Miedź Legnica - Korona Kielce. Gdzie obejrzeć mecz w TV?

17-08-2018 10:11,
Redakcja

Po dwóch zwycięstwach z rzędu piłkarze Korony Kielce stają przed kolejną szansą powiększenia punktowego dorobku. Dziś wieczorem zagrają w Legnicy z Miedzią, która do tego spotkania podchodzi po trzech przegranych z rzędu. Informujemy, gdzie można obejrzeć to spotkanie w telewizji. 

Transmisja potyczki kielczan z legniczanami rozpocznie się już o godz. 20 na antenie Canal+Sport. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi trzydzieści minut później. 

REKLAMA

Mecz będzie częścią "Super Piątku", który w roli gospodarza poprowadzi Cezary Olbrycht, natomiast jego gościem będzie Andrzej Juskowiak. Mecz skomentuje z kolei duet komentatorów: Robert Skrzyński - Remigiusz Jezierski. Na murawie będą pracować Sonia Śledź, Żelisław Żyżyński oraz Bartosz Ignacik.

Przypominamy również o naszej relacji zdjęciowo-tekstowej, którą rozpoczniemy od podania składów meczowych obu drużyn.

Relacja NA ŻYWO - kliknij TUTAJ

Mecz dodatkowo będzie można obejrzeć w internetowej platformie Canal+Sport Online, ale ta usługa dostępna jest tylko dla abonentów.

Transmisja TV: Canal+Sport, Stream w internecie: Canal+Sport Online, Relacja live: CKsport.pl

fot: Maciej Urban

Wasze komentarze

miki2018-08-17 15:42:36
Panowie króciutko , zapadły wam w pamięci słowa Francka de Boera : napastnik za głęboko się cofa . Nie mnie ustalać taktykę lecz pamiętam jak ja grałem co wpajał mi jako napastnikowi trener : masz grać na linii z ostatnim obrońcą . Każdy kto ogląda mecze słyszy że napastnik pod własną bramką = gol .Życzę wam powodzenia i trzech pkt.

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group