk.

Po stałym fragmencie spore zamieszanie. Piłka przypadkowo odbiła się od Serrarensa, ale pewnie interweniował Kozioł

Z dużą łatwością rozegrali to gdynianie. Długa piłka do Marciniaka. Spóźniona była nasza obrona, ale skończyło się na rożnym.

Jankowski z łatwością wygrał walkę z Radinem. Miał sporo czasu, żeby dobrze podać w uliczkę do wychodzącego na dobrą pozycję partnera. Na szczęście zrobił to bardzo nieprecyzyjnie.

Żółta kartka dla Gnjaticia.

Trochę rozkręciła się Korona na początku drugiej połowy. Forsell dobrze podał do Kiełba, dzięki temu "Ryba" miał trochę miejsca, żeby uderzyć z 20 metra. W ostatniej chwili jednak wrócili obrońcy.

Kiełb wdarł się w pole karne, ale jego wycofanie piłki do kolegów z drużyny zostało zablokowane.

Po rzucie wolny piłka trafiła wprost pod nogi Kovacevicia. Mocny strzał, ale wprost w bramkarza.

Rozpoczyna się druga połowa. W obu zespołach bez zmian.

Statystyki z pierwszej połowy opublikowane przez EkstraStats.

Sędzia skończył pierwszą odsłonę. Przegrywamy 0:1... Niech ten sezon już się kończy...

Pierwsza zmiana w Arce. Za Zawadę wchodzi Serrarens.

Zamieszanie w naszym polu karnym. Próbował uderzać da Silva, ale został zablokowany.

Ależ kapitalne podanie Forsell! Przerzucił cała linię obrony i podał do niepilnowanego Szymusika. Szkoda, że prawy obrońca źle przyjął piłkę. Potem po rykoszecie futbolówka przeleciała obok słupka.

Do pierwszej połowy sędzia Przybył doliczył co najmniej trzy minuty.

No nie jest to najpiękniejszy mecz. Ma się wrażenie, że obie drużyny najchętniej zeszłyby do szatni. Korona już spadła, Arka już też jest jedną nogą w I lidze.

Dobry mecz Jacka Kiełba, ale potrzeba więcej precyzji.

Szymusik! Główka! Jakimś cudem zdołał to wyjąć bramkarz!

Sędzia Jarosław Przybył dwie minuty temu pokazał żółtą kartkę Maciejowi Bartoszkowi. A teraz druga żółta kartka. Nasz trener musi opuścić ławkę rezerwowych.

Aktywna dzisiaj dwójka Lioi - Kiełb. Znowu dośrodkowanie i niezły strzał głową.

Zrobiło się nerwowo i posypały się kartki. Najpierw spięcie Gardawskiego i da Silvy. Potem jeszcze za dyskusje ukarany został Młyński.

Z trybun słychać okrzyki: "Zając, Zając - dymisja", "Dzisiaj dymisja, hej Zając dzisiaj dymisja".

To powinno być 1:1. Takie błędy trzeba wykorzystywać. Naszym piłkarzom zabrakło zimnej krwi.

Ależ szansa! Jacek Kiełb odzyskał piłkę tuż przed polem karnym! Podał do Forsella. Fin chciał sprytnie pokonać bramkarza, ale uderzył wprost w niego! Jest jeszcze "Ryba"! Znowu Forsell! Ależ zamieszanie! Piłka nad bramką...

Bardzo niepewna interwencja obrońcy Arki. Nie zdołaliśmy jednak tego wykorzystać.

Przed meczem prezes Krzysztof Zając udzielił wypowiedzi stacji Canal+. A tutaj największy smaczek:

"Poczucie, że zawiodłem w roli prezesa można mieć, ale to, że nam się nie udało utrzymać w Ekstraklasie, jest wynikiem wielu aspektów, jakie nas dotknęły w ostatnich miesiącach. Oczywiście, że zostaję w Koronie. To jest decyzja właścicieli. Byłem z nimi w stałym kontakcie. Jeśli podejmę decyzję, że odchodzę z Korony, to podejmę ją jako ja, Krzysztof Zając. Nikt z zewnątrz nie będzie mi mówił, co mam robić".

