SONDA: Kto był najlepszym piłkarzem Korony Kielce w meczu z Zagłębiem Sosnowiec?

28-09-2021 08:55,
Mateusz Kaleta

Tym razem Korona Kielce nie zagrała wielkiego meczu. W Sosnowcu tylko podzieliła się punktami z ostatnim w tabeli Zagłębiem 0:0. Pomimo przeciętnego widowiska, żółto-czerwoni wrócili do Kielc z punktem, a my tradycyjnie pytamy - kto był najlepszym piłkarzem tego spotkania?

Kielczanie zagrali ten mecz bez swojego czołowego napastnika, Adama Frączczaka. Na ławce rezerwowych usiadł też podstawowy dotąd prawy obrońca Grzegorz Szymusik. Szansę od początku dostali Adrian Danek, czy Dawid Błanik.

Żółto-czerwoni zagrali tym razem jednak poniżej oczekiwań. Więcej sytuacji podbramkowych mieli gospodarze - w 11. minucie w słupek trafił Kacper Smoleń, a w drugiej połowie na wysokości zadania kilka razy stanął Konrad Forenc. Dla 29-letniego bramkarza było to szóste czyste konto w dziesiątym meczu w tym sezonie.

W grze żółto-czerwonych trudno było szukać dynamiki, agresji i przebłysków indywidualnych piłkarzy. Na dodatek drużyna Korony kończyła mecz w dziesiątkę po tym, jak czerwoną kartkę za dwie żółte otrzymał Mario Zebić.

Gdzie zatem, pomimo słabszej formy, szukać pozytywów? Zapraszamy do udziału w pomeczowej sondzie z wyborem najlepszego piłkarza meczu.

fot: Mateusz Kaleta

Projekt i wykonanie: CK Media Group