REKLAMA

Czarna seria Czarnovii. Rywale uciekają

13-05-2013 13:43,

Nie tak wyobrażali sobie niedzielne spotkanie sympatycy Czarnovii. Kielczanie ulegli na własnym stadionie Polanom Pierzchnica 1:3, odnotowując trzecią porażkę z rzędu i piąty mecz bez zwycięstwa. Wygrali natomiast najgroźniejsi rywale kieleckiego zespołu w walce o utrzymanie w rozrywkach A-klasy.

Mecz dobrze układał się dla Czarnovii, która prowadziła w 30. minucie po samobójczym trafieniu jednego z zawodników gości. Druga połowa była już jednak kiepska w wykonaniu gospodarzy. Od 55 do 75 minuty Polanie zadali trzy ciosy, na które podopieczni Wojciecha Jagodzińskiego nie potrafili odpowiedzieć. Bramki dla pierzchniczan zdobywali Wojciech Kwaśniewski, Michał Klimek i Jakub Majewski.

Po tej porażce Czarnovia jeszcze bardziej pogorszyła swoją sytuację w tabeli. Swoje mecze wygrały bowiem drużyny GKS Górno i Astry Suchedniów, które znajdują się nad strefą spadkową. Już w niedzielę kielczan czeka wyjazdowy mecz z Victorią Górki Szczukowskie.

Autor: Mariusz Kogut

Źródło: kieleckapilka.pl

 

REKLAMA

Wasze komentarze

Czarek2013-05-14 20:40:20
Czarnovia musi wyjechać na mecz z Górkami Sz. dzień wcześniej, w lesie rozbiją namiot i jakoś chłopaki przenocują, rano kąpiel w Bryniczance i hajda na mecz !

Dodaj komentarz

Copyright © 2019 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group