REKLAMA

Nietypowe przygotowania Korony. Gnjatić i Kovacević mają problemy zdrowotne, wraca Radin

14-08-2019 16:23,
Mateusz Kaleta

Nietypowo, bo aż pięć dni przed meczem z Pogonią Szczecin spotkał się z dziennikarzami Gino Lettieri, trener Korony. Z tego względu niewiele wiadomo jeszcze o sytuacji kadrowej zespołu na to spotkanie. Drużyna rozpoczęła przygotowania bez dwóch podstawowych piłkarzy: - Gnjatić i Kovacević trenują indywidualnie. Nie jesteśmy pewni, czy będą brani pod uwagę do kadry meczowej - mówi trener drużyny.

ZOBACZ TAKŻE: Milan Borjan nadal szaleje między słupkami

- "Kova" ma problemy z mięśniami i w jego przypadku dwa, trzy dni powinny przynieść poprawę sytuacji. Jeśli chodzi o Gnjaticia, to miał lekkie naderwanie mięśnia i musimy być z nim bardzo delikatni - podkreśla opiekun zespołu.

REKLAMA

Dobrą informacją jest natomiast powrót do treningów z zespołem Milana Radina. Serb od początku sezonu był oszczędzany przez trenera, ponieważ latem nie miał zbyt wiele odpoczynku. Liga w Kazachstanie skończyła grać dopiero 30 czerwca, a już w drugim tygodniu lipca musiał stawić się w Kielcach. - Milan wraca do treningów. Teraz potrzebujemy kilku dni, aby określić jego przygotowanie i przydatność do zespołu – przyznaje Lettieri.

Kielczanie w tym tygodniu przygotowują się do ligowego meczu bardzo nietypowo. Korona trenuje w środę dwa razy, w czwartek raz, a piątek ma... wolny. - Później zostaną nam trzy dni pełnych treningów do meczu i ważne, żeby zespół był na nich skoncentrowany. Normalne przygotowanie do meczu trwa od czwartku do soboty. Gdybyśmy chcieli to przedłużyć do poniedziałku, to byłoby to trochę za długo - tłumaczy opiekun zespołu.

fot: Grzegorz Ksel

 

 

REKLAMA

Wasze komentarze

19732019-08-14 16:54:49
Jest nowy post więc znowu macie wspaniali kibice okazję żeby wykazać się kto najlepiej ponarzeka, że trener zły, że transfery źle, że mistrza nie ma. No dalej nie opieracie się.
kadra2019-08-14 17:36:11
jest szeroka wiec spokojnie za Gnjaticia albo Zalazar czy nawet Sewerzyński są naturalnymi zmiennikami. Cebula koniecznie na srodek pomocy bo na bokach nie daje 100%, po co marnowac jego potencjal wystawiajac go na skrzydle? Na skrzydlach i tak jest sporo zawodnikow do wyboru Pucko Jukic Lioi Đuranović czy nawet Szelagowski (w meczu CLJ bardzo dobrze gral z Gornikiem widac ze w formie i doswiadczenie wieksze mimo 16 lat)
kibic2019-08-14 18:16:52
tylko nie Jukic . Dużo lepszy był Długosz co potwierdza w Warcie.
Romeczek2019-08-14 20:15:51
Gino niech wreszcie zagra bramkarz!!!
Wychudzone, zastraszone ogórki meczu nie wygrają2019-08-15 08:27:22
Tymi metodami wychowawczymi można tylko przegrać ! Wszystkich z charakterem powyrzucali i teraz grają niedożywionym anorektykami. Dalej tak despoci a obudzicie się w 1 lidze.

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group