Bośniackie media: kontrakt w Koronie na trzy lata. Kovacević: Nowy klub, nowe wyzwania

06-07-2017 10:06,
Redakcja

Choć na oficjalnej stronie Korony nie pojawiła się jeszcze żadna informacja, można przypuszczać, że wkrótce władze klubu ogłoszą kolejny transfer. Jak informują bośniackie media, w najbliższym czasie kontrakt w Kielcach podpisze Adnan Kovacević, który trenował z żółto-czerwonymi w Bremie i był sprawdzany w meczu sparingowym z Werderem II. Ten fakt może potwierdzać również... aktywność piłkarza w mediach społecznościowych.

Jak czytamy w portalu "Nezavisne Novina", 23-letni obrońca zwiąże się z Koroną aż trzyletnią umową. 

"Nowy klub, nowe wyzwania" - taką zaś informację, razem ze zdjęciem w barwach kieleckiego zespołu i hashtagami #Korona #Kielce, umieścił wczoraj Kovacević na swoim koncie w aplikacji Instagram.

Środkowy defensor (mierzący 189 cm wzrostu) w ostatnich latach był zawodnikiem FK Sarajevo, a w lidze bośniackiej rozegrał 105 meczów. Jego kontrakt dobiegał końca w czerwcu tego roku i nie został przedłużony, dzięki czemu piłkarz może trafić do Kielc na zasadzie wolnego transferu.

Kovacević, wraz z FK Sarejevo, sięgnął po jedno mistrzostwo Bośni i Hercegowiny, zdobył też puchar tego kraju. Na swoim koncie ma także kilka występów w reprezentacji narodowej U-21.

fot. Mateusz Kępiński, korona-kielce.pl

Wasze komentarze

M_M2017-07-06 11:17:50
Kolejny zawodnik spoza UE? Jak obecnie wygląda nasza sytuacja z limitem? Bardzo go już przekroczyliśmy?
KO2017-07-06 13:17:45
Jest wszystko ok. Maksymalnie w jednym czasie na boisku może przebywać 2 zawodników z poza UE. Jeśli nawet Shawn Barry podpisze kontrakt to bedzie w sumie 3 takich piłkarzy, ale wszyscy sa środkowymi obrońcami wiec w razie kontuzji etc nie trzeba bedzie rotować składem czy też zmieniać pozycji innych zawodniów. Kacharava ma również Cypryjski paszport wiec jest traktowany jako zawodnik z UE.

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group