Druga odsłona charytatywnego treningu dla chorej kielczanki. Gościem specjalnym były mistrz świata w boksie

04-01-2022 14:25,
Michał Gajos

Akcja "Ćwiczymy dla Siwej" trwa dalej. Przed nami druga odsłona charytatywnego seminarium organizowanego przez Miejski Klub Sportów Walki Korona Kielce. Chętni ponownie wezmę udział w treningu, z którego dochody zostaną przeznaczone na leczenie Martyny Śliwy. Zajęcia poprowadzi były mistrz świata w boksie - Krzysztof "Diablo" Włodarczyk. 

Rzeczone seminarium odbędzie się 15 stycznia (sobota) w Miejskim Klubie Sportów Walk Korona Kielce przy ulicy Pocieszka 17. 

To drugie tego typu wydarzenie. Pierwsza część akcji odbyła się 20 grudnia minionego roku, a gościem specjalnym był brązowy medalista olimpijski w zapasach - Damian Janikowski. 

Przypomnijmy.

Wejściówki na to wydarzenie można nabywać u patronów całej inicjatywy – w sklepie kibica D3G Fanstore oraz Miejskim Klubie Sportów Walki Korona Kielce. Cena za trening wynosi 100 zł, a ilość miejsc jest ograniczona do 60. 

Dochód z tej akcji będzie jednak jedynie kroplą w morzu potrzeb. Celem jest zebranie 200 tys. zł, więc każdą osobę, która chcę pomóc, ale klimat sali ćwiczeniowej jest jej obcy, odsyłamy po adres zbiórki: https://zrzutka.pl/32fhat

Na oficjalnym Facebook'u akcji czytamy:

Zapraszamy wszystkich miłośników boksu na charytatywne Seminarium z byłym mistrzem świata organizacji WBC oraz mistrzem świata organizacji IBF w kategorii junior ciężkiej Krzysztofem '' Diablo'' Włodarczykiem. Cel naszego treningu jest jeden! Pomoc w zebraniu kwoty potrzebnej na zakup leków o kwocie 200 tys. złotych dla naszej koleżanki Martyny Śliwy która od 11 lat choruje na stwardnienie rozsiane. Walczy o lepsze samopoczucie a my musimy jej pomóc wygrać tę nierówną walkę.

Cena za trening: 100 zł

Ilość miejsc: 60

Czas trwania: 2h

Cały zysk z seminarium będzie przekazany dla Martyny!

fot. Facebook/ćwiczymy dla siwej.

 

Projekt i wykonanie: CK Media Group