W szatni różne osoby są przybite. Każdy jest wkurzony, ale każdy siebie wspiera

17-09-2020 09:01,
Redakcja

- Jeśli poddamy ten mecz analizie, to błędy można znaleźć wszędzie. Kilka błędów w obronie, niedostosowany blok, przegrane pojedynki jeden na jeden i brak komunikacji w końcówce. Tyle mogę powiedzieć na gorąco. Po analizie będzie można pewnie tych błędów znaleźć dużo, dużo więcej. Jestem zdenerwowany, ale jak się uspokoję, to znajdę też więcej pozytywów - mówi po porażce z SG Flensburgiem-Handewitt Tomasz Gębala, lewy rozgrywający Łomży Vive Kielce.

Kielczanie przegrali z Niemcami 30:31. O porażce zdecydowała słaba końcówka, w której mistrzowie Polski stracili wypracowaną wcześniej trzybramkową przewagę.

A gdzie w takim razie szukać pozytywów? - To na pewno fajna, konsekwentna gra w ataku w pierwszej połowie. Bardzo dobrze bronił też Andy Wolff. Potem plan na ten mecz troszkę nam się załamał, ale to wynikało też ze świetnej gry w obronie i bramkarza Flensburga. To czołowy zespół Niemiec i z nimi jest ciężko wygrać - zaznacza lewy rozgrywający.

Bardzo przybity po tym meczu był Uladzislau Kulesz, który był najskuteczniejszym zawodnikiem kieleckiej drużyny. Zdobył osiem bramek w dziesięciu próbach.

- Życzyłbym mu, aby w każdym meczu tak rzucał. Wtedy ja mogę biegać tylko do obrony i nie pojawiać się w ogóle w ataku. Dzisiaj każdy go wspiera, w szatni są różne osoby przybite. Ja też jestem zdenerwowany tym meczem. Mieliśmy dwa punkty na wyciągnięcie ręki i nie dowieźliśmy jej do końca. Patrząc na przebieg mecz, to te trzy bramki to była wysoka przewaga - podkreśla konkurent Białorusina na pozycji. 

- Każdy jest wkurzony, ale też każdy siebie wspiera. Za trzy dni mamy mecz w Zabrzu, a potem Pick Szeged. On też jest bardzo dobrym zespołem i będzie bardzo ciężko, ale musimy ten mecz wygrać - kwituje dwumetrowy zawodnik.

fot: Anna Benicewicz-Miazga

Prokoder Studio
Reklamy Kielce: Kasetony reklamowe, szyldy,
oklejanie witryn, samochodów i autobusów, drukarnia
wielkoformatowa,
gadżety reklamowe, strony internetowe, projekty graficzne, gadżety
reklamowe

Wasze komentarze

Gwiazdory jeb....2020-09-17 10:13:29
Jak można tak frajersko grać??? To jest nie do pomyślenia! To w pale się nie mieści!
Jola2020-09-17 12:32:08
W twojej płockiej pale niewiele się mieści.
@Jola2020-09-17 13:33:31
Jestem z Kielc jakbyś chciała wiedzieć. Weź się lepiej za zmywanie garów i jazda do kuchni.
@@Jola2020-09-17 19:39:25
To że jest z Kielc to neguje faktu że jesteś prostakiem. Przez cały mecz graliśmy słabo w obronie, tylko tuszował to w I połowie Wolff. Odszedł Blaż, Mati i mamy problemy na dwójkach, trochę wody w Silnicy upłynie zanim to się zacznie zazębiać. Formę to mamy mieć na wiosnę i wtedy będziemy dużo bardziej zgrani.
@@@Jola2020-09-17 22:00:16
Większej prostaczki od ciebie to nie ma. Pozdrowienia środkowym palcem.Bez odbioru blacio.
@@@Jola2020-09-17 22:15:14
Formę to trzeba mieć od początku do końca sezonu. Tak przygotowują drużyny z Bundesligi ich specjaliści. Od lat !!! Inną sprawą jest zgranie zespołu. Na to rzeczywiście potrzeba czasu.

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group