01-10-2020 09:24,
fot: Grzegorz Ksel

Na pewno nie tak środowy wieczór wyobrażało sobie 1788 kibiców, jacy zasiedli na Suzuki Arenie. Udany kwadrans nie wystarczył, aby Korona Kielce sięgnęła po punkty z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza. "Słonie" zadały trzy ciosy, a mogły wygrać jeszcze wyżej, bo obrona drużyny ze Ściegiennego komplenie w tym meczu nie istniała. Galerię zdjęć z tego pojedynku przygotował Grzegorz Ksel.

jaNO2020-10-01 10:05:01
Zdeklasowany to został trener. Nie zareagował na zmianę sytuacji na boisku w pierwszej połowie, na totalny chaos i taktykę Niecieczy. Zawodnicy zostali zostawieni sami sobie. Na sektorze było marzenie żeby tylko dotrwać do przerwy z 0:1 a w tym czasie Pan Baroszek przechadzał się wte i wewte z rękami w kieszeniach. Piłkarze są słabi ale to nie oznacza że nic nie dało się zrobić. Do przerwy uczciwie powinno być 0:5. Gdzie był trener ???