Bertus Servaas prosto z serca: Powiedzcie całemu światu, co robimy! Rok 2021 może należeć do nas

24-12-2020 09:05,
Mateusz Kaleta

To był trudny rok dla Łomży Vive Kielce. Pandemia i trudna sytuacja finansowa zmusiła Bertusa Servasa do wycofania się ze swoją firmą VIVE ze sponsorowania klubu sportowego. Holender pozostał jednak prezesem klubu i po znalezieniu nowego, mocnego sponsora, firmy Van Pur S.A., dziś może z dużymi nadziejami patrzeć w przyszłość. Szef kieleckiego klubu wyraził swoje płynące z serca uczucia na spotkaniu wigilijnym całego klubu. Złożył zawodnikom wyjątkowe życzenia, a odrobinę kulis zdradził Paweł Papaj - klubowy dyrektor ds. Marketingu.

Latem Łomża Vive Kielce stanęła na rozdrożu. Głośno mówiło się o problemach finansowych klubu, istniało także realne zagrożenie, że z klubem pożegnają się najlepsi zawodnicy, a z europejskiego potentata zespół stanie się ligowym średniakiem. Tymczasem mistrzowie Polski kończą rok na pierwszym miejscu w grupie Ligi Mistrzów, fotelu lidera PGNiG Superligi i z ogromnymi ambicjami na kolejny rok.

A to dopiero pierwszy rok zapowiadanej przebudowy i odmłodzenia składu. To, jak świetną ekipę udało się stworzyć pokazuje fakt, że wielu zawodników już teraz podpisało z klubem nowe, długie umowy.

W tym trudnym roku, targanym zarożeniem epidemicznym na całym świecie, także święta Bożego Narodzenia będą inne. Mistrzowie Polski nie spotkali się na tradycyjnej Wigilii w klubie, ale zrobili spotkanie online. Bertus Servaas zadzwonił do zawodników i pracowników klubu. Złożył wyjątkowe życzenia.

- Przy okazji świąt powiedzcie całemu światu, że jestem dumny z tego, co wspólnie robimy! Mieliśmy w tym roku chwile radości, chwile zwątpienia, ale zawsze jesteśmy rodziną i trzymamy się razem. To nasz największy sukces. Wyczekuję 2021 roku, który może należeć do nas. Jesteście znakomitą młodą drużyną i jako klub możemy osiągnąć bardzo dużo, chociażby awans do FinalFour LM. Liczę na Was, jak dotychczas, w każym meczu, ale tak samo jak cały klub - jestem oparciem w każdej sytuacji. Wszyscy gramy razem. Jestem przekonany, że jesteśmy dumą sportowej Polski i naszych Kielc. Życzę Wam i Waszym rodzinom dużo zdrowia, wspaniałych Świąt i mam nadzieję, że szybko wrócimy do normalności i wspaniałych meczów z naszymi najlepszymi kibicami. Znajdźcie dobrą energię w te Święta, by mieć jej pod dostatkiem w 2021 roku. Z głębi serca dziękuję za to, co dotychczas! - powiedział do zawodników i pracowników Bertus Servaas.

Niektórzy zawodnicy mistrzów Polski, targani koronawirusem, przebywają jeszcze na kwarantannie. Inni - rozpoczęli już urlopy. Kielczanie wrócą do rywalizacji w Nowym Roku. Runda rewanżowa PGNiG Superligi rusza 6 lutego. 

fot: Patryk Ptak

Prokoder Studio
Reklamy Kielce: Kasetony reklamowe, szyldy,
oklejanie witryn, samochodów i autobusów, drukarnia
wielkoformatowa,
gadżety reklamowe, strony internetowe, projekty graficzne, gadżety
reklamowe

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group