Czy na Kolporter Arenę wróci "Młyn" i doping? Dziś spotkanie prezesa Zająca z kibicami

18-04-2017 10:42,
Redakcja

W czwartek zarząd Korony Kielce wydał oświadczenie, w którym poinformował o zdjęciu wszystkich zakazów stadionowych. Dziś w siedzibie klubu ma odbyć się spotkanie nowego prezesa, Krzysztofa Zająca z reprezentacją kibiców. Cel jest jeden: powrót najbardziej zagorzałych fanów na stadion oraz przywrócenie zorganizowanego dopingu.

Ambicją nowego sternika Korony jest, by zespół żółto-czerwonych mógł liczyć na wsparcie publiczności już w sobotę. Tego dnia drużyna Macieja Bartoszka stoczy decydujący bój z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza, który może dać kielczanom miejsce w czołowej "ósemce" Lotto Ekstraklasy na koniec fazy zasadniczej rozgrywek.

Dzisiejsze spotkanie Zająca z kibicami na Kolporter Arenie (w sali konferencyjnej) ma rozpocząć się o godz. 18.

 

Wasze komentarze

marek2017-04-18 11:13:32
Oby się udało.. i oby był doping i niesamowita atmosfera na meczu z Niecieczą..i obyśmy wspólnie świętowali awans do grupy mistrzowskiej.. Powodzenia!!!
tk2017-04-18 11:33:46
Spotkania nie będzie bo dzieci z młyna są na wycieczce szkolnej i wracają jutro!!! :)
Tomek2017-04-18 11:36:29
Pogonic Paprockiego z Korony i stworzyc normalna atmosfere w Koronie.
Leni i kolesiow z towarzystwa wzajemnej adoracji od picia kawy i ziewania to juz napewno Zajac odstawi na bocznice.
marek2017-04-18 12:56:27
do @Tomek, Paprocki jaki jest toj est.. ale wykonał kawał dobrej roboty min. Korona już nie jest tak zadłużona jak w czasie kiedy on przychodził, sprowadził on ciekawych wolnych zawodników jak Cabreira, Palanca, Kiełb, Diaw..czy Borian, popatrz na inne kluby z wyższym budżetem i są duzo nizej w tabeli od Korony!. A co do konfliktu z kibicami, byłem na tym meczu co użyto gazu (siedziałem niedaleko z synem) i tez odczułem gaz..ale byłem wkurzony nie na ten gaz ale na to co wyprawiali "kibice" z 'Młyna'(oczywiscie nie wszyscy) tylko Ci co rzucali epitetami, środkami piro itd. i ja na jego miejscu też bym sie tak zachował wtedy..bo chamstwo i idiotyzm i szkodzenie klubowi niektórych 'kibiców' przekroczyło wtedy wszelkie normy!!.. Więc nie pisz głupot dzieciaku!
Dominika2017-04-18 17:16:36
do @Marek. Marku, przenieś się zatem z synem na sektor rodzinny, względnie zabierz go na karuzelę, choć i na placu zabaw usłyszysz lepsze epitety niż na tamtym meczu. Środki piro poszły w ruch dopiero po użyciu gazu, a na epitety co poniektórzy sobie zasłużyli. Zagazowanie własnych kibiców na młynie plus przy okazji pozostałych sektorów w tym dzieci za wywieszenie prześmiewczych, kulturalnych, ale ironicznych transparentów przeciwko prezesowi, jest zwykłą bandyterką i to bynajmniej nie ze strony Młyna. Chyba byliśmy na dwóch różnych meczach.
Terry17182017-04-18 18:10:07
Do marek , tak sie sklada ze tez bylem na tym meczu i nie gadaj glupot ze bylo jakies piro, bo piro bylo tylko ze strony ochroniazy "gaz" , wiec klamiesz! Jak klamiesz to sie nie wypowiadaj! Jak siedzisz na piknikach to tam dopiero epitetami rzucaja stare dziadki.... i zapewne rownjez i Ty... stadion to nie teatr i kazdemu daja sie weznaki emocje a nie upilnujesz 7000 tys ludzi bo 10% kllnje gorzej niz mlyn!
@marek2017-04-18 19:49:42
Nie bredz chłopcze idź do lekarza i płacz juz

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group