Iskra Kielce ogłasza wielką mobilizację: W tych trudnych chwilach sprawmy, by Hala Legionów w niedzielę odleciała

27-11-2016 09:35,
Redakcja

O godzinie 18 rozpocznie się dzisiaj kolejny mecz Vive Tauronu Kielce w Lidze Mistrzów. Żółto-biało-niebiescy zmierzą się w nim RK PPD Zagrzeb, a przedstawiciele klubu zachęcają wszystkich kibiców do stawienia się w komplecie na trybunach już o godz. 17.30. Specjalną mobilizację na to spotkanie ogłosili też członkowie stowarzyszenia Iskra Kielce. 

Oto treść ogłoszenia: 

Bycie kibicem Iskry to duży zaszczyt, nie każdy może bowiem kibicować najlepszej klubowej drużynie w Europie. Bycie kibicem Iskry to również wielki przywilej, ponieważ przez większość sezonu możemy cieszyć się wyłącznie ze zwycięstw, epizodycznie odnosząc porażki. Jednak bycie kibicem Iskry to także odpowiedzialność. Odpowiedzialność za doping, atmosferę, oprawy, czyli po prostu za wsparcie dla naszej drużyny. Tym większa powinna być ta odpowiedzialność, gdy drużyna przeżywa słabsze chwile. Nie trudno jest dopingować, gdy zawodnicy grają jak z nut. O prawdziwej wartości kibiców świadczy ich zachowanie w momentach słabości.

Oczywiście nie chcemy również przesadzać. 7 zwycięstw, 2 porażki i jedna wygrana po dogrywce w ostatnich 10ciu spotkaniach nie jest powodem do dramatyzowania. Wielu europejskim potęgom zdarzają się wpadki czy to w Lidze Mistrzów, czy na ligowych podwórkach. Niemniej na niedzielny mecz z Zagrzebiem ogłaszamy wielką mobilizację! To nasza okazja, by pokazać wsparcie dla drużyny w tych ciut trudniejszych momentach. Wsparcie możemy okazać w najlepszy możliwy sposób – sprawić, by za sprawą naszego dopingu Hala Legionów w niedzielę odleciała. Tego dnia nie czekamy do ostatniego momentu z wejściem na halę. Meldujemy się na sektorze E jak i całych trybunach już o 17:30, i rozpoczynamy doping już na rozgrzewce. Niech już wtedy nasi zawodnicy czują naszą obecność, a przeciwnicy niech wiedzą dokąd przyjechali.

WSZYSCY NA ZAGRZEB, WSZYSCY NA E!

Wasze komentarze

BRC '102016-11-27 11:53:02
A jak ktoś by chciał się zaopatrzyć w nowe vlepki Iskry Kielce to będą dziś do kupienia przy wejściu na hale po prawej stronie.

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group