Lettieri: Mówiłem, że jedziemy do Warszawy wygrać

22-07-2017 22:44,
Redakcja

- Przed meczem powiedziałem, że jedziemy do Warszawy wygrać. I myślę, że tak graliśmy. Mieliśmy szansę zwyciężyć przy Łazienkowskiej - podsumował sobotnie spotkanie z Legią trener Korony Kielce, Gino Lettieri.

- Nabil miał okazje przy 0:0 i wtedy na pewno ten mecz wyglądałby inaczej. Czy mam pretensje o to, że sędzia zakończył spotkanie, gdy atakowaliśmy 3 na 1? Nie mam pojęcia... Arbiter dobrze zareagował. Nie mam z tym problemu - dodał na konferencji prasowej włoski szkoleniowiec.

Wasze komentarze

Luker2017-07-23 01:29:19
Brakuje napastnika i zwycięstw. Reszta działa. Trener z Niemiec, jak z nimi popracuje, to może wreszcie zobaczymy zespół piłkarski. Na zachodzie ma być zespół, nie inaczej, tak tam uczą. W poprzednim sezonie, to Grzelak potrafił pędzić sprintem pod bramkę rywala całe boisko, a potem walić po jupiterach. Czyli tak zwana piłkarska indywidualność, albo skrajna głupota według mnie.
Zenek2017-07-23 16:38:59
Panie Trenerze, tylko poczekać, jak za parę kolejek będzie identyczna sytuacja, tylko w drugą stronę, a sędzia pozwoli po czasie doliczonym dalej grać...i przeciwnik zdobędzie bramkę

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group