PGE VIVE Kielce

29:20

Orlen Wisła Płock

20:11

To był jednostronny mecz! PGE VIVE dało pokaz siły, a Orlen Wisła Płock nie istniała. Takie "święte wojny" to my lubimy! Dziękujemy za uwagę!

60. minuta (29:20)

I jeszcze jeden gol dla Orlenu. Koniec meczu!

60. minuta (29:19)

Moryto i znów piłka w siatce. To był ostatni gol tego meczu?

59. minuta (28:19)

I jeszcze jeden gol dla Orlen Wisły - tym razem jego autorem Mlakar.

58. minuta (28:18)

Żabić odpowiada golem. To już sama końcówka.

57. minuta (28:17)

Pierwszy gol w tym meczu w wykonaniu Jurkiewicza.

56. minuta (27:17)

Igropulo celnie trafia z karnego i jest 27:17.

55. minuta (27:16)

Stevanović zatrzymał Daniela Dujszebajewa.

54. minuta (27:16)

54. minuta (25:16)

Na otarcie łez dla Orlenu Wisły trafia Żabić.

53. minuta (27:15)

I znów Moryto, po kontrze! Już jest +12!

52. minuta (25:15)

Moryto rzuca z karnego i to gol nr 26 dla PGE VIVE.

51. minuta (25:15)

Wszedł do bramki Kornecki i broni rzut z drugiej linii!

50. minuta (25:15)

"Nafciarze" bardzo pogubieni, zostawiają kielczanom mnóstwo miejsca na parkiecie. Zupełnie nie kryty rzuca teraz z koła Julen Aginagalde.

49. minuta (24:15)

Vujović trafia w poprzeczkę.

48. minuta (24:15)

Już szósta dzisiaj kara dla Orlenu Wisły Płock, a ukarany ją Michał Daszek.

47. minuta (24:15)

Sprytny rzut Stelmalma, który zaskoczył bramkarza PGE VIVE.

46. minuta (24:14)

Alex Dujshebaev trafia z... koła! Stevanović bez szans.

45. minuta (23:14)

Przed chwilą po golu zdobyli Aginagalde i Jachlewski, potem jednak kara dla Guillo i odpowiedź Mlakara. Obecnie na zegarze 45 minuta i prowadzenie PGE VIVE 23:14.

44. minuta (23:13)

Mamy dziś pecha, bo znowu mieliśmy problemy techniczne. Ale już nadrabiamy! Na boisku nic się nie zmienia - tam dalej wyraźne i wysokie prowadzenie PGE VIVE Kielce!

33. minuta (16:9)

Odpowiada błyskawicznie Kulesz.

32. minuta (15:9)

I drugi gol dla gości! Autorem Matulić.

31. minuta (15:8)

Pierwszy gol po przerwie dla Orlenu Wisły! Gola trafia Żiga Mlakar.

30. minuta (15:7)

Zaczynamy drugą połowę! Uderza Blaż Janc, ale broni Stevanović!

0. minuta (15:7)

W pierwszej połowie PGE VIVE imponowało grą w obronie, a Andreas Wolff zaliczył aż 57% skutecznych obron. Czas powtórzyć to po przerwie!

255. minuta (15:7)

Koniec pierwszej połowy! Kończy ją niecelny rzut Stelmalma, a PGE VIVE wygrywa już 15:7. To była różnica klas!

29. minuta (14:7)

Aj, pomylił się teraz Kulesz, który niecelnie podał do Jachlewskiego i piłka trafia w ręce rywali.

29. minuta (15:7)

Co za kontra w wykonaniu kielczan! Najpierw świetna interwencja w obronie, a potem Arek Moryto biegnie sam z piłką przez całe boisko i pokonuje Morwaskiego. Już 15:7, niesamowite!

28. minuta (14:7)

Moryto pewnie zamienia karnego na gola, a "Nafciarze" grają bez Żabicia, który otrzymał dwie minuty kary.

28. minuta (13:7)

W odpowiedzi celnie Szita.

27. minuta (13:6)

Nieskuteczność przełamuje Arek Moryto! I już jest 13:6.

26. minuta (12:6)

Mamy chwilowy pokaz nieskuteczności z obu stron, bo teraz Stenmalm trafia tylko w słupek!

Stevanović broni rzut Kulesza i to dwa razy z rzędu! Białorusin nie może się przełamać.

25. minuta (12:6)

Igropulo rzuca z drugiej linii, ale niecelnie!

24. minuta (12:6)

PGE VIVE psuje kolejną akcję w ataku, a tym raz to z powodu faulu Aginagalde. Orlen Wisła ma szansą podgonić wynik.

23. minuta (12:6)

Kulesz popełnił błąd i to goście odpowiadają bramką.

22. minuta (12:5)

Czas dla trenera Talanta Dujszebajewa. PGE VIVE ma od samego początku wszystko pod kontrolą!

21. minuta (12:5)

Aguinagalde podwyższa wynik meczu na 12:5.

20. minuta (11:5)

Mindegia do koła, tam jest Żabić, trafia, ale... gra sędziowie wcześniej zasygnalizowali błąd!

19. minuta (11:5)

Czas dla trenera Sabate.

I jeszcze raz Białorusin dziurawi siatkę rywali nad podwójnym blokiem!

18. minuta (9:5)

Bomba w wykonaniu Kulesza i PGE VIVE znów ma pięć bramek przewagi!

17. minuta (9:5)

Piękną bramkę zdobywa Daszek! Jest 9:5

17. minuta (9:4)

Wolff broni, Alex rzuca na pustą bramkę!

16. minuta (8:4)

Szanse się wyrównują za sprawą kary dla Jurkiewicza.

15. minuta (8:4)

Alex Dujshebaev do Kulesza i mamy piękną bramkę! A dodatkowo Orlen Wisła traci Mlakara, który przeszkadzał Białorusinowi przy rzucie.

14. minuta (6:4)

Dwie szybkie akcje Wisły i "Nafciarze" zmniejszają straty do 6:4.

13. minuta (6:2)

Przed chwilą swój pierwszy niecelny rzut w tym sezonie oddał... Mateusz Jachlewski.

12. minuta (6:2)

Witamy, witamy! Na zegarze dwunasta minuta, a my z małym poślizgiem meldujemy się z Hali Legionów. Czas na wielkie emocje z ligową piłką na najwyższym poziomie! PGE VIVE - Orlen Wisła Płock! W tym momencie na tablicy wynik 6:2 dla kielczan.