PGE VIVE Kielce - Orlen Wisła Płock. Gdzie obejrzeć mecz w TV?

04-02-2020 09:22,
Mateusz Kaleta

Długo już rewanżowe spotkanie "świętej wojny" nie budziło takich emocji! Stawka toczy się o pierwsze miejsce w tabeli, które na półmetku rozgrywek należy do Orlen Wisły Płock. Aby PGE VIVE Kielce wróciło na fotel lidera, musi pokonać dziś w swojej hali odwiecznego rywala wyżej, niż jedną bramką. Drużyna, która zajmie pierwsze miejsce na koniec sezonu zasadniczego, będzie miała przywilej gry rewanżowego meczu w finale PGNiG Superligi przed własną publicznością. Informujemy, gdzie obejrzeć szlagierową "świętą wojnę".

Mecz będzie można oglądać nie tylko telewizji! Transmisja będzie dostępna również w Internecie oraz aplikacji mobilnej.

REKLAMA

Relację z z tego meczu przeprowadzi stacja TVP Sport i będzie ona dostępna zarówno w kanale telewizyjnym TVP Sport, jak i na stronie internetowej sport.tvp.pl. Co warte podkreślenia - kibice będą mogli śledzić ją również na YouTube na kanale stacji.

Przedmeczowe studio wystartuje o godz. 18:05, samo spotkanie rozpocznie się o godz. 18:30. Mecz skomentują Maciej Iwański i Iwona Niedźwiedź.

Zapraszamy także na łamy naszego portalu, gdzie przeprowadzimy relację NA ŻYWO z tej rywalizacji. Początek o godz. 18:30.

Relacja NA ŻYWO - kliknij TUTAJ

Transmisja w TV: TVP Sport

Stream w internecie: sport.tvp.pl, kanał TVP Sport na YouTube

Relacja NA ŻYWO: CKsport.pl

fot: Anna Benicewicz-Miazga

Wasze komentarze

G2020-02-04 18:13:13
Nie będzie wesoło Kielce całe we łzach utoną
Sloik2020-02-04 21:40:43
Wnet PGEVive Warszawianka hihi izolki duxxa
@G2020-02-04 21:41:26
Co za Gxxno plockie

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group