Bartoszek: Te miesiące mocno wryły się w głowę. W następnym sezonie...

04-06-2017 20:39,
Redakcja

- Gratuluję Pogoni, a my wracamy do Kielc i możemy się cieszyć z 5. miejsca na koniec rozgrywek. Uważam, że ten mecz nie może zaciemnić obrazu naszej dobrej pracy - powiedział po porażce w Szczecinie trener Korony, Maciej Bartoszek.

Maciej Bartoszek (trener Korony): No cóż można dzisiaj powiedzieć... Przyjechaliśmy do Szczecina bardzo mocno zdziesiątkowania. Tak naprawdę pojawiło się dzisiaj 4-5 piłkarzy z drugiej drużyny, czyli czwartej ligi. Były problemy ze skompletowaniem linii obrony. Jeszcze uraz Bartka Kwietnia mocno skomplikował nam sytuację w trakcie spotkania. Przy mocno dysponowanej Pogoni, było ciężko odnieść tutaj jakiś korzystny wynik. Ale cieszę się, że mimo wszystko chłopaki walczyli i starali się. Choć część z nich dziś debiutowała. To dla nich duża lekcja. Gratuluję Pogoni, a my wracamy do Kielc i możemy się cieszyć z 5. miejsca na koniec rozgrywek. Uważam, że ten mecz nie może zaciemnić obrazu naszej dobrej pracy. Chciałem jeszcze skorzystać z okazji i podziękować drużynie, sztabowi, kierownikowi i obsłudze medycznej za dobrą współpracę. Te miesiące mocno wryły się w głowę i na pewno będę Koronie dalej kibicował. Będę trzymał kciuki za ten zespół w następnym sezonie.

Kazimierz Moskal (trener Pogoni): Nie powiem nic o meczu. Dziękuję wszystkim za cały sezon. W przyszłych rozgrywkach będę tej drużynie mocno kibicował.

—————————————————————————

Sponsor wyjazdu do Szczecina:

www.ckmediagroup.pl

Wasze komentarze

Icek Filsonowicz2017-06-04 21:00:09
A skrzynka szampana dla Wisły Płock wysłana?
kjbs2017-06-04 22:09:47
Trener Bartoszek,z wątpliwym bilansem meczy, z największą ilością straconych bramek w lidze, fuksem trafił do pierwszej ósemki po przegranym meczu, został na piątym miejscu po batach, zjednoczył zespół tak, że niektórzy specjalnie łapali żółte kartki w przedostatniej kolejce, żeby przedłużyć sobie wakacje. Ale nie musi obawiać się o pracę. Ze znajomością języków obcych może spokojnie, bez stylizacji, dorabiać klaunem w angielskim cyrku.
do kjbs2017-06-05 09:45:23
Puknij się człowieku w czółko ,.... gdyby nie ten Gość (klauna jak go nazwałeś) to Korona dziś była by w 1 lidze a nie z "wątpliwym" bilansem i fuksem na 5 miejscu. Nie krzywdź Bartoszka ani drużyny tymi stwierdzeniami tylko sam poprowadź koronę na 5 miejsce ŁOMIE!

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group