Zanim granie - grillowanie! Dużo atrakcji dla kibiców przed meczem Korony Handball

08-09-2017 17:05,
Redakcja

Już jutro, o godzinie 19, pierwszy, historyczny mecz Korony Handball Kielce w PGNiG Superlidze Kobiet. Przeciwnikiem podopiecznych Tomasza Popowicza będzie wielokrotny Mistrz Polski, a czwarta drużyna ostatniego sezonu - MKS Lublin. Co ciekawe, spotkanie ligowe będzie główną, ale nie jedyną atrakcją jutrzejszego wydarzenia.

Od godziny 17:00 klub zaprasza przed halę MOSiR przy ul. Krakowskiej 72, gdzie wspólnie z kibicami chce rozpocząć sezon 2017/2018. Grillowanie, animacje dla dzieciaków, malowanie buziek, konkursy, a do wygrania breloki, kubki i inne gadżety klubowe oraz KARNET na cały sezon (16 meczów PGNiG Superligi Kobiet oraz mecze Pucharu Polski)!

REKLAMA

Od 17 będzie można również kupować bilety wstępu w kasie przy głównym wejściu. A od 16:00 do 18:00 do siedziby klubu zostaną zaproszeni ci, którzy jeszcze nie kupili karnetu. Dla wszystkich, którzy zdecydują się na ten krok w sobotę, kiełbaska z grilla w prezencie, a dla pierwszych 30 osób prezent od MK Studio - Salon Mebli Kuchennych i Wyposażenia Wnętrz - kartę rabatową o wartości 200 zł.

"To dla Was Drodzy Kibice grają dziewczyny, to dla Was zostawiają na boisku wszystkie swoje siły, walczą do ostatniej sekundy i nigdy się nie poddają! Wypełnijcie więc halę do ostatniego miejsca i bądźcie naszym 8 zawodnikiem!" - apelują przedstawiciele klubu. 

Wstęp na mecz:

Bilet normalny - 10 zł

Bilet ulgowy - 5 zł

Więcej informacji na www.koronahandball.pl

Projekt i wykonanie: CK Media Group