Z szatni Korony. Powrót do przyszłości Jacka Kiełba i Rymaniak na kolanach (video)

27-09-2017 10:39,
Redakcja

To, do czego przyzwyczaili nas twórcy kanału "Łączy nas piłka", przy okazji meczów reprezentacji Polski, teraz zaserwowano nam w wersji lokalnej, kieleckiej. "Wtorek z Koroną" - to swoisty, filmowy dzień z życia piłkarzy Gino Lettieriego. Wczoraj żółto-czerwoni odbyli dwa treningi, więc większość dnia spędzili na Kolporter Arenie.

Była praca, ale były też rozmowy pozakulisowe, żarty i fajna atmosfera po dwóch zwycięstwach z Wisłą Kraków. Miło nam szczególnie, że przyczynkiem do dowcipów były archiwalne zdjęcia autorstwa Pauli Dudy, pochodzące z naszego portalu.

REKLAMA

Jak widać - nie tylko my lubimy wracać do tych fotorelacji!

Przy okazji serdecznie dziękujemy przedstawicielom Biura Prasowego Korony za pozdrowienia i miłe życzenia z okazji 8 urodzin CKsport.pl. Pozdrawiamy też Jakuba Żubrowskiego i obiecujemy (przynajmniej do weekendu) nie zaglądać na jego konto na Twitterze :-)

Film przygotowała oczywiście Korona TV.

Wasze komentarze

tak tak2017-09-27 14:18:05
wreście zamiast chlania robota nie za państwowe pieniadze. NA KACA NAJLEPSZA CIĘZKA PRACA. A jak komuś się nie podoba to za bramę następni czekają, no ewentualnie może lubawski jeszcze jakiś mu etat stworzy, bo tak to będzie musiał zadowolić się 3 ligą albo okręgówką.
o czym2017-09-28 09:44:47
ty w ogole chlopie bredzisz, idz sie przewietrzyc.

Projekt i wykonanie: CK Media Group