Zmiana u największego rywala PGE VIVE Kielce! Przybecki stracił posadę trenera Orlen Wisły Płock

16-03-2018 21:09,
Redakcja

Decyzją Zarządu klubu SPR Wisła Płock Piotr Przybecki przestał być trenerem pierwszego zespołu Orlenu Wisły Płock. Jego obowiązki przejmą Artur Góral i Krzysztof Kisiel. Tym samym w drużynie największego rywala PGE VIVE Kielce mamy prawdziwe trzęsienie ziemi.

- Na początku proszę mi wybaczyć dotychczasową ciszę informacyjną spowodowaną powagą sytuacji, w której się znaleźliśmy. Były to dla nas wszystkich bardzo trudne dni i jednocześnie bardzo ważne z punktu widzenia naszych planów krótko- i długoterminowych – rozpoczął swoją wypowiedź prezes SPR Wisły Płock, Adam Wiśniewski.

REKLAMA

- Odpadnięcie z Pucharu Polski na tak wczesnym etapie jest nie do przyjęcia. Co jednak zmartwiło mnie najbardziej, nie był to odosobniony przypadek niezadowalającej postawy naszej drużyny, o czym zresztą dyskutowaliśmy z trenerem Piotrem Przybeckim niejednokrotnie. Mam do Piotra duży szacunek za jego doświadczenie i wiedzę, ale uznałem, że z punktu widzenia naszych ambicji i rozwoju odsunięcie go od pracy z pierwszym zespołem jest trudnym, ale jedynym rozwiązaniem - dodał Wiśniewski.

Przypomnijmy, że Orlen Wisła ostatnio przegrała z Górnikiem Zabrze i tym samym nie awansowała do półfinału Pucharu Polski.

- Do końca obecnego sezonu obowiązki Piotra Przybeckiego przejmą Artur Góral i Krzysztof Kisiel – poinformował prezes SPR Wisły Płock.

Źródło: sprwislaplock.pl

fot. Anna Benicewicz-Miazga

Wasze komentarze

ffds2018-03-17 09:06:36
khhhmmmmmm... :D
Bryx2018-03-17 10:02:35
Ostatnio tu więcej informacji o płotkach niż o Vive...
zsw2018-03-17 13:53:14
tak patrze i oczom nie wierze największy KRYTYKANT naszego TAŁANTA w odstawce aż dziw bierze i ico Panie Trenerze repry POLSKI ?

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group