CLJ: Liderująca Korona zagra w Kielcach z rozpędzoną Cracovią. Transmisja w internecie!

12-03-2019 16:11,
Mateusz Kaleta

Bardzo ciekawie zapowiada się najbliższy mecz Korony Kielce w Centralnej Lidze Juniorów. Kielczanie rozpoczną 19. kolejkę spotkań bardzo wcześnie, bo już w czwartek, kiedy podejmą na własnym stadionie Cracovię. "Pasy" rozpędzone są nie tylko w LOTTO Ekstraklasie, ale też w Centralnej Lidze Juniorów, gdzie w ubiegłym tygodniu zaaplikowali aż pięć bramek Górnikowi Zabrze. Transmisję spotkania Korony z Cracovią przeprowadzi na żywo kanał Łączy Nas Piłka.

Juniorzy Korony dobrze rozpoczęli rundę wiosenną wygrywając na oczach selekcjonera Michniewicza 3:2 w Gdyni z Arką. Kielczanie są niekwestionowanym liderem rozgrywek, ale na przeszkodzie staje im teraz wymagający rywal, który postara urwać faworytowi punkty. W ubiegłym tygodniu zespół z Krakowa pokonał 5:2 Górnika Zabrze.

REKLAMA

Młodzie Koroniarze z pewnością liczą jednak na poprawę skuteczności. Gdyby ta była lepsza, spotkanie w Gdyni mogli rozstrzygnąć znacznie wcześniej, niż dopiero w samej końcówce.

W tym sezonie Korona przegrała zaledwie dwa mecze - oba na swoim stadionie. W rundzie jesiennej podopieczni trenera Marka Mierzwy znacznie lepiej radzili sobie na wyjazdach, gdzie prezentowali lepszą formę niż przed własną publicznością. Teraz otwiera się przed nimi nowa runda, ale cel pozostaje ten sam. Skład został wzmocniony kilkoma nowymi zawodnikami, którzy mają pomóc Koronie w drodze po mistrzowski tytuł.

Czwartkowy mecz Korony Kielce z Cracovią rozpocznie się o godz. 15:30 na stadionie przy ulicy Szczepaniaka. Wstęp wolny. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi na żywo na platformie YouTube kanał Łączy Nas Piłka.

fot: Paweł Jańczyk / Korona Kielce

 

Wasze komentarze

big mac2019-03-12 17:50:28
…..z chęcią to lukne

Projekt i wykonanie: CK Media Group