REKLAMA

Z Zagłębiem po ciężkim treningu. „W czwartek byłoby już za późno”

04-02-2019 17:44,
Marcin Długosz

We wtorek, 5 lutego o godzinie 18:30, w Hali Legionów rozpocznie się ostatni mecz PGE VIVE Kielce przed wznowieniem rozgrywek Ligi Mistrzów. Rywal kielczan to Zagłębie Lubin, a gospodarze nie przystąpią do tego spotkania z dużą świeżością, gdyż będą po poniedziałkowym ciężkim treningu. - W czwartek byłoby już za późno, byśmy tak trenowali, więc dlatego tak postępujemy – wyjaśnia asystent trenera Tałanta Dujszebajewa, Uros Zorman.

Czy może to więc w większym stopniu rzutować na wtorkową postawę żółto-biało-niebieskich? -  To zależy od zawodników. Najważniejsze, żeby zagrali trochę tak, jak myślimy pod kątem sobotniego meczu z Kristianstad. No i oczywiście liczy się zdrowie – kwituje Słoweniec.

REKLAMA

Na parkiecie na pewno nie ujrzymy kontuzjowanych Luki Cindricia i Daniela Dujshebaeva. - Mam nadzieję, że wystąpią wszyscy pozostali – zarówno z Zagłębiem, jak i w sobotę w Lidze Mistrzów – mówi Zorman

- Zagłębie gra bardzo mocno w obronie. Myślę, że do tego trzeba przyłożyć największą uwagę. Musimy spróbować zdobyć dużo szybkich bramek, żeby nas nie zmęczyli – kończy słoweński szkoleniowiec.

fot. Anna Benicewicz-Miazga

 

REKLAMA

Wasze komentarze

Mmajk2019-02-04 19:42:19
@Cksport... Znowu głośno o problemach Vive. Cindrica kusi PSG Wolff niby kręci nosem... Jako wasz wierny czytelnik zobowiązuje was do jakiegoś zainteresowania się sprawa. My kibice mamy prawo wiedzieć co się dzieje
czesio2019-02-04 21:39:27
Jeżeli dobrze zrozumiałem prezesa w wywiadzie dla Radia Kielce, do 10.02. powinna być podjęta decyzja czy do grona sponsorów dołączy kolejny .Tym razem koncern metalurgiczny z dużą kasą. Ale podobno stawia bardzo wygórowane warunki, z tym ,że nie są to słowa prezesa. Jeżeli się nie dogadają to.......niestety. 2,5 mln od miasta to może starczy na zaległości z stosunku do zawodników.

Dodaj komentarz

Copyright © 2019 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group