Bartoszek po debiucie: Widać pewną zmianę w Koronie

21-11-2016 20:10,
top

Myślę, że mimo krótkiego czasu, jaki ze sobą spędziliśmy, widać było już pewną zmianę – charakteru oraz sposobu gry. To cieszy, bo daje pozytywne światło na przyszłość - powiedział po wygranej z Zagłębiem Lubin debiutujący dziś w roli trenera Korony, Maciej Bartoszek.

Maciej Bartoszek (trener Korony): Na samym wstępie chciałbym pogratulować swoim zawodnikom zwycięstwa i bardzo cennych trzech punktów. Myślę, że mimo krótkiego czasu, jaki ze sobą spędziliśmy, widać było już pewną zmianę – charakteru oraz sposobu gry. To cieszy, bo daje pozytywne światło na przyszłość. W drugiej połowie było wiadomo, że przeciwnik podejmie walkę. Goście dokonali pewnych korekt w ustawieniu drużyny, ale mimo wszystko mogliśmy jeszcze podwyższyć wynik i spokojniej kontrolować spotkanie. Cieszy jednak, że wygraliśmy. 

 

Piotr Stokowiec (trener Zagłębia): Gratuluję Koronie trzech punktów. W pierwszej połowie rozegrała ona bardzo dobry mecz, my byliśmy tylko tłem. Za mało agresywni, za daleko od przeciwnika, daliśmy się zdominować. Efektem była utrata dwóch bramek. Po przerwie wróciliśmy do gry i stworzyliśmy wspólnie z Koroną bardzo dobre widowisko. Mecz był otwarty i mógł się podobać kibicom, a oni właśnie dla takiej gry przychodzą na stadion. Mówię to z goryczą, bo spotkanie źle się dla nas skończyło, ale akcje były z jednej i drugiej strony. Nie starczyło nam czasu, żeby wyrównać i taka jest piłka. Gramy dalej, wyciągamy wnioski. Musimy okazywać większą złość i determinację. Ostatnio los nie jest dla nas łaskawy, ale spokojnie. Jesteśmy dobrą drużyną i należycie przygotujemy się do meczu z Lechem.

Wasze komentarze

Kibic2016-11-21 20:18:39
Wreszczcie bylo widac pomysl na gre bez cofania sie jak za poprzednika
Ksm2016-11-21 20:53:59
Brawo trenerze i drużyno. Aczkolwiek dużo pracy jeszcze przed wami . Mam nadzieje tylko ze kibice wrócą na stadion i będzie przychodzić choć te 6 tys a nie 4 tys jak na termalice. Nie mam nic do termalici ale porównująć kielce a ich cena jest przepaść .
Luk2016-11-21 21:18:00
Taką Koronę chcemy oglądać! Brawo dla trenera Bartoszka!! ps.Przybyła kolejny słaby mecz..i ta jego niewykorzystana 100.procentowa sytuacja..
Kibic2016-11-21 22:13:24
Puknijcie się w te puste głowy. Co Bartoszek zrobił przez kilka dni. Kopacze po prostu przestali pić i balować bo ile można.
Lukasz2016-11-21 22:20:37
Taką Koronkę miło oglądać! Brawo Panie Bartoszek! Grzelak powinien grać dalej na tej pozycji co dziś! Cała druzyna zgrała efektownie i efektywnie! Szczególne wyróznienia dla Aankoura, Małkowskiego, Kiełba, Grzelaka, Markovica, Palanci! Kolejny słaby mecz Przybyły.. nie trafić takiej 'setki'?!!! Mam nadzieje, ze w sobote będzie więcej kibiców i kolejny dobry mecz Koronki!!
dobrze mówi "kibic"2016-11-21 23:57:05
Jakby przestali zupełnie chlać to wygraliby zdecydowanie a tak to obrona Częstochowy na końcu. Wygrać zremisować obie druzyny mogły, a być może przeciwnik miał w drużynie kilku "pijących inaczej" i dlatego Koronie udało się to co się udało, czy rzeczywiście oni są w stanie coś ugrać zobaczymy, po ostatniej aferze w reprezentacji wiemy już o co chodzi, a jeszcze jak ma sie stały etat w Urz. Miejskim to kiwać się nie chce chyba że kibiców.
Arek2016-11-22 08:19:18
Paprocki powinien coś zrobić w sprawie dopingu..ale Kibice z tzw."Młyna" powinni też pójść po rozum do głowy! Czy wam nie zależy na Koronie?! Pisze to do obu stron! Zachowujecie się jak dzieci! !!!
Kibic Koronki od 19732016-11-22 11:54:27
"Młyniarze" są obrażeni bo ich kilku kolesi/zadymiarzy nie mają wstępu na mecze i chcą by Paprocki cofnął decyzję! Ale nie ma co się uginać przed tymi Pseudo-Kibicami! Legia była pobłażliwa i jak się skonczyło, że normalni Kibice nie mogli obejrzeć hitu z Madrytem!! Niech się "Młyniarze"obrażają dalej nikt ich nie będzie przepraszał na kolanach jak mają Korone oni gdzieś!!! AVE KORONA!!!
Do wszystkich2016-11-22 12:59:05
czepiających się "Młyniarzy" nic nie stoi na przeszkodzie aby prowadzić doping, nie ma chętnych, przecież jest Arek, Kibic Koronki od 1973, Luk, Rob, Zbych i inni, więc w sobotę do dzieła Młyn jest wolny.

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group