Kto był najlepszym piłkarzem Korony Kielce w meczu z Wisłą Kraków (sonda)

10-03-2019 09:59,
Redakcja

Po klęsce z Zagłębiem Sosnowiec odstąpiliśmy od przeprowadzania sondy dotyczącej wyboru najlepszego zawodnika Korony Kielce w tym spotkaniu. Porażka 2:6 z Wisłą Kraków również wykracza daleko poza granice przyzwoitości, jednak jest ona owocem przede wszystkim fatalnej drugiej połowy – nie wszystkie 90 minut tego spotkania żółto-czerwoni muszą zakwalifikować jako katastrofalne. Z tego powodu tym razem zapraszamy do oddania głosu.

Wszystko co dobre dla kieleckiego zespołu wydarzyło się w tym spotkaniu przed przerwą. Gol z rzutu wolnego Wato Arweladze i trafienie Gruzina głową po świetnym dośrodkowaniu Mateja Pucki otworzyły jednak drogę nie do zwycięstwa, a do całkowitego zaćmienia i wyjątkowo bolesnej porażki.

Mimo wszystko zachęcamy do wzięcia udziału w naszej tradycyjnej sondzie.

lucas_ck2019-03-10 10:31:59
naprawde musicie to robic??? ja sie wstrzymam z glosowaniem
Najlepszy dziś....2019-03-10 10:36:20
... Misiek... 6 strzałów (celnych) i sześć goli... Super
Może to nie najlepszy moment ale2019-03-10 10:41:40
Może mi ktoś podać tytuł muzyki która leciała przed tym, gdy piłkarze wychodzili na boisko jest to sama melodia. Odwdzięcze się.
Szachraj2019-03-10 11:04:30
Tytuł utworu to"Marsz Żałobny"
koniec Miska2019-03-10 11:06:51
szybciutko stracil forme, dawac Hamrola
konkretny2019-03-10 11:09:16
Miśkiewicz był najlepszym zawodnikiem , ale Wisły!!!
Po co ta sonda?2019-03-10 11:18:46
Zróbcie inna, np o poparcie dla trenera! To on odpowiada za wyniki, jak ma resztę honoru powinien sam odejsc
Ck732019-03-10 11:23:20
Ta muzyka to marsz żałobny.
Same matoły2019-03-10 11:35:46
Na miano piłkarza,to trzeba sobie zasłużyć. W Koronie są sami kopacze i to w dodatku nędzni.
Krzysiek2019-03-10 11:50:13
Weźcie zdejmijcie tą durną ankietę..
Najwyższa porażka w historii ekstraklasy a wy coś takiego odstawiacie...
19732019-03-10 11:58:45
Zdecydowanie najgorszym był Miśkiewicz, chyba najgorszy występ bramkarza w historii Korony.
Ale Ja poważnie pytam...2019-03-10 12:00:02
Może ktoś zna autora i tytuł tej muzyki. Błagam
Belfirek2019-03-10 13:14:51
Nic a nic się wczoraj nie udało korona ... Lettieri stracił panowanie nad grą swojej drużyny - tego jeszcze nie było
Ja2019-03-10 13:17:15
DJ Puszcza już marsze żałobne, aby godnie upamiętnić spadek korony z ekstraklasy... 2-6 z Wisłą?...wstyd korono... wstyd
obserwator2019-03-10 13:40:48
Po tak kompromitującym występie nie ma możliwości wybrania najlepszego piłkarza. Biorąc pod uwagę tylko pierwszą połowę spotkania to owszem, tylko Arwaladze zasługuje na pozytywną opinię. Smutek ogarnia nas kibiców patrząc na to jak Korona toczy się powoli w przepaść. Można przegrać mecz, bo to się zdarza każdemu zespołowi, ale z meczu na mecz coraz gorzej, aż nastąpiła całkowita kompromitacja i ośmieszenie się tak przed własnymi kibicami ( których przyszło bardzo wielu) jak i przed całą piłkarską Polskę. Nie ma panowie piłkarze i panie trenerze żadnego wytłumaczenia na to co nam zaprezentowaliście po raz kolejny.
ja2019-03-10 13:54:12
Najlepszy piłkarz Korony? Ten na ławce który nie wszedł.
Jacek2019-03-10 15:01:56
Można zagrać tyle dobrych spotkań , a potem wrzucić sobie 6 bramek w jednym meczu akurat z Wisłą Kraków?
Ckkd2019-03-10 15:08:47
35 lat na meczach Korony byli różni bramkarze robili jeden dwa babole w meczu ale takiego blamażu i dramatu bramkarskiego nie było nigdy
tu trzeb bić na alarm!2019-03-10 15:17:06
Jacek, gdyby zagrali "tyle dobrych spotkań" oczywiście wcześniej, a przytrafiła by się taka porażka, to by nie było sprawy, bo to byłby wypadek przy pracy. Korona dobrego spotkania dawno nie zagrała, może jedną połowę ze słabym Górnikiem i jakieś inne które mi do głowy nie przychodzi. W lutym wygrali ze słabą Arką, która przegrała 5 meczy, zremisowała u siebie z Lechią i Pogonią w dość szczęśliwych okolicznościach i dwa razy się skompromitowała. Aha jeszcze jedno. Rezerwy Korony złożone głównie z piłkarzy I drużyny, zaledwie wymęczyli skromne zwycięstwo z IV ligową Włoszczową.
KORONA2019-03-10 15:33:38
HAMROL musi wrócić !!!! Misiek 2 gry i stracił 10 bramki !!!
Kibic2019-03-10 15:58:50
Tak naprawdę to tylko soriano chciało się grać za to go szanuje naprawdę
Jerry2019-03-10 16:24:14
NIE GŁOSUJĘ solidarnie by utrzymać 0% przy każdym... Sztab trenerski, przygotowanie fizyczne i fizjo też na minus. I oczywiście najważniejsza statystyka: 3 Polaków w wyjściowej 11...
Long2019-03-10 16:52:26
Co niemieckie to najlepsze
Krywoj752019-03-10 17:10:59
Grali tylko Warto i Soriano... Reszta to incydenty...
luk912019-03-10 20:26:11
Gardawski tylko walczył
Baron 812019-03-10 21:47:48
co wy chcecie od Miskiewicz stan w bramce Ty i bron jak nie gra reszta zawodnikow zawodnicy z pola wszyscy do wymiany totalne dno w drugiej polowie, nawet najlepszy bramkarz tu by nic nie zdziałał nie zapominajcie ze wczesniejsze mecze to Misiek wybronił