REKLAMA

Złapiemy rywala za gardło i pokażemy mu jak grać na trudnym terenie

08-12-2016 08:36,
Krzysztof Węglarczyk

Podopieczni trenera Bartoszka stają przed niełatwym zadaniem. Stadion w Poznaniu to prawdziwa twierdza. Najbliższy rywal Korony Kielce nie przegrał na własnym stadionie od siedmiu spotkań. - Jestem przekonany, że złapiemy rywala za gardło i pokażemy mu na jak trudnym terenie musi zagrać – mówi obrońca „Kolejorza”, Jan Bednarek. 

- Jesteśmy w dobrej dyspozycji i mam nadzieję, że zdobędziemy trzy punkty w tym spotkaniu. Zawsze świetnie jest występować przed własnymi kibicami. Oczywiście na wyjazdy jedzie z nami wielu fanów i zawsze czujemy ich wsparcie, ale oczywiście najlepiej gra nam się u siebie – kontynuuje.

W ostatnim czasie Lech Poznań nie mógł narzekać na meczową nudę. „Kolejorz” po ligowym zwycięstwie z Zagłębiem, pokonał w Pucharze Polski krakowską Wisłę. W kolejnym ligowym starciu uległ jednak Jagiellonii. Warto odnotować, że wszystkie te spotkania Lech rozgrywał na wyjeździe. 

- Bardzo dużo ostatnio podróżowaliśmy. Zmęczenie z tych wyjazdów się nałożyło i mogło to mieć jakiś wpływ na wynik z Jagiellonią. Oczywiście nie możemy się tym tłumaczyć. Trzeba wyciągnąć wnioski i w kolejnych spotkaniach zagrać lepiej – twierdzi 20-latek.

To ostatnie spotkanie Lecha przed własną publicznością. Gospodarze chcą pozytywnym akcentem zakończyć obecny rok. - Chcemy wszystkim udowodnić, że nasza ostatnia porażka z Jagiellonią to tylko wypadek przy pracy – podsumowuje Bednarek.

wyp. i fot. lechpoznan.pl

Partnerem meczu jest wydawca: 

 

REKLAMA

Wasze komentarze

tomek622016-12-08 08:58:49
Bednarek ty to sie zlap za jajka znalozl sie pilkarzyna
Koroniarz2016-12-08 15:04:37
Dobrze powiedziane tomek
L2016-12-08 16:27:07
Remis będzie wielkim osiągnięciem , darujcie sobie te gadki dla skrzywdzonych

Dodaj komentarz

Copyright © 2019 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group