Co wy na to? Więcej można przeczytać TUTAJ

Ładnie w pole karne wdarł się Radin. Potem piłka trafiła do Lioiego! Dośrodkowanie! Jacek Kiełb chciał uderzać z przewrotki! Ajjjj... Nie trafił czysto w piłkę...

Tym razem nie było zagrożenia, ale też nie zdołaliśmy wyjść z kontrą.

Żółta kartka dla Radina za faul na Marciniaku. Znowu będzie rzut wolny.

Trzeba uważać na te stałe fragmenty gości. Widać, że są na nie nastawieni.

Nalepa miał drugą szansę z rzutu wolnego, ale tym razem zdecydował się na podanie. Na szczęście niecelne.

Ależ uderzenie Nalepy z rzutu wolnego... Przepiękny gol Arki Gdynia. Piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki i ugrzęzła w siatce.

Bardzo niedokładny przerzut Radina. Szymusik jednak ambitnie pobiegł za piłką i utrzymał ją w boisku.

Lioi dokładnie dośrodkował do Kiełba. Strzał głową był jednak minimalnie niecelny.

A więc presji już nie ma. Korona o nic już nie walczy. Można mieć czyste głowy i po prostu pokazać się z dobrej strony. Trzeba zakończyć ten sezon jak najbardziej godnie.

Rozpoczyna się spotkanie! Pierwsze kopnięcie Forsella!

20:22

Szybka analiza składu. Trener Bartoszek trochę pomieszał, przede wszystkim taktycznie. Wyżej w środku pola, jako rozgrywający ustawiony został Jakub Żubrowski. Petteri Forsell natomiast zagra jako wysunięty napastnik.

20:16

Na początek smutne informacje. Korona na 100 procent spadnie z PKO Ekstraklasy. Tak przynajmniej wygląda z tabeli. Wisła Kraków właśnie wygrała z ŁKS-em, a to znaczy, że już nie ma możliwości, żeby przeskoczyć Białą Gwiazdę. Ostatnie cztery spotkania będą więc pożegnaniem Korony z najwyższą ligą. Oby nie na długo.

20:14

Witamy serdecznie prosto z Suzuki Areny. Czekamy rozpoczęcie meczu. W tej chwili trwają ostatnie minuty rozgrzewki. Na relację zaprasza Mateusz Kępiński.

19:40
19:31
17:51

Zapraszamy na naszą relację NA ŻYWO. Początek meczu o godz. 20:30.

TOM2020-07-03 22:08:03
Panowie, wszyscy wiedzą że: Była Będzie Jest Korona MKS!
Bez2020-07-03 21:37:49
Wstydu prezes
Pasztetowa2020-07-03 20:56:37
Wolę wypić amarrno niż karnet kupic na new sezon
Protest2020-07-03 20:54:35
Nie idziemy na ostatni mecz w kc aw 1 ogolnie nie bo nikt nie bedzie mimowil.
Nikt z zewnatrz2020-07-03 20:52:40
Jakim trzebabyc superglu
Czemu2020-07-03 20:51:26
W mpkmzk etc są gorące stołki a tu nic
Presidend2020-07-03 20:44:20
Nic sienie stalo .- liga wita i wicher kostomloty.A wiec 4 liga.Kto sie zaklada.
Miejtwarz2020-07-03 20:39:18
Prezes odejdzodejdznim nas trafi cos
Ulo2020-07-03 20:26:04
Te z mlyna krzycza wszyscy razemnic sie nie stalo nic sisniestalo wodzu z gniazda nie cpajtyle
jaNO2020-07-03 20:15:11
3/4 składu nie zobaczymy w 1lidze. Po co ich wystawiać ? Ktoś wie ?
Tr2020-07-03 19:58:46
Po zwycięstwie Wisły czeka nas arcy ważne i arc ciekawe spotkanie spadkowiczów o ...ZŁOTE KALESONY