Po spektakularnym zwycięstwie Korony Kielce, czas na kolejny mecz. Bilety w sprzedaży

27-10-2021 12:42,
Maciej Urban

Wielkimi krokami zbliża się następne spotkanie w ramach Fortuna Pucharu Polski. Tym razem żółto-czerwoni zagrają u siebie ze Stomilem Olsztyn. Wejściówki na to starcie są już w sprzedaży. 

Rywalizacja w ramach 1/16 finału odbędzie się już 3 listopada, czyli w środę. Początek zaplanowany został na godzinę 16.00. Kielczanie są jedną z 32 drużyn, jakie wezmą udział w tej fazie turnieju. 

Przypomnijmy, że w poprzedniej rundzie, po zaciętym meczu i dogrywce, kielczanie prowadzeni przez trenera Dominika Nowaka pokonali 4:3 ekstraklasową Wisłę Płock. Teraz los przydzielił ich do drużyny z tej samej klasy rozgrywkowej. 

Transmisję z meczu Korona - Stomil przeprowadzi stacja Polsat Sport, ale warto to spotkanie zobaczyć na żywo, na kieleckiej Suzuki Arenie. Karnetowicze wejdą za darmo, natomiast pozostali już mogą kupować bilety. Są one dostępnej TUTAJ. 

Jeśli kielczanie awansują dalej, ich kolejnego przeciwnika wyłoni losowanie. Mecze 1/8 finału zaplanowano na 1 grudnia, a kolejnych faz w nowym roku - 9 marca, 13 kwietnia, a finał 2 maja w Warszawie na PGE Narodowym.

Fot. Grzegorz Ksel

Projekt i wykonanie: CK Media Group