Chcieliśmy tego bardziej niż oni! Graliśmy jakby to była ostatnia minuta naszego życia

28-04-2019 12:08,
Marcin Długosz

- Nie mogę w to uwierzyć! To był nasz najlepszy mecz w tym sezonie. Musimy teraz grać mądrze i jeszcze lepiej, a zajdziemy do Final Four – nie posiadał się ze szczęścia po 10-bramkowym zwycięstwie z PSG bramkarz PGE VIVE, Vladimir Cupara.

Przyczyna tak okazałej wygranej? - Chcieliśmy tego bardziej niż oni! Doskakiwaliśmy do każdej piłki jakby to była ostatnia minuta naszego życia. To zadecydowało o tym meczu – stwierdził Serb.

REKLAMA

I mimo tego, że rozegrał znakomity mecz, zachowuje skromność. - Najlepsza była dziś drużyna. Miałem dużą pomóc od obrony. Jestem bardzo szczęśliwy! – podkreślił zawodnik kieleckiego zespołu.

Rewanż już w nadchodzącą niedzielę w stolicy Francji. - Musimy być spokojni. Jeśli podejdziemy do tego na zasadzie, że będzie łatwo, to pojawią się problemy – odparł Cupara.

I odniósł się do wsparcia z trybun: - Kibice byli fantastyczni! Bardzo się cieszę i uwielbiam tych fanów, są najlepsi w Europie. Bardzo im dziękuję, jestem… Nie wiem, co jestem! Wszystko! Bez kibiców byśmy tego nie zrobili!

- Teraz potrzebujemy kibiców też w Paryżu. Proszę! – zakończył bramkarz PGE VIVE.

fot. Anna Benicewicz-Miazga

Wasze komentarze

?2019-04-28 12:56:54
To czemu cupara boi sie konkurencji wolfa i odchodzi po sezonie? Nie ma ambicji sportowca i nie chce walczyć o nr 1 w bramce..?
Kibic2019-04-28 16:22:09
Raczej chodzi o kwestie finansowe. Veszprem lepiej płaci.
Adamd2019-04-28 16:38:53
Nie wiem, co wszyscy z tym Wolffem? Facet nie jest nr 1 w klubie, ani w reprezentacji. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby Kornecki okazał się lepszy.

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group