Listopad w Hali Legionów. Klub przygotował dla kibiców specjalną ofertę na mecze

23-10-2018 10:15,
Redakcja

Znakomicie zapowiadają się listopadowe zmagania PGE VIVE Kielce w Lidze Mistrzów oraz PGNiG Superlidze. Do Kielc przyjadą Stal Mielec, Mieszkow Brześć oraz wielka FC Barcelona. Klub przygotował dla swoich kibiców specjalną ofertę na te mecze.

Po powrocie z kadr narodowych kielczanie zainaugurują kolejną część sezonu meczem we własnej hali z Azotami Puławy, ale potem mistrzów Polski czeka długi czas gier w delegacji. PGE VIVE rozegra trzy kolejne mecze na wyjeździe, a do własnej hali wróci dopiero 13 listopada. Wtedy w trakcie niespełna dwóch tygodni w Hali Legionów rozegra trzy mecze: ze Stalą Mielec, Mieszkowem Brześć oraz FC Barceloną. 

REKLAMA

- Tych drużyn nikomu nie trzeba przedstawiać. Mecz z Barceloną to będzie hitowy pojedynek, mam nadzieję, że o pierwsze miejsce w grupie. Myślę, że warto spojrzeć na tę atrakcyjną cenowo ofertę i być z drużyną przez całe dwa tygodnie, dopingując żółto-biało-niebieskich w bardzo ważnych meczach - zachęca Paweł Papaj, dyrektor marketingu KS VIVE Kielce.

Szczegóły promocji oraz ceny biletów dostępne są w tym miejscu - na oficjalnej stronie PGE VIVE (KLIK).

fot: Anna Benicewicz-Miazga

Wasze komentarze

CK2018-10-23 18:33:15
W tym sezonie chyba karnetowicze wyrolowani. Jeśli chodzi o wejściówki na mecze to większe ulgi i akcje promocyjne dla kupujących bilety.
jj2018-10-23 20:04:46
Trochę przyszła kryska na matyska. Myśleli, że będą podnosić ceny w nieskończoność, a ludzie i tak przyjdą. A tu jednak nie, mecze w LM już trochę spowszedniały i trzeba robić promocje żeby wypełnić halę. Jakby powstała większa hala to bilety musiałyby być po 20 złotych żeby ją zapełnić, a i to nie wiem czy by się udało.

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group