REKLAMA

Startujemy! Zbuduj markę pracodawcy z CKsport i MUP Kielce

16-04-2018 08:05,
CKsport.pl i Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Przed nami kolejne ważne wydarzenie, dla ludzi rozglądających się za nową pracą oraz - co w dzisiejszych czasach zdecydowanie ważniejsze - dla pracodawców poszukujących pracowników! Po raz dwudziesty pierwszy organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w Ogólnopolskich Targach Pracy. W tym roku - podobnie jak w latach ubiegłych - za ich organizację odpowiada Miejski Urząd Pracy w Kielcach. Targi wyróżnia również ich prestiżowa lokalizacja w halach wicelidera polskiego rynku wystawienniczego – Targów Kielce SA.

Każdego roku wydarzenie cieszy się dużym zainteresowaniem odbiorców - zarówno pracodawców, jak i osób bezrobotnych lub takich, które chcą dokonać zmian w swojej karierze zawodowej.

Mamy przyjemność - jako redakcja portalu CKsport.pl - zachęcić Was do wzięcia udziału w kolejnym naszym projekcie, w którym wespół z pracownikami MUP-u w Kielcach będziemy starali się Was odpowiednio przygotować do merytorycznego udziału w targach.

Tym razem jednak naszą propozycję kierujemy przede wszystkim do firm i przedsiębiorstw. "Zbuduj markę pracodawcy" - to hasło naszego cyklu, a przez najbliższe dni będziemy podpowiadać, jak skutecznie to uczynić.

O wszystkim przeczytacie w poszczególnych artykułach, które będą pojawiać się przez najbliższe dni.

Zapraszamy do działu: Ogólnopolskie Targi Pracy, tam znajdziecie komplet informacji.

XXI Ogólnopolskie Targi Pracy

Data: 25 kwietnia 2016 r. (środa), godz. 11:00 - 14:30

Miejsce: Targi Kielce - hala G

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Copyright © 2019 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group